Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ama ben 10 aralıktayım şimdi baktım 770ve civarı sayfalar ekim ayı canım

Son düzenleme:

8 ekimde basladım ama yazmaya ne zman basladım onu hatırlamıyorum
oda ekim kasım arası galiba neyse canım ugrasma benım tesekkür ederim ..

papadiyacığım bu süpermiş

bende benım ilk yazımı buldun sandım gı
neyse vaktim oldugunda bakınırım
iyi geceler ben kactım

kizlar biraz hayal kuralim,bu benim icin simdilik hayal...
ideal kilonuza kavusunca sizin az yolunuz kaldi biliyorum bunun icin de tebrikler...
en cok neyi giymeyi ozlediniz yada planliyorsunuz.ben en cok dar kot dar gomlek ve diz ustu elbiseleri ozledim...ins.birgun ideal kiloma donucem ve rahatlikla giyicem....

gunaydın kızlar esımle oglum 10 kasım torenıne gıttı bu arada atamızın olum yıldonumunde onu saygıyla anıyoruz

kahvaltımı yaptım geldim hala başım ağrıyor ilaç içmemekte direniyorum ama geçmiyo bi türlü
atamızı anıyoruz

kahvaltım: peynir
6 zeytin
domates
salatalık
çay
ceviz

bugün yumurta yemedim.bücürlerime krep yapmıştım yememek için direndim ama zafer benim YEMEDİM:)

kızlar ben bağımlı oldum napıcam bilmiyorum diyorum ki bugün sadece akşam bakıciiim siteye ...olmuyo ...ben artık işlerimi aksatıyorum bunun tedevisi varmıdır

papadiya 10 ekim 2011 de eltini kahvaltıya çağırmışsın o da rejim yapıyormuş ya bizim karatayı da onaylamamış....onun kendi onayladığı diyet nasıl gitti kilo verebildi mi.... şu an karataya nasıl bakıyo senin hala sağlıklı olduğunu ve incecik olduğunu görünce ....

bende merakla beklıyorum bakalım gercekten geleceklermı
eskılerı okumak cok guzel yaa sen begendıkce bende donup bakıyorum gecmıse

Ben de, ben de... Hatta dün sayfalardan fal tuttum. Tesadüfi 1850. sayfaya gittim. Saphira resim paylaşmış o gün. Ona baktım. Saphira şimdi kaç kilo ki acaba???

Nazfizliz eğlenceli oluyomuş kız eskileri okumak. Ben diyete 21 martta başlamıştım ama uzun süre sizi okudum, kitabı okudum, ondan sonra yazmaya başladım. Şimdi topiğe bodoslama girip " eeee, napıyonuz? ne yiyip ne içiyonuz, kaç kilo verdiniz" diye soranlara siinir oluyorum doğrusu. Neyse, ilk ne zaman yazmıştım arayıp bulmam lazım.

Sersum senin tayini beklediğin zamanları çok iyi hatırlıyorum canım. O zamanki kiloma da bakmışsın:) Ya, 93 kiloyla başladığımda 77 kilo olmak o kadar uzaktı ki... Rüya gibiydi...

Epey oluyor ben de estetik ameliyatların masraflarını altalta koyup hesapladım. Adama bu rakamı söylesem, bu kadar parayı vereceğime yenisini alırım derse diye korktum Sinbo tartı misali:)))

Benim hayalim sakladığım birkaç etek ve gömleğim var onları giyebilmek. Bir de İpekyol'dan alışveriş yapmak. Gerçi bayramda ilk alışverişimi yaptım ordan ama hala her istediğimi alamıyorum. En az 5 kilo daha vermem lazım. Olsun... Az kaldı. Başladığımda 50-52 bedendim. Şimdi 44 oldum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…