Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ben de, ben de... Hatta dün sayfalardan fal tuttum. Tesadüfi 1850. sayfaya gittim. Saphira resim paylaşmış o gün. Ona baktım. Saphira şimdi kaç kilo ki acaba???

Nazfizliz eğlenceli oluyomuş kız eskileri okumak. Ben diyete 21 martta başlamıştım ama uzun süre sizi okudum, kitabı okudum, ondan sonra yazmaya başladım. Şimdi topiğe bodoslama girip " eeee, napıyonuz? ne yiyip ne içiyonuz, kaç kilo verdiniz" diye soranlara siinir oluyorum doğrusu. Neyse, ilk ne zaman yazmıştım arayıp bulmam lazım.

Sersum senin tayini beklediğin zamanları çok iyi hatırlıyorum canım. O zamanki kiloma da bakmışsın:) Ya, 93 kiloyla başladığımda 77 kilo olmak o kadar uzaktı ki... Rüya gibiydi...

Epey oluyor ben de estetik ameliyatların masraflarını altalta koyup hesapladım. Adama bu rakamı söylesem, bu kadar parayı vereceğime yenisini alırım derse diye korktum:KK60::KK60::KK60: Sinbo tartı misali:)))

Benim hayalim sakladığım birkaç etek ve gömleğim var onları giyebilmek. Bir de İpekyol'dan alışveriş yapmak. Gerçi bayramda ilk alışverişimi yaptım ordan ama hala her istediğimi alamıyorum. En az 5 kilo daha vermem lazım. Olsun... Az kaldı. Başladığımda 50-52 bedendim. Şimdi 44 oldum.:21::KK62::KK19:

çok güzel kilo vermişsin:nazar::nazar::nazar:

kahvaltım: peynir
6 zeytin
domates
salatalık
çay
ceviz

bugün yumurta yemedim.bücürlerime krep yapmıştım yememek için direndim ama zafer benim YEMEDİM:)

keşke yumurtanı yeseydin yada bi muz böyle çabuk acıkırsın kendinle cebelleşmektense kahvaltını kuralına göre bi müddet yap başka şeyler yememek için kendini riske atma krebi yiyebilirdin sanırım tam da bilmiyorum ama yemediğin için:KK9:

igneoyasi masallah cok guzel kilo vermissin.:nazar:
demekki hayallerine insan isteyince kavusabiliyor....darisi kilo vermek isteyenlerin basina...
canim ins.istedigin 5 kiloyuda en kisa surede verir,guzel bir alisveris yapip iyi gunlerde giyersin.....

menü bildirimi

kahvaltım

2 haşlanmış yumurta

avuç içi kadar peynir

çayy

öğle

5 ceviz

akşama

salata
şiş
yoğurt

spor

alışveriş :)

bol suu

$598965_4452606746604_306815430_n.jpg

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla anıyorum...bugün verdiğimiz 17 şehidimizin ve Atatürkümüzün ruhu şaad olsun...
şehitlerimizin ailelerine Allahtan sabır diliyorum..En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

bugün maalesef güne ağlayarak başladım..Allahım çok zor çok zor..:KK43::KK43:

sabah menüm:KK56::KK56:

sucuklu tereyağında omlet
şakşuka
yoğurt
peynir zeytin
az ev yufkası(2 avuç büyüklüğünde)
ceviz 3 günkurusu
2 omega3

çay çayy

:KK56::KK56::KK56:

Son düzenleme:
kızlar ben bağımlı oldum napıcam bilmiyorum diyorum ki bugün sadece akşam bakıciiim siteye ...olmuyo ...ben artık işlerimi aksatıyorum bunun tedevisi varmıdır

evet işler aksıyor bagımlılık cok kötü
bende öyleydim simdi daha seyrek giriyorum nete

Gazi Mustafa Kemal Atatürk , seni unutmadık ve son nefesimize dek unutmayacağız.Işığın hala yolumuzu aydınlatmaka.Nurlar içinde yat...

Tüm Şehitlerimize Allah'tan rahmet , sevenlerine sonsuz sabır diliyorum.Bu memlekette bir sabah da uyanıp iyi haberler duymak istiyorum!!!!!!!!

arkadaşım merhaba ben yeni başladım ve kitabı okumadım sitedeki yorumlardan öğünümü düzenledim..yarın da kitabı alıcam da ..lahmacun yemişsin o da mı serbest:KK52:

iyiniyetlim sana yazdığım ilk mesajı buldum ilk başlarda bana hiç pas vermemişsiniz beyaaa..4 nisanda gelmişim topiğe :KK1::KK1:
aranızdaki muhabbetten beni görmemişsiniz:KK1::KK1:
ilk cevabını da beğendim..iğneoyası bi meraklandırdı beni kiloma bakiim diye sonra da nezaman katıldığımı merak ettim..:KK9::KK9:
filizin dediği gibi okumak bağımlılık yapıyo galiba:KK1::KK1:

kısslar sabah düşündüm de bu topik bizim günlüğümüz gibi sadece diyetimizi değil yaşadığımız herşeyi paylaşıyoruz arkadaş olarak..harika birşey..:KK16::KK16::KK16:
yıllar sonra geri dönüp bakılabilecek birşey:KK19:..insana tarih verip ogün ne yaptıydın dese birisi çoğumuz hatırlamayız..:44::44:
ama topiğimiz sayesinde tüm anılarımız,sevinçlerimiz,üzüntülerimiz kayıt altında..çok güzel yaaa..:KK52::KK52::KK52:
belki ben ilk defa bu açıdan bakıyorum konuya siz benden önce düşünmüşsünüzdür belki de:KK1::KK1: jetonum geç düştü:KK1:

iyiniyetlim sana yazdığım ilk mesajı buldum ilk başlarda bana hiç pas vermemişsiniz beyaaa..4 nisanda gelmişim topiğe :KK1::KK1:
ilk cevabını da beğendim..iğneoyası bi meraklandırdı beni kiloma bakiim diye sonra da nezaman katıldığımı merak ettim..:KK9::KK9:

benim hastalık sana bulaşmış.....bu topiğin ilk sayfasında gülün sık sorulan sorulara verdiği cevapları görünce çizelgesini görünce ve hala bu topikte listede adını görünce işte dedim bu gerçekten işe yarayan bi diyet çünkü benim ailemde 100 kilo üzeri bi çok kişi var ne yaptılarsa zayıflayamadılar ...güll tek merakımdı başka şeyler yapmışmıydı diyetin yanında diye yazılarında sadece 25 dakika 2 saat ev işi yazıyodu şok oldum o gün bugündür hep geriye dönük okuyorum
bu kadar uzun zaman bi diyeti yapabiliyo olması bu diyetin insanı bıktırmadığını sonuç alınabildiğini kanıtlamıştı bana

Son düzenleme:
netten arastayım bakalım sinbo almam ama bu sefer :KK50:

haklısın canım bugün gittim servise sordum 20-30 arası tutar dedi:KK53::KK53::KK53:
onunda yeniden bozulup bozulmaycagı garanti deyil:KK37:

ayy hatırlıyorum o günü ya hakikaten ne cabuk gecmiş :44::44::44:
sana yeni tartı göründü desene canım:KK9:
evet tatlım yaa zaman ne çabuk geçiyor..ağlaya ağlaya yazmıştım o mesajı size..:KK5::KK5:

kizlar biraz hayal kuralim,bu benim icin simdilik hayal...
ideal kilonuza kavusunca sizin az yolunuz kaldi biliyorum bunun icin de tebrikler...
en cok neyi giymeyi ozlediniz yada planliyorsunuz.ben en cok dar kot dar gomlek ve diz ustu elbiseleri ozledim...ins.birgun ideal kiloma donucem ve rahatlikla giyicem....

benim de en büyük hayalim tulum giymek ve etek popuşum çıkmadan:KK1::KK1:

papadiya 10 ekim 2011 de eltini kahvaltıya çağırmışsın o da rejim yapıyormuş ya bizim karatayı da onaylamamış....onun kendi onayladığı diyet nasıl gitti kilo verebildi mi.... şu an karataya nasıl bakıyo senin hala sağlıklı olduğunu ve incecik olduğunu görünce ....
ben de merak ettim nooldu kıss eltine:KK1::KK1:

Ben de, ben de... Hatta dün sayfalardan fal tuttum. Tesadüfi 1850. sayfaya gittim. Saphira resim paylaşmış o gün. Ona baktım. Saphira şimdi kaç kilo ki acaba???

Nazfizliz eğlenceli oluyomuş kız eskileri okumak. Ben diyete 21 martta başlamıştım ama uzun süre sizi okudum, kitabı okudum, ondan sonra yazmaya başladım. Şimdi topiğe bodoslama girip " eeee, napıyonuz? ne yiyip ne içiyonuz, kaç kilo verdiniz" diye soranlara siinir oluyorum doğrusu. Neyse, ilk ne zaman yazmıştım arayıp bulmam lazım.

Sersum senin tayini beklediğin zamanları çok iyi hatırlıyorum canım. O zamanki kiloma da bakmışsın:) Ya, 93 kiloyla başladığımda 77 kilo olmak o kadar uzaktı ki... Rüya gibiydi...
Epey oluyor ben de estetik ameliyatların masraflarını altalta koyup hesapladım. Adama bu rakamı söylesem, bu kadar parayı vereceğime yenisini alırım derse diye korktum:KK60::KK60::KK60: Sinbo tartı misali:)))
Benim hayalim sakladığım birkaç etek ve gömleğim var onları giyebilmek. Bir de İpekyol'dan alışveriş yapmak. Gerçi bayramda ilk alışverişimi yaptım ordan ama hala her istediğimi alamıyorum. En az 5 kilo daha vermem lazım. Olsun... Az kaldı. Başladığımda 50-52 bedendim. Şimdi 44 oldum.:21::KK62::KK19:
maşallah canım yaa nekaa güzel kilo vermişsin:nazar::nazar:
evet tayin zamanı..şimdi çok şükür eşimle ve kızımlayım..sağlık olsun gerisi boş:KK16::KK16:

bende demin öğrendim şehitlerimizi ailelerine sabır diliyorum çok üzüldüm En Büyük TÜRKİYE
:KK5::KK5:
afiyet olsun canım
sağol canım:KK16:

benim hastalık sana bulaşmış.....bu topiğin ilk sayfasında gülün sık sorulan sorulara verdiği cevapları görünce çizelgesini görünce ve hala bu topikte listede adını görünce işte dedim bu gerçekten işe yarayan bi diyet çünkü benim ailemde 100 kilo üzeri bi çok kişi var ne yaptılarsa zayıflayamadılar ...güll tek merakımdı başka şeyler yapmışmıydı diyetin yanında diye yazılarında sadece 25 dakika 2 saat ev işi yazıyodu şok oldum o gün bugündür hep geriye dönük okuyorum
bu kadar uzun zaman bi diyeti yapabiliyo olması bu diyetin insanı bıktırmadığını sonuç alınabildiğini kanıtlamıştı bana

evet başlara dönüp verilen kiloları görünce motive oluyor insan..:KK16::KK16:
bu ara da aklıma gelmişken söyleyeyim benim yazdığım yüzde hesabı doğru canım kafanı karıştırma..geçmiş hesaplamalarda bazen yanlışlıklar olmuş bazen rakamlarda yuvarlama yapmışlar..ondan farklılıklar var ..eski listelerle karşılaştırdım yani..ben topiğe geldiğimden beri de böyle hesaplanıyor zaten:KK34::KK34:

çok güzel kilo vermişsin:nazar::nazar::nazar:

igneoyasi masallah cok guzel kilo vermissin.:nazar:
demekki hayallerine insan isteyince kavusabiliyor....darisi kilo vermek isteyenlerin basina...
canim ins.istedigin 5 kiloyuda en kisa surede verir,guzel bir alisveris yapip iyi gunlerde giyersin.....

Teşekkür ederim. 93kg ile başladım aslında 21 martta. Hedefi küçülttüm. Dedim ki her çocukta 10ar kilo aldım. Oldu 30 kilo. 3 bölüme ayırdım hedefimi. 1.BÖLÜM 93-83: BİTTİ. 2.Bölüm:83-73 yarılandı. 3. bölüm:73-63: Hala hayal gibi geliyor.

Çizelgemi de ona göre yaptım ama belki 93ten başlatırım çizelgemi tekrar. Madem yeni başlayanlara motivasyon oluyor.

Ben de 29 nisanda ilk iyiniyetlime yazmışım:) Herhalde topiğin fame i oymuş ( Kızımın yeni lafı bu:))))

kısslar sabah düşündüm de bu topik bizim günlüğümüz gibi sadece diyetimizi değil yaşadığımız herşeyi paylaşıyoruz arkadaş olarak..harika birşey..:KK16::KK16::KK16:
yıllar sonra geri dönüp bakılabilecek birşey:KK19:..insana tarih verip ogün ne yaptıydın dese birisi çoğumuz hatırlamayız..:44::44:
ama topiğimiz sayesinde tüm anılarımız,sevinçlerimiz,üzüntülerimiz kayıt altında..çok güzel yaaa..:KK52::KK52::KK52:
belki ben ilk defa bu açıdan bakıyorum konuya siz benden önce düşünmüşsünüzdür belki de:KK1::KK1: jetonum geç düştü:KK1:

Gerçekten ya... Benim de çok hoşuma gitti bu düşünce... Daha önce aklıma gelmemişti.

X