Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

2. öğünüm
:KK56::KK56:
hepsi servis tabağına sığdı

3 köfte
kereviz salatası
şakşuka
zeytinyağlı fasulye
yoğurt
turşu
omega3

:KK56::KK56::KK56:

şimdi de çay ve 1 avuç kabak çekirdeği..

ilaveten bugün 3 lt karbonatlı su

Merhaba , iyi aksamlar kizlar ..
gorumcemdeyim.
turkiyey temelli tasinacak yardim ediyorum.
insallah darisi basimiza ..

neyse bir kac gundur hic hareket yok hayatimda ama karataya da devma etmeye calisiyorum.

hepinizi optum iyi gecler..

leptininiz bol olsun sevgiler.

insallah sizde dönersiniz canım

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar uzun zamandır yazamıyordum buraya herkes iyidir umarım ben ara ara kaçamak yapsamda genel olarak hala karataya
devam ediyorum kilomuda koruyorum hatta daha da zayıfladım gerçi son bir kaç haftadır yediklerimin haddi hesabı yok ama şükür kilo almadım ama bu gidişe dur demezsem
sonum kötü olabilir:)))) Yazamasam bile sizleri takip etmeye devam ediyorum burası çok motive ediyor gerçekten iyi ki varsınız hepinize sevgiler:)))

biraz kacamak yapıyorsun aa diyorsun kilo olarak geri dönmedi biraz daha yiyorsun bi bakmıssın ki
kilocuklar hop gelmiş tecrübe ile sabit:KK37::KK37::KK37:

saol canım ameliyeat demişti doktor ben olmadım çıkıkçılarla geçti 3 ay yattım sonrada kendimi çok korudum başlarda çok ağrılarım oluyodu çok fazla iş yapamıyodum ama şimdi daha rahatım ama yine de aynı gün içinde çok iş yaparsam yine yatağa bağlıyabiliyo beni ... ama çok şükür ilk olduğu gibi değil .. çok zor bişi Allah kimseye yaşatmasın

gecmiş olsun arkadasım

Kimse bana PROPYCİL HAKKINDA CEVAP VERMİYOR, LÜTFEN BU ÜÇÜNCÜ SORUŞUM.sİZDE Mİ BİLMİYORSUNUZ?
iYİNİYETLİM NEREDE GÖZÜKMÜYOR.iĞNE OYASI KİLO VEREBİLDİN Mİ?:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Sevgiiiiim... Hoşgeldin arkadaşım. Arada 1 kez gördüm seni online. Selam verdim ama sen o arada çıkmıştın. Konuşamadık. Ben de seni merak ediyordum. Ben aşağıda gördüğün durumdayım ama ptesi bir tedavi planına başlıyorum. İlaç değişikliğim vs var. O yüzden ocağa kadar kilo almamak bile büyük lüks benim için. Yine de buralardayım:) Biz topikçe alkali diyetine sardık. Şöyle ki karatayın içine alkali diyetini monte ediyoruz. Senin verdiğin bilgiler de aydınlattı. Sağol. Umarım senin için herşey yolundadır. Görüşürüz.

Canım zamanla alışırsın merak etme, ilk başlarda biraz zorlanabilirsin.Göreceksin insanın midesi sanki daha dolu gibi oluyor.Propycil'den bir haber yok mu?:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

propumuzdan epeydir haber yok canım:KK50::KK50:.en son asyaateşle konuşmuştu sanırım kayseride üniversite hastanesinde tedavi görmüştü ve iyi demişti asya...ama ondan sonra haber alamadık..inşallah iyidir..ben de merak ediyorum doğrusu:KK5::KK5:

propumuzdan epeydir haber yok canım:KK50::KK50:.en son asyaateşle konuşmuştu sanırım kayseride üniversite hastanesinde tedavi görmüştü ve iyi demişti asya...ama ondan sonra haber alamadık..inşallah iyidir..ben de merak ediyorum doğrusu:KK5::KK5:

Propycil'e ne oldu ki ben orayı görmemişim:26:

merhaba kızlar,muhabbetin dibine vurrmuşsunuz yine:KK16:

bildirim yapayım ben de

1.öğün 10.30
kaşarlı dereotlu omlet
7 zeytin
1 avuc içi peynir
1çb ceviz
2omega3
bol limonlu su

2.öğün 15.30yarım tava istavrit,salata

yarım saat yürüdüm

aksama arkadasımızdayız malesef cısslı bir gece olacak.çocuğum olsa iyi niyetlim gibi ona yedirirdim ama o da yok:KK1::KK1:

bu arada kızlar eşim de karataycı oldu,beni geçti valla.

geçmiş olsun canım sen gene iyisin seni iyi edcek kişiyi çabuk bulmuşsun ben o çıkıkçı senin bu çıkıkçı benim gezdim şükür sonunda iyiyim(kimseye kötü örnek olmak istemem ...doğru olan doktora gitmek tabiii ama ameliyatta tam çözüm olmuyomuş bazen )kendine dikkat et o fıtık çıkmaya hazır bekliyo ..bel kaslarını güçlendirmek gerekiyo doğal korse gibi olup koruması için belimi güçlendircek hareketler yaptım ben uzun zaman
dikkat etmemiz lazım ve de kilo vermemiz lazım..fıtığın en büyük düşmanı kilo..:KK50::KK50:
benim mesleğim de fıtık için çok riskli..makineler eski kasetler ağır..zaten beni fıtık yapan mesleğim oldu..hastalar bitsin diye kendimizi heba ettik hep..devletin bizi düşündüğü yok biz de kendimize acımadık..şimdi ceremesini çekiyorum işte..:KK37::KK37:

çok geçmiş olsun kızlar size:26::26:benim babamda da boyun fıtığı var.yazık,ağrısı kollarına vuruyo,onun da birkaç kez çıkıkçıya gitmişliği var:KK1::KK1:çok zor bu fıtık yaw
:KK19::KK19::KK19::KK19:
merhaba canım,eskisi gibi gelmiyosun artık...bazen senin günlüğüne göz atıyorum ben de:KK34::KK34:
babana da geçmiş olsun canım..boyun fıtığı çok daha riskli dikkat etsin :KK5::KK5:
:KK9::KK9: Bazen muhabbete bi dalıyorum ki... Diyorum bir gün biri çıkıp:" yahu bu karatay topiği, sen neler yazıyorsun "diyecek:18:

Kesin hırsından kuduruyordur ve eminim ağzından papadiyanın zayıfladığına dair tek kelime çıkmamıştır!
İyi ki sizi buldum. İyi ki varsınız. Çok şanslıyım ben yavv... :109::109::KK70::KK70:
Benim büyükler de hemen:" biz gelmek zorunda mıyız?" diyorlar:))
Eferim sana. Ne güzel bir hafta geçirmişsin:nazar: Sonuç da değdi ama... Protein günlerini haftada 2 gün yapmanın sakıncası olur mu acaba???
İkinize de çok geçmiş olsun. Çok zor fıtık işi...

ben de burada ve sizlerle olduğum için çok şanslı sayıyorum canım kendimi..:KK16::KK16:
geçen hafta benim için süperdi.:KK52::KK52:.ben haftada 2 gün proteinin zararlı olmayacağını aksine kilo veriş hızımı arttıracağına inanıyorum..leylakım da öyle düşünüyordu..:KK16::KK16:

kızlar tefalin tartıları ne kadar pahalı ya:KK37::KK37::KK37:

evet canım çok pahalı:KK5::KK5:
Propycil'e ne oldu ki ben orayı görmemişim:26:

canım propycilin cilt problemi vardı..allerjik mi yoksa başka bir hastalık mı o araştırılıyordu..biopsi yaptırmıştı..sanırım biopsi sonuçları pek iyi çıkmadı..tedaviye başlanacaktı..biz de ondan gelecek haberleri sabırsızlıkla bekliyoruz...:26::26::26:

canım propycilin cilt problemi vardı..allerjik mi yoksa başka bir hastalık mı o araştırılıyordu..biopsi yaptırmıştı..sanırım biopsi sonuçları pek iyi çıkmadı..tedaviye başlanacaktı..biz de ondan gelecek haberleri sabırsızlıkla bekliyoruz...:26::26::26:

Öyle mi:KK5:iyi haberler alırız ozaman inşaallah:KK14:

kızlar 2. öğünüm

:KK56::KK56::KK56:
1 kadınbudu köfte
4 kaşık türlü yemeği
yoğurt
turşu

:KK56::KK56:

bu arada regl oldum..akşama komşumun oğlunun doğumgünü varmış oraya davet edildim..cısslar beni bekliyor:KK53::KK53:
..umarım çok kaçırmam..zararsızların tadına bakmayı umuyorum..:18::18::18: 2. öğünümü çok erken ve az yedim ..saat 7 dediler..saati neyseki uygun..:KK34:

Son düzenleme:
merhaba kızlar,muhabbetin dibine vurrmuşsunuz yine:KK16:

bildirim yapayım ben de

1.öğün 10.30
kaşarlı dereotlu omlet
7 zeytin
1 avuc içi peynir
1çb ceviz
2omega3
bol limonlu su

2.öğün 15.30yarım tava istavrit,salata

yarım saat yürüdüm

aksama arkadasımızdayız malesef cısslı bir gece olacak.çocuğum olsa iyi niyetlim gibi ona yedirirdim ama o da yok:KK1::KK1:

bu arada kızlar eşim de karataycı oldu,beni geçti valla.

sen de benim gibisin canım.:26:.durumumuz vahim:KK37:..benim ki daha da vahim regl olduğumdan tatlı krizindeyim:KK53::KK53:
..inşallah az vukuatla atlatırız akşamı:KK5::KK5::KK5:

eşinin karataycı olması ne güzel beraberce yaparsınız..:KK16::KK16:

kizlar karatayla beraber suyunuzu sodali iciyorsunuz galiba.peki kilo vermeye yardimci oluyormu.sonuc alan varmi?
bugun biraz moralim bozuk su an bagira bagira sarki soyluyorum.....
hadi yuregim ha gayret
hele SIKI dur hele sabret
basini egme dik tut
bu bir ruyaydi farzet...........

yardımcı olduğunu söylüyorlar canım..vücudun asiditesini düşürüp alkali yapıyormuşş..:KK16:
hayırdır moralin bozuk galiba:26:..umarım çok mühim birşey değildir..:26:

Mewrhaba, aslında bende senin yaptığın gibi göz atıp gidiyordum , yoksa buradan tamamen kopmadım.Arada bekleriz , yazışmalarımıza da dahil olursan seviniriz.

Afiyet , bal , şeker olsun,yağ olmasın.Yanında salata ve yoğurt bence iyi gider.:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Gelirim canim bundan sonra...
Sagol sevgicim,evet yogurtla super oldu:-)

yardımcı olduğunu söylüyorlar canım..vücudun asiditesini düşürüp alkali yapıyormuşş..:KK16:
hayırdır moralin bozuk galiba:26:..umarım çok mühim birşey değildir..:26:

cevabin icin cok sagol merak etmistim.
cok sukur onemli birsey yok... bazen ufak seyleri kafama takip bunalim takiliyorum onlardan biri...
ilgin icin tesekkurler canim...
bu hafta guzel kilo vermissin atak yapmissin galiba...her hafta yapiyormusun yoksa sadece hizlandirmak icinmi yaptin canim. :KK9::KK9:

kızlar az önce 3 mil yürüdüm leslie ile....(saol ficans dürttüğün için )
çörek otumu çiğneyip yuttum şimdi yarımsaatin geçmesini bekliyorum yemek için ama sadece yoğurt yiyeceğim hem geç oldu hem 3. öğün olucak bugün

Dün sabah ve öğlen normal karatayımı uyguladım,fakat öğleden sonra davete gittim ve de Cısssları mideye indirdim.((((( aksam yemeğimde saat 21 e sarktı.Dun felaketi.(((( Ama bugün bozmadım.
Sabah 08: 30: omega 3 ( yazmışsınız yemeklerden Once alınacak diye bende uyguluyorum )
Sabah 09: 30: peynirli omlet, fındık,peynir,çay,
Öğlen 13: 30: köfte
Aksam 18: 30: ( simdi yiyecegiz ) balık,salata,helva

Son düzenleme:
X