Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

tebrikler kızlar süpersiniz hepiniz
sersumun leylakım napicim ben tartısız ya
bi tamire götüreyim cok para isterlerse yenisi alma yolu düşüyor bana

canım bence yenisi daha ucuza gelir gibi geliyor bana ama yine de bir sor istersen
5-10 tl fark için ben olsam yenisini alırım

ıstanbul evet zor bır sehır canımcım sımdı memleketteler

kilo bildirimii

rumuz:sersum
başlangıçkg:85kg
geçen hafta kg:80.4kg
bu hafta kg:79.3 kg
fark:-1100 gr
beden:42-44
spor:arada 2 mil leslie
yüzde: % 1.364
bebısım coookkk tbrk ederım harıkasın

ellerıne saglık canım cok guzel olmus lıste kg veren vermeyen herkesı tebrık ederım onemlı olan katılmaktı

ınsallah leylakım aksam bellı olur

de mi 2 saat sonra diğer eltimde olur onlar bekleyeyim emin olmak için

Canım akşamı merakla bekliyorum İstanbul zor şehir memleketten o yaşta niye gelsinler canımcım gelmezler

canım bence yenisi daha ucuza gelir gibi geliyor bana ama yine de bir sor istersen
5-10 tl fark için ben olsam yenisini alırım

Ben de t.falin digital tartısı vardı onu yıkadı veee tahmin edin bozuldu tartım yaaa bi yığın tamir parası istedi servis, o paraya yenisi alınırdı valla
bimden aldığım vücut analiz baskülü vardı yedekte onu kullanıyorum

kıss benimki de sinbo yoksam yoksam yanlış mı tartıyo yoksam ben aslında 75 kilo muyum

yok beyaaa denedim ben başka yerlerde de aynı tartıyo kıss

benim ki başka mekanlarda çok farkediyo sersumumhatta mekanik tartımdan da 3 kg daha fazla gösteriyo senin de öyle mi:44::44:

bence de pampişim iyi haberlerini bekliyoz canım

de mi 2 saat sonra diğer eltimde olur onlar bekleyeyim emin olmak için

benim de ilk digital tartım tefaldi...kaliteliydi bayaa..banyoda duruyodu..rutubet bozdu..ondan sonra bi dene daha aldım o da 500 gr aralıklıydı işime gelmedi ben verdiğim 100gramı görmek isterim onu anneme verdim..şimdiki sinbo fena değil ama bazen şüphelenmiyo değilim

benim ki başka mekanlarda çok farkediyo sersumumhatta mekanik tartımdan da 3 kg daha fazla gösteriyo senin de öyle mi:44::44:
zemin önemli canım halı üstünde halı en ince de olsa fazla tartıyor tüm tartılar..zemin ya fayans ya parke olacak o zaman doğru tartıyorlar..
Yaşasınnn bu sene yırttım aylığına gelmişlerdi Görümcemin tayini çıkınca onun yanında kalacaklar o yüzden gittiler
mutluyum ben mutluyum mutluyum mutluyum

Gül bizleri okumuyor da aynı şeyleri yazıp yazıp kaçıyo

Liste için teşekkürler Sersumum

görümcen evliyse,bu sefer de damat yandı desene canımcım

kızlar yağ kas analizli baskülü olan var mı ?
yorumlarında verilen kilonun yağ mı su mu olduğunu gösteriyor diyolar..:44::44:
bana hiç mantıklı gelmedi nasıl anlıyo ki makine bitek ayakların deyip te kilonu ölçüyorsun:44::44:

menevşehülya tebrik ederim..
sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inşaallah

çok teşekkür ederim canım sağol

Canım hayırlı olsun.İnsallah hersey istediğin gibi olur.Allahim saglikla sıhhatle bir avazda kurtarsın

çok teşekkür ederim canım sağol inşallah amin

canım hayırlı olsun bebiş hadi bakalım sağlıkla kucağına alırsın inşallah

çok teşekkür ederim canım sağol inşallah amin

kilo veren herkesi tebrik ederim

Herkese selamlar

2. öğünümü daha yemedim ama akşam fırsat bulup yazamam belki

karnıyarık
salata yemeyi düşünüyorum

2. öğünümü daha yemedim ama akşam fırsat bulup yazamam belki

karnıyarık
salata yemeyi düşünüyorum

canım karnıyarıgı annenmı yapıp getırcek.afıyet olsun ha bu arada kalburabastı nasıl oldu bır kez yapmıstım bıraz oyalayıcı ama guzel bır tatlı

ıkıncı ogunum

karnıbahar
kt ev yogurdu
tb ekmegı
ceviz,gunkurusu
omega3

afiyet olsun canım

canım karnıyarıgı annenmı yapıp getırcek.afıyet olsun ha bu arada kalburabastı nasıl oldu bır kez yapmıstım bıraz oyalayıcı ama guzel bır tatlı

evet canım annem getirecek,pilavı bile yapmışama ben pilav yemiyciiimmşimdi öğrendim seviyorum diye köfte de yapmış canım annem benimkalburabastı çok güzel oldu canım.lk defa yaptım ama eşim çok beğendi.gerçekten çok oyalayıcıymış ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…