Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

pampişim bi kaynana fıkrası paylaşıyorum gülümsemen için
..inşallah gelmezler Allahım..scret yapıcam senin için

Melexin valla bravo sana.200 gr dahi bu şartlarda büyük başarı.Aslında senin en büyük başarın , tüm tehlikelere rağmen bu haftayı da sağ&salim bitirmen oldu :)

Canımı dişime taktım harbiden be.Arabamda arza vermeye başladı.Sefer ayı bana vurdu.

İyi çözümler bulmuşsun ama ben daha süperini buldum.Hic konforumu değiştirmeyeceğim.Kocayı değiştirip hepsinden kurtulacağım Once eli yüzü düzgün bir tesisatcıyı kafalamam gerek.Dün bir tanesi 2 saniye boruya çomak sokup çıkardı 70 tl abla dedi.Gunde 10 ise gitse 700tl cepte.Evde arza yapanları da halleder.ohhh bende kuaför, masaj gezer dururum.Bu arada ben bir hesap yapayım.Gobek gerdirme ,göğüs kaldırma operasyonları ne kadar ? Ona göre isleri yogun biri lazım di mi ama.

karlı iş

yuzdesı kac baya bı fazlaydı

sersumun anlattığından biraz farklı bi hesaplama yazmışsın sen beğendim bakarsan görürsün ...1.6 kilo vermişsin yani bayaaa iyi ...ama yüzden 1.66

bugün sersumun benim 1.8 kiloyu yüzde olarak 2.3 çıkarmıştı bu yüzde işleri hala bana zor yahu

bana ilginç geldi ...ben eskiden yağ programındaymışım gecenin 3de kalkıp yemek yerdim sırf depo yapıyım diye

bence sinboyu tamir ettireceğine daha kaliteli bişey canım..benim ki tam anlamıyla bozulsa da bende alsam yenisini

netten arastayım bakalım sinbo almam ama bu sefer

canım bence yenisi daha ucuza gelir gibi geliyor bana ama yine de bir sor istersen
5-10 tl fark için ben olsam yenisini alırım

haklısın canım bugün gittim servise sordum 20-30 arası tutar dedi
onunda yeniden bozulup bozulmaycagı garanti deyil

bakın bi de ne paylaşmışım hakkariye tayinimizin çıktığı gün..vay bee 11 mayıs - 9 kasım 5 ay ne çabuk geçti beyaaa

ayy hatırlıyorum o günü ya hakikaten ne cabuk gecmiş :44::44::44:

papadiyacım kayınvalidenler geliyomuş kısmetse senin şehrine ..hayırlı olsun...

eskileri okuyorumya canım sen ilk defa liste hazırlıycaksın ..ordayım

canım ya 2011 ekime gelirsen beni görürsen bana haber verirmisin
geriye dönüp kendimi aramak cook zor geliyor

kurallara sadık kalınırsa etkili canım

papiş hayırlısı olsun canım senın için
bizimkilerinde gelme vakti yaklastı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…