Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

toparlarsın canım regl bitince üzülme..

az ye canım bak bizim illaki kilo vermemiz lazımmış belimizin rahatlığı için bi önceki mesajında demişsin ..ikinci öğün içinaz olmuş sanki

özellikle az yemiştim iyi oldu

ben 1 hafta kanepede sol bacağım havada ve günde 3 iğneyle zor uyuyordum teyzeme gidene kadar
çok zor ağrısı Allah düşmanıma vermesin

selam kızlar

2.ogunum

tavuk ızgara
bıber,domates ızgara
salata,fıstık
omega3,çay

3lt su
1 saat yuruyus

abowww.. nettin bacııımmm..
- Bi parça bitter çikolata
- 4 tane fındıklı-4 tane portakallı draje
- 2 parça fıstıklı çikolata

pişman değilsen sorun yok..

kocam maraton koştu eritirim diye düşünüyorsan yanılıyosun

afiyet olsun canım çok hasar almamış gibi ikinci öğünün de azdı zaten

aslında yarısını bile yesem yeterdi ama oldu bikere

sersum bıdenem gecmıs olsun abartmamıssın fazla
ıyınıyetlım teyzenın durumu cıddı bence sısmeye basladıysa, allah yardımcısı olsun
evet datlum yırttım galibaa
sersum gıı proteını nasıl yapıyon bacım ne yıyon kahvaltıda mesela?:44:

bebişim protein gününde hiç sebze ,meyve ve kuruyemiş yenmiyor..

sabah mesela peynirli omlet,kıymalı ,kavurmalı omlet olabilir..yanında peynir çeşitleri var zaten..
2. öğünde de balık,et,köfte,tavuk ya da yine yumurta olabilir..zevkine kalmışş..çok susatıyor ama..ağzın kupkuru oluyor..vee mutlaka wc sorunu için form çay içmem gerekiyor..

sersumcuğum hala hergün şükrediyorum en azından kalkıp wc ye gidebiliyorum diye ...hiç kolay değil Allah sana da banada bir daha yaşatmasın canım

Heheeeh sağol hayatım.Kendime bugün "kafa izni" verdim , Yarın Allah kerim. Ama gerçekten tam pisboğazlığım tuttu :)
Ev için de çok sağol canım.Ev bugün temiz , yarın kirli.Ben hiç anlamıyorum bu kadar toz , kıl , tüy nerden geliyo...

abowww.. nettin bacııımmm..
- Bi parça bitter çikolata
- 4 tane fındıklı-4 tane portakallı draje
- 2 parça fıstıklı çikolata

pişman değilsen sorun yok..

kocam maraton koştu eritirim diye düşünüyorsan yanılıyosun

Bu topikte çok geçiyo ying-yang...Biri yiyecek , biri koşacak ki dünya dengede kalabilsin :)

zeytın yok dımı kahvaltıda bıde yogurt ayran varmı bebişim

aynen ya hergun yap yıne aynı..bende yarın guzel bır kahvaltının ardından dıp kose gısısecem

zeytın yok dımı kahvaltıda bıde yogurt ayran varmı bebişim

aynen ya hergun yap yıne aynı..bende yarın guzel bır kahvaltının ardından dıp kose gısısecem

Ya hayatım mevzu açıldı madem soriim sana , eviniz sürekli temiz duruyo mu ya da öyle durabilmesi için hangi sıklıkta temizliyosunuz?
Ben bi tek temizlik yaparken çalıştığım dönemleri özlüyorum çünkü o zaman her hafta kadın geliyodu ve ben yemek hariç bu işlerin hiçbirini yapmıyodum...

bebişim protein gününde hiç sebze ,meyve ve kuruyemiş yenmiyor..

sabah mesela peynirli omlet,kıymalı ,kavurmalı omlet olabilir..yanında peynir çeşitleri var zaten..
2. öğünde de balık,et,köfte,tavuk ya da yine yumurta olabilir..zevkine kalmışş..çok susatıyor ama..ağzın kupkuru oluyor..vee mutlaka wc sorunu için form çay içmem gerekiyor..
[/QUOTE]

Sersumcum , enerjin oluyo mu o günlerde ?

zeytin yok canım meyve sayılıyor ya.. ama süt ve türevleri serbest sınırsız yenilebilir...

bak bu ıyı haber kıss ben kahvaltıda yogurt yemeyı severım yarın yapam bakam bende bu proteın olayını sen yarınkı kahvaltında ne yıycen mesela:26:

canım cocuklardan once daha derlı topluydu tabı..sımdılerde haftada bır dıp kose gırıyorum koltukları bazaları falan cekıyorum dıger gunler ustten yapıyorum.buyuk temızlıklerde bende alıyorum kadın.duvar,cam falan sılınecegı zamanlarda

Sersumcum , enerjin oluyo mu o günlerde ?
bol su içersen sorun olmuyor canım..bir de sürekli olmaması lazım tabii..
bak bu ıyı haber kıss ben kahvaltıda yogurt yemeyı severım yarın yapam bakam bende bu proteın olayını sen yarınkı kahvaltında ne yıycen mesela:26:

bence dene canım..kilo vermede durgunluğu bozuyor..geçen hafta beni gördünüz ..gr gr giderken birden 1100 gr verdim..ama 3 gün protein yapmıştım..bu hafta da 2 gün yapıcam..

yarın kahvaltıda kıymalı ya da peynirli omlet yiyecem canım..bu arada söylemeyi unuttum..baharat.soğan(fazla değil),maydanoz da serbest..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…