Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

afiyet olsun canım bende iki saat bekleyemiyorum bazen daha erken içiyorum ne kadar eridiyse artık diyorum ..sağlık ne kadar zor bişiymiş yahu bi sürü şartı şurtu varmış önceden yaptıklarımla hala hayattayım şanslımıyım ne

geçmiş olsun canım sen gene iyisin seni iyi edcek kişiyi çabuk bulmuşsun ben o çıkıkçı senin bu çıkıkçı benim gezdim şükür sonunda iyiyim(kimseye kötü örnek olmak istemem ...doğru olan doktora gitmek tabiii ama ameliyatta tam çözüm olmuyomuş bazen )kendine dikkat et o fıtık çıkmaya hazır bekliyo ..bel kaslarını güçlendirmek gerekiyo doğal korse gibi olup koruması için belimi güçlendircek hareketler yaptım ben uzun zaman

afıyet olsun bıdenem

gunaydın canım cok seyrek gelıyosun alkalı sayfasındasın sanırım:44:

Evet canım, aslında yediklerim yine Karatay'a uygun sadece alkali suyu ekledim. Tekrar günlük 1-2 dilim ekmek yemeye başlamıştım bana çbucak kilo aldırdığını farkettim, onu da bıraktım Şimdi haftada 2 gün atak yapacağım , 1 hafta protein atağı, 1 hafyta ayranlı çorba atağı. Bir ay denemek istiyorum. Biliyorsun duraklamaya girdim ve uzayınca konsantrasyonumu kaybettim, sen ne yaptın kilo verme serüvenin nasıl gidiyor.Sizleri de çok özlemişim. Buradaki GÜNLERİMDE ÇOK GÜZELDİ. gÜNLÜĞÜMÜ GEÇEN SENE AÇMIŞTIM FAKAT KARDEŞİMİN ÖLÜMÜNDEN SONRA BIRAKMIŞTIM, TEKRAR DÖNDÜM. dAHA DİSİPLİNLİ OLMAYA BAŞLADIM , ORADAKİ ARKADAŞLARA GÜNLÜK BENİM OLDUĞU İÇİN DKENDİMİ SORUMLU HİSSEDİYORUM.Caps-locku açık unutmuşum yazı değişikliğinden ötürü özür dilerim

Canım zamanla alışırsın merak etme, ilk başlarda biraz zorlanabilirsin.Göreceksin insanın midesi sanki daha dolu gibi oluyor.Propycil'den bir haber yok mu?

Son düzenleme:
Nazfiliz merhaba senin diyetin nasıl gidiyor?Geçmiş olsun canım, Allah şifanı versin.

saol canım amin...diyet bayramda bozulmuştu şimdi onarıyoruz bakalım inşallah iyi gidicek baktım biraz senin günlüğe senin de iyi gidiyo gibi bence karataydan şaşma derim 3günlük beş günlük diyetlerle metabolizmanı alt üst etme bence sağlık daha önemli

kizlar karatayla beraber suyunuzu sodali iciyorsunuz galiba.peki kilo vermeye yardimci oluyormu.sonuc alan varmi?
bugun biraz moralim bozuk su an bagira bagira sarki soyluyorum.....
hadi yuregim ha gayret
hele SIKI dur hele sabret
basini egme dik tut
bu bir ruyaydi farzet...........

çok geçmiş olsun kızlar size:26::26:benim babamda da boyun fıtığı var.yazık,ağrısı kollarına vuruyo,onun da birkaç kez çıkıkçıya gitmişliği varçok zor bu fıtık yaw

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR
Nasılsınız?Ben iyiyim ,Sersum ve Ficans gerekli bilgiyi vermiş.Aslında sizleride takip etmeye çalışıyorum.Propycil arkadaşımızdan bir haber var mı çok merak ediyorum?sevgiler

merhaba canım,eskisi gibi gelmiyosun artık...bazen senin günlüğüne göz atıyorum ben de

sabah karatay kahvaltısı yaptım...yürüyüş bugün yok.dün de yürümüştüm zaten...
akşama da annemle sardığımız lahana ve yaprak sarmasını yerim.yanına ne olur bilmiyorum

merhaba canım,eskisi gibi gelmiyosun artık...bazen senin günlüğüne göz atıyorum ben de

Mewrhaba, aslında bende senin yaptığın gibi göz atıp gidiyordum , yoksa buradan tamamen kopmadım.Arada bekleriz , yazışmalarımıza da dahil olursan seviniriz.
sabah karatay kahvaltısı yaptım...yürüyüş bugün yok.dün de yürümüştüm zaten...
akşama da annemle sardığımız lahana ve yaprak sarmasını yerim.yanına ne olur bilmiyorum

Afiyet , bal , şeker olsun,yağ olmasın.Yanında salata ve yoğurt bence iyi gider.

Kimse bana PROPYCİL HAKKINDA CEVAP VERMİYOR, LÜTFEN BU ÜÇÜNCÜ SORUŞUM.sİZDE Mİ BİLMİYORSUNUZ?
iYİNİYETLİM NEREDE GÖZÜKMÜYOR.iĞNE OYASI KİLO VEREBİLDİN Mİ?

Ellerine sağlık canım çok güzel bir yemeğe benziyor artık kahvaltı yerine sayarsın sen onu

filizcim cok saol canım ya
demek yazmaya aralıkta basladım
gül ozman 90 kg miş

Kimse bana PROPYCİL HAKKINDA CEVAP VERMİYOR, LÜTFEN BU ÜÇÜNCÜ SORUŞUM.sİZDE Mİ BİLMİYORSUNUZ?
iYİNİYETLİM NEREDE GÖZÜKMÜYOR.iĞNE OYASI KİLO VEREBİLDİN Mİ?

Canım propycil en son Kayseri'de Erciyes Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi olduğunu yazmıştı asyaateş ondan sonra bir daha haber alamadık, Asya da çok yoğun fazla giremiyor topiğe, inşallah propycil daha iyidir

Canım propycil en son Kayseri'de Erciyes Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi olduğunu yazmıştı asyaateş ondan sonra bir daha haber alamadık, Asya da çok yoğun fazla giremiyor topiğe, inşallah propycil daha iyidir

Özelden Asya'ya mesal attım cevap gelirse sşzinle paylaşırım.

Bazen muhabbete bi dalıyorum ki... Diyorum bir gün biri çıkıp:" yahu bu karatay topiği, sen neler yazıyorsun "diyecek:18:

amma kıskanıyodur seni kıss..çatlasın patlasın..

Kesin hırsından kuduruyordur ve eminim ağzından papadiyanın zayıfladığına dair tek kelime çıkmamıştır!

şaka maka 8 aydır arkadaşız..herşeyi de paylaşıyoruz..nekaa güzel bişeyy..

İyi ki sizi buldum. İyi ki varsınız. Çok şanslıyım ben yavv... :109::109:

yesin mamaları tatlı tatlı ..yarasın..
benim kızımda bizimle hiçbiryere gelmiyor canımm ergen işte

Benim büyükler de hemen:" biz gelmek zorunda mıyız?" diyorlar:))

Eferim sana. Ne güzel bir hafta geçirmişsin Sonuç da değdi ama... Protein günlerini haftada 2 gün yapmanın sakıncası olur mu acaba???

İkinize de çok geçmiş olsun. Çok zor fıtık işi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…