Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Günaydınlar hepinize

Hepiniz güzel kilolar vermişsinizdir umarım

Bayramdan kalan biraz fazlam vardı

Geçen hafta 67.3 tüm bu hafta 66.3 olmuşum, 1.3 fazlam kaldı o da gider inşallah

Kızlar , herkese günaydın , iyi Cumalar ;
İnşallah herkesin kilodan yana yüzü gülmüştür bu sabah.Önce menü bildirimi yapiim , sonra geçmişi okucam :

* 1 haşlanmış yumurta
* 6 tane siyah zeytin
* 1 kbrt kts peynir
* 1 domates
* 4-5 çiçek çiğ brokoli
* 1 parça keten tohumu ekmeği

Dalgıç pompa gönderelim bi tane... Bu evin olmazsa olmazı:)))

Hehehe varmış ya bizde dalgıç pompa.Ambalaj yapıp yollucam Melexin'e doğumgününde :)

Tebrikler kuzucum.

Oyamm gene güldürdün kıss iyi ortalığı batırmadan dönebilmişsin Kaçamak da yok

kizlar gunaydin....dunku muhabbetiniz cok iyiymis.bilseydim cayimi alir gelirdim...

Yaaa akşam Melexin bizi gülmekten öldürdü valla.Yatmaya giderken hala sırıtıyodum :)
Canım sen napıyosun Sibirya'da?Eşinin işi mi orada?Petrol vs gibi bi iş mi? Allah kolaylık versin.Benim eşimin en büyük hayali kuzey kutbuna çok yakın bi yerde bi zaman yaşamak.Senden fikir alırız artık...

Harikasın canım , kocaman bir alkış sana :)

Üzülme canım , ilaca rağmen kilon eksilebilmiş.Moral bozacak bişey yok , herşeye rağmen yoluna devam ediyosun :)

Melexin valla bravo sana.200 gr dahi bu şartlarda büyük başarı.Aslında senin en büyük başarın , tüm tehlikelere rağmen bu haftayı da sağ&salim bitirmen oldu :)

Kilo 2 hafta önceki kilomla aynı benim 55.7:112:

Sersumum Oyam gibi sıfır kaçamakla bi haftada ne kadar vereceksin den istersen

09.11.2012 Kilo bildirimim
Başlangıç kilom : 64.5
Geçen haftaki kilom : 55.7
Bu haftaki kilom : 55.9 hamur işi yedim bol bol yine de çok almamışım
Fark : + 0.2
Toplam Fark: 8.6
Yüzdem: +0.359
Sersumum bak geçen hafta sana ne yazmışım kilo verdin işte gördün mü:112:

Hahahahaha bütün beyaz eşya sektörü bir araya gelip sizin ailenin kökünü kurutmak için and içmiş bence.
Sen şimdi bütün o eşyaları at.
Çamaşırı dere kenarında tokaçla yıka.
Yiyecekleri tel dolaba koy.
Ütüyü kömürle çalışanından al (ahh yaaa bizde vardı bundan , eşimin teyzesinden kalmıştı.Bilseydim satmazdım valla)
Sıcak su için odunlu termosifonlardan taktırt banyoya.
Tartılmak için kantar ,
Bulaşıklar için mahallenin çeşme başı...
Ancak bu şekilde saadet içinde yaşayabilirsiniz Melexin , yoksam ki bu tamirat&tadilat işleri çökertecek sizi :)

Eeee nereye gitti 15 kilo hamur ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…