Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Herkes koşuyor , yürüyor ,oynuyor,zıplıyor ben oturuyorum. Yıllardır :KK43:kullanmadığım kosu bandını actım.( bin bir zahmetle salonun ortasına kurdum.Yagladim.maalesef düzgün çalışmıyor.Kizgin at misali beni deviriyordu az kalsın)))) Bizim evde ne calışıyor ki kosu bandı çalışsın.Di mi ama ? :KK43:

kıyamam sana yaaa..:KK5::KK5::KK19::KK19::KK16:

tamam yarın başlıyorum canım..protein olarak et,tavuk,balık,süt ve ürünleri yiyoruz dimi..yanına sebze salata yiyebiliyor muyuz..ben çok takip edemedim sersumu canım o ne yemişti acaba..bi de aralarda şekersiz türk kahvesi içesim geliyor,kahve şekersiz de olsa insülini oynatır deniyor...acaba deneyimin var mı bu konuda yani yemek aralarında rahatlıkla içebilirmiyiz..demin içecektim vazgeçip kuşburnu çayı içtim

salata yok canım ama maydanoz ve az soğan salatası roka da olabilir..baharat ve az 1-2 küçük kornişon turşu da yenebiliyor..:KK9::KK9:

evet onlardan yiyoruz canım..meyve yasak ama salata yasak mı bilmiyorum..sersuma sorarım akşam gelince...ama şöyle bi site buldum bak.genel olarak bilgi veriyo.sadece bazı kısımlarını karataya uyarlayabiliriz:KK34::KK34:
Saf protein diyeti - Sağlıklı Yaşam - Genel sağlık :: Hürriyet Aile
şekersiz olduğu sürece kahve içebilirsin canım,ben de sade içemem ama şekersiz sütlü kahve içiyorum bazen.o konuda rahat ol yani
:KK34::KK34:

salata yok canım ama maydanoz ve az soğan salatası roka da olabilir..baharat ve az 1-2 küçük kornişon turşu da yenebiliyor..:KK9::KK9:

konu stres yönetimi + problem çözme becerileri ben stres oldum yaw:KK60::KK60::KK60:
:KK60::KK60::KK60:
:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

Kızlar seminer vericim ben hazırlık yapıyorum:KK1::KK1: yapmışken güzel olsun di mi ama:KK34:
kilo da verilmiş..daha ne olsun..:nazar::nazar::KK9::KK9:

İyi geceler & İyi haftalar Sersumcum...
:KK16::KK16::KK16:
oslemez olurmuyuz kıs cok alısmıstık onlıne olmana :KK52::KK52::KK52:

kolay gelsın canım işin yarın:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ıyı geceler bende kaptımleptın gelırde bulamazsa hem o uzulur hem ben:KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK16::KK16::KK16:
tünaydın kızlar:KK3:
bugün felaket bi mide bulantısı ve halsizlikle uyandım.allahtan temizliğimi dün yapmıştım,yoksa içim rahat etmezdi
:KK1::KK1:
papadiya ve ficans sizlere de kolay gelsin temizlikte:KK16::KK16:

papadiya ve sersum gibi bende protein ağırlıklı beslenecektim 2-3 gün ama bugün yapamadım malesef,yarın yapıciim inşallah
:KK23::KK23:
bugün yine yaptım canım..:KK34::KK34:
canan hanım mrb örnek mönünüzü 2 haftadır uyguluyorum. hemen hemen hiç kaçamak yapmadım. 2 hafta önce 63,1 kg dım şimdi 63.3 gr oldum. umutsuzluğa düştüm. bir de 2 haftada 4 kez tuvalete çıkabildim. kabızlık problemimi nasıl çözebilirim. sabahları kuru kayısı ve kuru incir yememe rağmen böyle. şimdiden teşekkür ederim bu arada hergun 30 dk yuruyorum 2,5 lt su içiyorum. ama sonuç yok.

Prof. Dr. M canan EFENDİGİL KARATAY VRSVRSVRS (Bu uzmana soru sor)
tarafindan 21/01/2012 tarihinde cevaplanmıştır
İki hafta çok erken acele etmeyin. Hormonal nedenlerle kilo artmış gibi görünüyor... Doğadan Form Çayı içmelisiniz akşamalrı 2 adet. Sabah 2 adet. Kayısı ve kuru incir kilo ardırır unutmayın.. Prof. Dr. M Canan Efendigil Karatay
ben de doğadan form içiyom..:KK34::KK34:

Sabah biraz tuhaf oldu: Sucuklu yumurta ve yumurta salatası (yumurta, maydonoz, roka) yedim.

Papadiya kayınvalidenler gelmiyormuş. Gözün aydın. Eşeğini kaybedip de buldun kızzz:KK9::KK9:

Sersum, bugün başladın sanırım çalışmaya... İyileştiğine sevineyim mi, burda olmamana üzüleyim mi, bilemedim...

Amiboid, yeni evinde huzurla, güle güle otur inşallah canım.

Sabah pilatesimi yaptım. Şimdi de yürüyüşe gideyim bari.

canım burda sizinle olmak daha güzel benim için emin ol...:KK5::KK5::KK16::KK16:

Bugün eşim tlf etti. Kredi kartını ortak kullanıyoruz. Ekstrede, 7 ekimde bir büfeden 100 tllik alışveriş gözüküyor. Bir yanlışlık mı var? Büfeden 100 tl lik ne aldın ki dedi. Ben de ta 7 ekimi hatırlayamadım tabii. Sonra aklıma önceki gün konuşmalarımız geldi. Sersum demişti ya, günlük gibi burası diye... Açtım baktım 7 ekimde ne yazmışım diye... Evde balık yediğimizi yazmışım. Sonra hatırladım, hem yemeye hem dolaba koymaya çokça balık almıştım. Balıkçının kredi kartı posunda büfe diye yazıyordu. Böylece olayı çözdük. Topiğimizin alternatif faydaları:))))

işe yaramış bak..:KK9::KK9::KK9:

45 dk tempolu

90 dk temposuz yurudum:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

:KK9::KK9::KK9::nazar:

menü bildirimiyle başlayayım..

sabah:KK56::KK56:

peynirli omlet
peynir..
:KK56::KK56:

öğle

sadece cacık vardı protein yemekte
2 kase cacık ve sabahtan kalan peynirim

:KK56::KK56::KK56:

akşam

3 tavuk kanadı
3-4 top köfte
yoğurt

biraz önce şekersiz capucino.. (çok canım çekti)

sağol canııımm,mantarlı tavuk yiyebilir miyiz ki protein küründe,öyle yapayım olmazsa

dukana baktım canım ama mantar sebzeye geçiş bölümünde var..yani proteine aykırı.:KK20:
.maaleseff.:KK50::KK50:.ben de olsun istiyordum yarın mantarlı omlet yaparım diyodumm..:KK37::KK37:

tebrikler canım:KK9::KK9::KK9:

afiyet olsun kızlar:KK16::KK16::KK16:

afiyet olsun canım:KK16::KK16:ne kaa çeşitli protein menüsü olmuş kıssss:KK9::KK9::KK9:
he bacım proteının dıbıne vurmusum:KK1::KK1::KK1::KK1:

iyi akşamlar kızlar
yarın için yemek yapacağım da,mantarım var,değişik bi tarifi olan var mı
mantarı suda hasla süz,sıvıyag baharatla harmanla fırın kabına dök,uzerıne bol kasar rendesı serp fırınla:KK34:

pampişim:KK16::KK16:..proteine başlamışsın:KK34:..kaç gün yapıcan:KK34::KK34:

he basladım bacım 2 gun yapayım dıyorum olar mı :44:

akşam yemeğim:
1 tabak bezelye yemeği(yemesem iyiydi ama başka yemeğim yoktu)
1 yumurtadan kavurmalı yumurta
turşu
soda

he bacım proteının dıbıne vurmusum:KK1::KK1::KK1::KK1:

mantarı suda hasla süz,sıvıyag baharatla harmanla fırın kabına dök,uzerıne bol kasar rendesı serp fırınla:KK34:

he basladım bacım 2 gun yapayım dıyorum olar mı :44:

bu hafta ben de 2 gün yapayım diyorum canım..:KK34::KK34:ama bugün aç kaldım resmen..işyerinde yemekte mutlaka etl iyemek vardır diye güvendim yoktu:KK37::KK37:
öğleni 2 kase cacıkla kapadım..çok acıktım..yarın yanımda köfte yada haşlanmış et yoğurt götürücem :KK34::KK34:

Son düzenleme:
X