Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

karnım tok sırtım pek bır demlıkte cay var yanımda e daha ne olsun allah canan hocadan razı olsun o olmasa ptesı sabah baslayıp aksam bırakacaktık dıyetlerı ve onlarca kg fazlalıkla yasamaya calısacaktık

Selam canlar,

Bugün yürüyüş yaparken doktorum u seyrettim. Hemoroid ve dolayısıyla kabızlıktan bahsettiler. Bilmediğim şeyler öğrendim ben. Topiğimizde de bu konu gündemden düşmediği için paylaşmak istedim.

Kabız olmamak için gerekli olan şey büyük abdestin yumuşak olmasıymış. Bunun için de bağırsaklarda yeterince su tutulması gerekiyormuş. Bunun için de:

-Posalı yiyecekler yemeliyiz
Posalı yiyecekler 2 çeşit. 1) Kendi suyunu tutanlar. Yeşil sebzeler vs. 2) Kendi suyundan fazlasını tutanlar. Baklagiller. Kendi ağırlığının 2,5 katı kadar su tutan baklagilleri yemek bağırsakları daha çok yumuşatıyor.
- Yeterince su içmeliyiz.
- Uyuduğumuz ortamda kalorifer vs yanmamalı çünkü ortamdaki havayı kurutuyor. Yaklaşık 8 saat kadar bu ortamda kalan vücut da susuz kalınca bağırsaklardaki suyu kullanıyor.
- Uyumadan önce 2 bardak su içip yatmalıyız.
- Tuvaletimiz gelir gelmez tuvalete gitmeliyiz.

Şimdi biraz geçmişi okuyayım.

2. öğünüm

kt yogurtlu karnıbahar
etlı taze fasulye
sogan maydanoz salatası
salgam tursusu
fıstık,omega3,çay

afiyet olsun bebeğem

sana da afiyet olsun sersumum

doğru söze ne denir

Merhaba kızlar ,
ben geldim ....
isim bitti evimdeyim.
2. Öğünüm :
yemek yapmadım vallahi Mısır patlattım , az kabuklu fıstık yedim , birazda eski peynir , limon cayı ,su

birazdan yürümeye çıkacağım ..

Optum sizleri :2:

heeee yap valla bana bi secret.Ya o diil de sabah erken kalkmaya üşeniyorum yaaa.
yaparım tatlım sen iyi ol yeter kii

Allah hepimizin müstakımınımızı versin çok komikiz yaww..

Sen ilham verdin bana ))))fotosunu koyabilirsem fikir ver canım.Yanlislarimi düzeltelim )))

sen koy bizde fikir çok..

Yaaa ben Sersum'un şark köşesini muhabbetini şimdi gördüm.Ölüyorum gülmekten , düşücem gene sandalyeden
düşme kıss tikkat et..
Ben şimdiden bi tablo aliiim çünkü o sergiden sonra para yetmeyecek senin eserlerine
ben de ben de
gülmekte mi
sersum bıtane yaaaa
cok guldum bende bu aksam

yerleşebildin mi canım..

ben tabiisi banyo konulu en pahalı olandan istiyorumm

yediklerim
sabah karatay kahvaltı
akşam 6 köfte yoğurt,pazı kavurdum içine bi kaşık bulgur atmıştım
omega 3 ,c vitamini

kız sen cekırge gıbısın ordan oraya kosturuyosun o da hareket o da yuruyus sayılır bebısım

Papişimm sağol galiba koşuşturuyorum doğru farketmiyorum. Sabahın yedisinde kalkıyorum koşturmaca başlıyor 3-4 gündür de vereceğim seminerden dolayı stres tavan yaptı 2 gecedir uyumadım da uyuyana kaa sinir oldum yaw zaten geç de yatmıştım.

1 haftayı geçgindir yürümedim:26: yarın okula yürüyerek gideyim eşim yürümek istemedi

afiyet olsun canım,menün yine züpper

iyi gidiyorum değil mi artık daha da dikkat etmek zorundayım şöyle ki ben sigara içiyordum bugün bırakma kararı aldım ve saat 2 den beri uyguluyorum daha önce de bırakmıştım ve 10 kilo almıştım bu sefer daha dikkatli olmalıyım daha vericek çok kilom varken hem de almamalıyım

süper gidiyosun bence

ayyy ne kadar doğru bi karar vermişsin sigarayı bırakmaklasakın vazgeçme ama tamam mı?böyle devam edersen kilo da almazsın merak etme

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…