Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben de menü bildirimi yapiim..

sabah

peynirli salçalı omlet
3 burger peyniri
zeytin
çeri domates
1 pınar kido peynir
ceviz 3 günkurusu
çay çayy..

bugün başım çok ağrıyor oyüzden şimdiye kadar kahvaltı edememiştim ..bir muz ve bi avuç badem yiyorum diğer öğüne az vakit kaldığı için bugünlük bölee az olsun dedim deneyimli karataycılar sorun yok demi..

Slm arkadaşlar bu hafta ben tartılmıcam ilaçlr kabızlık taşınma beni mahvettihaftaya inşallah listedeyim 7 aralıkta liste yapmaya talibim biraz sizi okuyacağım byeee

selam kızlar bu hafta lısteye gırmıyorum haftaya ınsaallah.bu arada cok ılgınc bır gelısme yasandı.sabah saat 8 de kayınvalıdem memleketten aradı ıstanbula yerlesmeye karar verdık dedı şaka gıbı hala şoklardayım bu hıc olmıycak bırseydı neden boyle bır karar verdıler hıc anlamadım kızlar kaynana lanetı topıgı sardı cıdden.gulme komsuna gelır basına lafı ne kadarda anlam kazandı

Merhaba arkadaşlar.bende dukan diyetini uyguluyorum bir süredir.şuan için fena gitmiyor.sadece düzenli yürüyüşlere başladım.eğer çok bir fayda göremezsem bu diyete başlayabilirim.26 yaşında 1.63 ve 75 kiloyum.Ayrıca 3 çocuğum var.3 yaşında kızım,7 yaşında oğlum ve 36 yaşında bir oğlum daha var.

kilo çizelgesiyle ilgili yardıımmmmm.
ticker.da çizelgemi oluşturdum fakat bir türlü siteye atamıyorum.Hangi adres kısmını kopyalayıp yapıştırıyorduk yawwww?

Allah'ım çok komik çok güldünüzdü bana
Eveeet senin kaynanatör sizi özlüyor demek ki yanınızda olmak istiyor canımmm

Daha da gülmeyeyim bide bizimkiler geri dönerler

Beni var eden sizleriniz Sagolun varolun.Banyo tadilatım bahara kalırsa ben o zamana coktan bitlenmis,bu nedenle de beline kadar uzun olan saclarını kazitmis,eee birde Soyle 20 kilo vermiş bir Dazlak olurum Esimle takım oluruz hehe

canım okumak bile beni mahfetti..sen nasıl dayan dın yaww
Sizi seviyorum ben ya valla.
bizde seni seviyoz canım
Ama nere kaçtınız yaw haksızlık buuuu

İyi geceler çıtırlarrrr bol leptinler olsun Oyam bugün nerdeydin kıss kaçamak mı yaptın yoksa
canım sen okurken biz çıkmışız az mı durduk kıss sen geç geldin
demek kızlarımızın yaşı da huyu da benziyo 2000 model bunlar
sevindim canım oğluşuna aman onlar hasta olmasın az yesin ama yesin iyileşince 1-2 günde toparlar merak etme canım

zor okudun dimi amma çene çaldık dün yaww..melexin sağolsun
pampiş gitmiştir misafirliğe dedim ama sen gitmişsin tutturmuşum gene..LEYLAAAKIMMM..bak oyam gitmiş misafirliğe bildim bildim
prima bağlasaydın kıss

kizlar gunaydin....dunku muhabbetiniz cok iyiymis.bilseydim cayimi alir gelirdim...
sorma tatlım çok güldük..keşke gelseydin..
biara bende hatlar karıştı sen diye birdyi sibiryaya gönderdim..

inanmak istemiyorum naayırrrr nolamazzzz
canım beniimmm.. arakadaşına da kıyamazmışş..ufaktan ufaktan geliyom ben bebeeemm üzülme sen devam et

daha yapmadım canım bekleyin birazzzz aaazzz sonnraaa flash flash azz sonraaa..
kilo çizelgesiyle ilgili yardıımmmmm.
ticker.da çizelgemi oluşturdum fakat bir türlü siteye atamıyorum.Hangi adres kısmını kopyalayıp yapıştırıyorduk yawwww?

canım çizelgene kopyalayacağın şey aşağıdaki gibi olacak örenek yaptım

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wezuaiF/weight.png

png ile bitecek yani

Son düzenleme:

of oıyınıyetlım off şaka gıbı yaaa.ınsallah sözde kalan bır onerı olur

senınkıler ne zaman gıttı:26:

Allahımm kesin topiğimizde bi kaynanatör laneti var..kessinn yanii..
kıss keşke başbakan bi aralar diyodu istanbula vize gelecek diye gelseymiş keşke de
bi denesen mi acep belki yerler vize almanız lazım zor iş falan desen

bence evden telefon açıp geldik diyene kadar temkinli ol bebişim noolmaz noolmazz

of oıyınıyetlım off şaka gıbı yaaa.ınsallah sözde kalan bır onerı olur

senınkıler ne zaman gıttı:26:
taşınmak okaa kolymı bebişim yaww şaka bir yana bekle bakalım daha hemen üzülme değişir belki kararları..hele bi de istanbula yerleşmek..
biz tayinimiz istanbul olcek diye ödümüz patlıyo kıss:18::18:
nerde yaşıyolar şimdi

kısslarrr son 10 dakikaa bildirimler için ona göre yayınlıycam bak..

buarada ficans ve kaneelden ses çıkmadı onlar listede miydi iyiniyetlim pampişim ben tam hatırlamıyom..onlarda leylak gibi sadece menü mü bildiriyordu:44::44:

Aaaaaaa pes valla , aranız nasıl , anlaşabiliyor musunuz bari?

kilo bildirimii

rumuz:sersum
başlangıçkg:85kg
geçen hafta kg:80.4kg
bu hafta kg:79.3 kg
fark:-1100 gr
beden:42-44
spor:arada 2 mil leslie
yüzde: % 1.364

ühühü tartım bozuldu
bugün gittim 2 ayrı pil aldım yinede calısmıyor beni 1000 kg gösteriyor
simbo marka dijital nerde tamir ettirebilirim ki ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…