Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sersum ne düşündüm biliyor musun? Geçen hafta güzel kilo verdin ya... Kaçamağın yoktu, biliyorum. Sporun 5 gün falandı galbia, hasta olmana rağmen. Peki limonlu veya karbonatlı suyu hergün içtin mi? Bunun farkı oldu mu sence? Yoksa Karataya tam uymak zaten yetti mi?

Ben kaçıyorum şimdi. Ancak gece gelirim artık. Gerçekten, geçen haftayı iyi bi tahlil et bence...

saglıklı ve ıncecık oldugumu kendı dıle getırmedıgı gıbı getırenlerıde onaylıyamıyo yazık bakıyo caktırmadan uzun uzun ıncelıyokendı bır gram bıle verebılmıs degıl henuz

canim hedefine az kalmis.basari oykunu yazmayi dusunmuyormusun?
bılmem:44:belkı 64 ü bir görıyde o gazla yazarım belkı

evet oyam gecmıse donmek cok keyıflı nostaljı oluyo kız bır sene sonrada bugunlerı acıp okuyacaz ay ne guzel yaa

ıyınıyetlımmm bebegımmm nasılsın

kaynanatoru yolladın keyıf yapıyon demııı
benımkılerde gelmıyo sayenızde sersumum evrene cok guzel mesajlar yolladı
derınlemesıne dusununce ıyı bır fıkır olmadıgına karar verdıler

bosuna dememısler buyukler hep dogru soyler nıhayatınde dogruyu buldular, bırkacgun aradılar ama neyse

selam kızlar.
dün tartıldım ama gelip yazamadım kilomu.
listeye girmek için 2 hafta düzenli bildirim şartı var mı hala? liste yapacaklara ekledim kendimi ya, her türlü yaparım zaten.
10 günde 2 kilo verdim gibi bakalım, çizelgemi değiştirdim dünkü kiloma göre.
haftaya ne olucak bekleyip görücem.

nazfiliz geçmişi okuyup beğenmişsin, süper oldu eski msjları okumak. daha önce kilo verdim yine verebilirimi gördüm.

canım bence protein yüklemesi işe yaradı..alkali suyu 4 gündür falan içiyorum heralde bi geçmişe bakiimm..:44::44:

çok sevindim pampişim yaa..evrene teşekkür
scret işe yaradı yaşasınn..

evet canım o kural devam ediyor..2 hafta düzenli menü bildirimi sonrada listeye dahil olunuyor..

Kıss Allah iyiliğini versin sersum dur bi ben de bakayım

Ne laflar var bu ergenlerde o zaman daha da çok burdaydım şimdi fırsat buldukça gene geliyorum ama

Oyam kaynanatörler olmadık zamanda gitti yaw bakıcımın kaynanatörü çok hasta hastaneye bile yatırmıyolar yaw haftaya gelemez ve teyzecim vefat edebilir Keşke kaynanatörlerin geldiği zamana denk gelseydi:26:
Annemlerin doktora gitmeleri gerek burdayken İle götürmek zorunda kalacağım:26: bir de tahliller filan uzarsa işimiz zor:26: neyse hayırlısı bakalım

Son düzenleme:
akşamyimeğimi yidim geldim
biber kavurması içine 1 yumurta kırdım yedim
bir kase yoğurda zencefil,sumak,nane,kekik,acıbiber,kimyon koydum yediiim
kereviz salatası yedim
omega3,c vitamini
vee bol bol karbonatlı su içtim
sabah aç karnına çörekotu,ve keten tohumu yedim

2. öğünüm

hepsi servis tabağına sığdı

3 köfte
kereviz salatası
şakşuka
zeytinyağlı fasulye
yoğurt
turşu
omega3

şimdi de çay ve 1 avuç kabak çekirdeği..

ilaveten bugün 3 lt karbonatlı su

Son düzenleme:

hoşgeldin canım o zaman çok güzel vermişsin sonra ne oldu kilo aldın bu diyette bırakılınca eski kilolar geri mi geliyor yoksa bi sağlık sorunumu kilo aldırdı

görüşürüz kızlar bütün gün nerelerdeydiniz ....işim var biraz ....hem azıcık bağımlılıktan kurtulmaya çalışıyım azar azar ...yoksa belediye çöp ev diye gelicek eve...burda takılmak bana hiç iyi gelmiyo hem popom büyüyo hem işler duruyo biri beni kurtarsııııııııın

öğleye kadar öyleydi ama bakıcımın kayınvalidesini hasta görünce hem üzüldüm hem de ne yapacağımı şaştım..
Keyif yapamadım canımcım:26::26:

Senin için sevindim ama ne doğru bi karar vermişler

Son düzenleme:

bence de çizelgeni 93 den başlatmalısın sana da motivasyon verir topiğe girenlere de..

evet heralde fame oydu..ama bana ilk sedtin diye bi arkadaş cevap vermiş..sonra iyiniyetlim cevap vermişş..
çene çalmaktan (şimdi bizim yaptığımız gibi)acemileri görmeye fırsatları yokmuşş

saglıklı ve ıncecık oldugumu kendı dıle getırmedıgı gıbı getırenlerıde onaylıyamıyo yazık bakıyo caktırmadan uzun uzun ıncelıyokendı bır gram bıle verebılmıs degıl henuz

amma kıskanıyodur seni kıss..çatlasın patlasın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…