Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

saol canım..teşekkürler

rica ederim..bazen insan takıyor işte..iyi şeyleri aklıma getirip sağlıklı olduğuma şükredip moral bulurum ben genelde..

bu hafta yaptım ilkkez hızlandırmak için ve işe yaradı sanırım arada yapacağım..

insallah sizde dönersiniz canım

biraz kacamak yapıyorsun aa diyorsun kilo olarak geri dönmedi biraz daha yiyorsun bi bakmıssın ki
kilocuklar hop gelmiş tecrübe ile sabit

gecmiş olsun arkadasım

saol canım .teşekkürler... belki daha önce de yazmışsın dır ama ben aralık ayındaydım oradan devam ederken gördümseniçok konuşkanlarmış çooook

sen de benim gibisin canım.:26:.durumumuz vahim..benim ki daha da vahim regl olduğumdan tatlı krizindeyim
..inşallah az vukuatla atlatırız akşamı

eşinin karataycı olması ne güzel beraberce yaparsınız..
ahh sersumum ahh,bende gecen hafta regl olmustum ki mutfakta ne var ne yok kuruttum.incirler,hurmalar,meyveler,fındık,ceviz daha kötüsü kurabiye yaptım yedim 2 gün,reçel mi yemedim kaşık kaşık en sonunda aklımı yedim.kendimden nefret ede ede bir hal oldum.aman sen sakın koyverme benim gibi,kaçamagın ötesine gitme.sonuç vahim oluyor.fazlalıklar can sıkıyor.sonuç mutsuzluk

ancak bugün kendime geldim,toparlamaya basladım.sil bastan başla çok sopa istiyorum ama.sopayla akıllansam yiycem de akıllanacagım meçhull

az ye canım bak bizim illaki kilo vermemiz lazımmış belimizin rahatlığı için bi önceki mesajında demişsin ..ikinci öğün içinaz olmuş sanki

saol canım senin babana da geçmiş olsun evet canım hangi sinir sıkıştıysa oraya vuruyo benim sol ayakta da his kaybı var bazen tökezletiyo beni yürürken

estafurullah ablacım.bende 69 ıle 68 arasında gıdıp gelıyorum 4 aydır:44: hepımız ıcın hayırlısı olsun onemlı olan saglıklı olarak kg vermek.gec olsun güç olmasın...hepıme kolay gelsın

saol canım senin babana da geçmiş olsun evet canım hangi sinir sıkıştıysa oraya vuruyo benim sol ayakta da his kaybı var bazen tökezletiyo beni yürürken

sağol canımmbabamında koluna vuruyo ağrısı ve o kolu uyuşuyo bazen:105::105:çok ağrılı ve malesef çözümsüz bi hastalık...ne yaparsan yap arada mutlaka tekrarlıyo

sağol canımmbabamında koluna vuruyo ağrısı ve o kolu uyuşuyo bazen:105::105:çok ağrılı ve malesef çözümsüz bi hastalık...ne yaparsan yap arada mutlaka tekrarlıyo

evet canım yaaaa öle malesef ben çoook ağladığımı bilirim bi keresin de ayağımı kesssinler artık diye ağlamıştım ..gerçi ameliyat için bazı kişiler memnun olduklarını söylüyolar ..fizik tedavi işe yaramadımı canım ...

selam kızlar

2.ogunum

tavuk ızgara
bıber,domates ızgara
salata,fıstık
omega3,çay

3lt su
1 saat yuruyus

canım üzülme insülini yoluna koyunca bi daha öle olmıycak ..affet kendini ...hem çok kilonda yok senin ..herşey güzel olucak

Kabak Lazanya Tarifi
Malzemeler
1 kg. kabak
500 gr. kuşbaşı et veya kiyma
2 adet kuru soğan
3 adet yeşil biber
4 adet domates
Yarım demet maydanoz
4 diş sarmısak
Karabiber, çok az kimyon, tuz
Nasıl Yapılır?
Kuşbaşı eti üzerine çıkacak kadar sıcak su koyup düdüklü tencerede haşlayın.
Diğer tarafta soğan ve biberleri yemeklik doğrayıp soteleyin. Domatesi de küp küp doğrayıp ilave edin. Hafifçe pişince haşlanmış eti ilave edip 15 dakika kadar ağzı kapalı olarak pişirin.
Bu sürenin sonunda maydanoz, sarmısak ve baharatları ekleyip, 5 dakika daha pişirin.
Kabakları boylamasına uzun uzun dilimleyip tek yüzlerini yağlayıp tost makinasında kızartın.
Küçük boy borcam tepsiye kabaklardan dizin. Üzerine hazırladığınız içten serpiştirin.
Yine kabak dilimlerinden koyup, yeniden iç serpiştirin.
En son kalan kabak dilimleriyle yemeğin üzerini kapatın. Üste domates ve biber dilimleri yerleştirin.
Üzerini kapatıp 200 derecelik fırında yarım saat kadar pişirin.
Üstünü açın ve 15 dakika daha üzeri kızarana kadar pişirin.

geçen hafta çok direndim kaçamaksız kilo verdim ama şımardım sanırım...
bugün cısslıyım(
sabah kahvaltı yapmadım.

1.öğünüm: 1 pastırmalı pide
2 dilim baklava

2.öğünüm: suda bekletilmiş 4 gün kurusu
1 incir
ceviz çam fıstığı

malesef yaramadı canım kaç kez gitmesine rağmen

selam kızlar

2.ogunum

tavuk ızgara
bıber,domates ızgara
salata,fıstık
omega3,çay

3lt su
1 saat yuruyus

afiyet olsun bebişim

slm kızlarr taşındımmm içime sindi annemler her zaman olduğu ibi bizi taşımaya geldiler iyide oldu yerleştik
bu gün yediklerim: sabah tam karatay kahvaltısı yanlız yumurtayıkızarmış biberlere kırdım
öğlen: peynirli yumurta kavurma
akşam: 2 baklava az kuru fasülye salata

anibiyotik acaip iştahımı açıyor
şimdi birazda sizi okuayım sonra kaçayım optüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…