Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Omega 3 Hapı Ve antioksidan omega 3 ve antioksidan hapı ve günde kaç tane alınacağını yazıp gönderebilir misiniz? Size çok minnattar kalacağım.Hangi hapı alacağımı şaşırmış durumdayım internette bir sürü hap ismi geziniyor. Sizin en beğendiğiniz ve önerdiğiniz bir marka mutlaka vardır. Saygılarımla

Omega-3 950 veya EFA S 1200 olabilir. Günde 4 adet, almalısınız. Yanılarında mutlaka C vitamini ya da E vitamini almalısınız. Tok olarak 4+1 tane aynı anda ya da arka arkaya sabah kahvaltıdan sonra yutmalısınız. Omegaları buz dolabında saklamalısınız. Prof. Dr. M Canan Efendigil Karatay

canım ilgine çok teşekkür ederim

sabah klasik karatay + kuşburnu reçeli

öğleyin etli kuru fasulye + çok az patates + melki (siz sormadan söyleyeyim bi çeşit mantar) + yoğurt

akşam az kuru fasulye + turşu az bulgur pilavı yerim

tebrikler canım...ben de 60 dakika temposuz yürüdüm öğlen arası,şimdi de masabaşı egzersizi yapıyorumaslında çoğu gün yoğunum buraya bile giremiyorum ama bugün boşum biraz..
olsun canım hıc yurumemekten ıyıdır

2. öğünümü yaptım

1 tabak yoğurtlu ıspanak,
1 kase yeşil mercimek,
1 avuç badem

şimdi kahve yaptım içeceğim

papadiyam sağol canım..hareket harekettir dimi..akşama bantta yürümeyi de planlıyorum bakalım...
iyiniyetlim tebrikler kilon için

Kızlar seminer vericim ben hazırlık yapıyorum yapmışken güzel olsun di mi ama

tebrikler canım

sabah klasik karatay + kuşburnu reçeli

öğleyin etli kuru fasulye + çok az patates + melki (siz sormadan söyleyeyim bi çeşit mantar) + yoğurt

akşam az kuru fasulye + turşu az bulgur pilavı yerim

2. öğünümü yaptım

1 tabak yoğurtlu ıspanak,
1 kase yeşil mercimek,
1 avuç badem

şimdi kahve yaptım içeceğim

afiyet olsun kızlar

2. öğünüm

tavuk,balık,köfte
kt yogurt,omega3

bol su,yesılcay

afiyet olsun canımne kaa çeşitli protein menüsü olmuş kıssss

iyi akşamlar kızlar
yarın için yemek yapacağım da,mantarım var,değişik bi tarifi olan var mı

saol canım .teşekkürler... belki daha önce de yazmışsın dır ama ben aralık ayındaydım oradan devam ederken gördümseniçok konuşkanlarmış çooook

evet ya felaket konuskandık
ama cidden insanın işi gücü aksıyor

iyiniyetlim tebrikler tatlım

bende bugün 1 saat dısarıda yürüdüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…