Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

çok güzel kilo vermişsin

kahvaltım: peynir
6 zeytin
domates
salatalık
çay
ceviz

bugün yumurta yemedim.bücürlerime krep yapmıştım yememek için direndim ama zafer benim YEMEDİM:)

keşke yumurtanı yeseydin yada bi muz böyle çabuk acıkırsın kendinle cebelleşmektense kahvaltını kuralına göre bi müddet yap başka şeyler yememek için kendini riske atma krebi yiyebilirdin sanırım tam da bilmiyorum ama yemediğin için

igneoyasi masallah cok guzel kilo vermissin.
demekki hayallerine insan isteyince kavusabiliyor....darisi kilo vermek isteyenlerin basina...
canim ins.istedigin 5 kiloyuda en kisa surede verir,guzel bir alisveris yapip iyi gunlerde giyersin.....

menü bildirimi

kahvaltım

2 haşlanmış yumurta

avuç içi kadar peynir

çayy

öğle

5 ceviz

akşama

salata
şiş
yoğurt

spor

alışveriş :)

bol suu

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla anıyorum...bugün verdiğimiz 17 şehidimizin ve Atatürkümüzün ruhu şaad olsun...
şehitlerimizin ailelerine Allahtan sabır diliyorum..

bugün maalesef güne ağlayarak başladım..Allahım çok zor çok zor..

sabah menüm

sucuklu tereyağında omlet
şakşuka
yoğurt
peynir zeytin
az ev yufkası(2 avuç büyüklüğünde)
ceviz 3 günkurusu
2 omega3

çay çayy

Son düzenleme:
kızlar ben bağımlı oldum napıcam bilmiyorum diyorum ki bugün sadece akşam bakıciiim siteye ...olmuyo ...ben artık işlerimi aksatıyorum bunun tedevisi varmıdır

evet işler aksıyor bagımlılık cok kötü
bende öyleydim simdi daha seyrek giriyorum nete

Gazi Mustafa Kemal Atatürk , seni unutmadık ve son nefesimize dek unutmayacağız.Işığın hala yolumuzu aydınlatmaka.Nurlar içinde yat...

Tüm Şehitlerimize Allah'tan rahmet , sevenlerine sonsuz sabır diliyorum.Bu memlekette bir sabah da uyanıp iyi haberler duymak istiyorum!!!!!!!!

arkadaşım merhaba ben yeni başladım ve kitabı okumadım sitedeki yorumlardan öğünümü düzenledim..yarın da kitabı alıcam da ..lahmacun yemişsin o da mı serbest

iyiniyetlim sana yazdığım ilk mesajı buldum ilk başlarda bana hiç pas vermemişsiniz beyaaa..4 nisanda gelmişim topiğe
aranızdaki muhabbetten beni görmemişsiniz
ilk cevabını da beğendim..iğneoyası bi meraklandırdı beni kiloma bakiim diye sonra da nezaman katıldığımı merak ettim..
filizin dediği gibi okumak bağımlılık yapıyo galiba

kısslar sabah düşündüm de bu topik bizim günlüğümüz gibi sadece diyetimizi değil yaşadığımız herşeyi paylaşıyoruz arkadaş olarak..harika birşey..
yıllar sonra geri dönüp bakılabilecek birşey..insana tarih verip ogün ne yaptıydın dese birisi çoğumuz hatırlamayız..:44::44:
ama topiğimiz sayesinde tüm anılarımız,sevinçlerimiz,üzüntülerimiz kayıt altında..çok güzel yaaa..
belki ben ilk defa bu açıdan bakıyorum konuya siz benden önce düşünmüşsünüzdür belki de jetonum geç düştü

benim hastalık sana bulaşmış.....bu topiğin ilk sayfasında gülün sık sorulan sorulara verdiği cevapları görünce çizelgesini görünce ve hala bu topikte listede adını görünce işte dedim bu gerçekten işe yarayan bi diyet çünkü benim ailemde 100 kilo üzeri bi çok kişi var ne yaptılarsa zayıflayamadılar ...güll tek merakımdı başka şeyler yapmışmıydı diyetin yanında diye yazılarında sadece 25 dakika 2 saat ev işi yazıyodu şok oldum o gün bugündür hep geriye dönük okuyorum
bu kadar uzun zaman bi diyeti yapabiliyo olması bu diyetin insanı bıktırmadığını sonuç alınabildiğini kanıtlamıştı bana

Son düzenleme:
sana yeni tartı göründü desene canım
evet tatlım yaa zaman ne çabuk geçiyor..ağlaya ağlaya yazmıştım o mesajı size..

benim de en büyük hayalim tulum giymek ve etek popuşum çıkmadan

ben de merak ettim nooldu kıss eltine

maşallah canım yaa nekaa güzel kilo vermişsin
evet tayin zamanı..şimdi çok şükür eşimle ve kızımlayım..sağlık olsun gerisi boş

bende demin öğrendim şehitlerimizi ailelerine sabır diliyorum çok üzüldüm

afiyet olsun canım
sağol canım

evet başlara dönüp verilen kiloları görünce motive oluyor insan..
bu ara da aklıma gelmişken söyleyeyim benim yazdığım yüzde hesabı doğru canım kafanı karıştırma..geçmiş hesaplamalarda bazen yanlışlıklar olmuş bazen rakamlarda yuvarlama yapmışlar..ondan farklılıklar var ..eski listelerle karşılaştırdım yani..ben topiğe geldiğimden beri de böyle hesaplanıyor zaten

çok güzel kilo vermişsin

igneoyasi masallah cok guzel kilo vermissin.
demekki hayallerine insan isteyince kavusabiliyor....darisi kilo vermek isteyenlerin basina...
canim ins.istedigin 5 kiloyuda en kisa surede verir,guzel bir alisveris yapip iyi gunlerde giyersin.....

Teşekkür ederim. 93kg ile başladım aslında 21 martta. Hedefi küçülttüm. Dedim ki her çocukta 10ar kilo aldım. Oldu 30 kilo. 3 bölüme ayırdım hedefimi. 1.BÖLÜM 93-83: BİTTİ. 2.Bölüm:83-73 yarılandı. 3. bölüm:73-63: Hala hayal gibi geliyor.

Çizelgemi de ona göre yaptım ama belki 93ten başlatırım çizelgemi tekrar. Madem yeni başlayanlara motivasyon oluyor.

Ben de 29 nisanda ilk iyiniyetlime yazmışım:) Herhalde topiğin fame i oymuş ( Kızımın yeni lafı bu:))))

Gerçekten ya... Benim de çok hoşuma gitti bu düşünce... Daha önce aklıma gelmemişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…