Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Başlangıç tarihi :21 Eylül 2012
Başlangıç kilo:82,6kg
Geçen hafta:77,2kg
Bu hafta:76,9kg
Verilen kilo:0,3kg
Verilen yüzde: %0,38

76yı görmek benim için çok önemliydi. Çünkü 77,0 kg a kadar zaten inmiştim. Bu haftaya kadar aldıklarımı telafi etmeye çalıştım.

Gerçi tam - ye düşmeye başladım, haftaya ilaç değişikliğim vs var, tekrar şişeceğim:KK43:

Hepinizi öpüyorum. Sersuuuum, topikce seni bekliyoruz, haberin ola...

Filiz, çok güzel kilo vermişsin. Tebrik ederim.:KK9::KK9::KK9:

tebrikler, ben de şu 65.9u bi görseydim, 66lara düşüp tekrar çıktım iyi mi

Kilo bildirimi
rumuz: elifezgi
Başlangıç tarihi: 27 Eylül
Başlangıç kilosu:67,5
önceki kilom:67,2
bu sabah:67,6
Fark:+400 gram
Yüzde fark:+%0,6

.....
öhüüüü 4 haftada 900 gram verdim 3 haftada 1 kilo aldım. ya ben karatayıma tam uyamıyorum:KK43: karatay mutfağı kitabını sipariş ettim umarım beni tekrar motive eder

Günaydın kızlar , Tartildim.Şükürler olsun aynı kalmışım ... Birazdan guzel bi kahvaltı yapacagım optum sizleri basarılar canlar ..

günaydın kıslar... kilo veren arkadaşları tebril ederim.ben yeni üyeyim listeye girmesemde kilo bildirimi yapmak istedim.dün 76.6 kilo idim bu sabah 76 çıktım:KK53: 600 gr vermişim.2 günde 1 balık yemek bana iyi geldi sanırım

Yaaa akşam Melexin bizi gülmekten öldürdü valla.Yatmaya giderken hala sırıtıyodum :)
Canım sen napıyosun Sibirya'da?Eşinin işi mi orada?Petrol vs gibi bi iş mi? Allah kolaylık versin.Benim eşimin en büyük hayali kuzey kutbuna çok yakın bi yerde bi zaman yaşamak.Senden fikir alırız artık...

canim esim burda calisiyor.onun icin burdayiz.bolge olarak sibirya ama cok modern bir sehir.tek fark kisin soguk gecmesi.en soguk oldugu -40 falan.oyle kutuplardaki gibi kizakli kopekler falan yok...
benim tek sikayetim sehirde benden baska turk bayan olmamasi...artik onuda kabullendim iyiyim alisiyorum canim...
kizlar masallah guzel gidiyorsunuz kilo verenlere :nazar: dagitiyorum...

kızlar bugün karatyla 5.günüm ama kilo veremedim:KK43:((çok mutsuzum ne umutlarla başlamıştım oysaki.:KK43:(((

bak bu güzel haber tabii tesisat çalışıyorsaa:KK51::KK51:
kesinn antibiyotik :KK60::KK60: :KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

leylakım senin alerji durumun nasıl? İlaca devam mı?

ilacı bugün bıraktım canım,özellikle yaz ve bahar aylarında azıyodu zaten...birkaç gündür havalar soğunca şikayetim kalmadı ben de bugünden itibaren kullanmıycam inşallah:21::21::21:

Başlık olarak "Alınmadım" yazmışsın ya... Önce başlığı okuyunca nazfiliz yazdı sandım:KK9::KK9::KK9:
Komşuya gittik. Tembihledim sakın bişey yapmayın, doktor izin vermiyor, yiyemeyiz diye... Gerçekten de yapmamış sağolsun, çok rahat ettik. Yani kaçamak yok, kaçırmamak çabası vardı. Kaçırmamak derken, ishalim, o açıdan yani... Kadının koltuklar beyaz... Kapıya yakın oturdum, acil durumda koşup gidebilmek için:))) Kadın anlatıyor, konsantre olamıyorum, anlayamıyorum ne dediğini... Neyse vukuatsız eve geldim çok şükür.

iyi ki kaçırmamışsın kısss,yoksa sana da gülerdik burda:KK9::KK9:sonra benim de başıma gelirdi kesin:KK60::KK60::KK60:
sersuuuum gene güldüm baaakkk:KK9::KK9::KK9:

günaydın kızlar

başlangıç kilom 82.8
başlangıç tarihi 7-mayıs -2012
geçen hafta 73.7
bu hafta 71.9
verilen-1.8
yüzdeyi unuttum nasıl hesapladığınızı öğrenirsem gelip düzeltirim

kilo veren veremeyen arkadaşlarımı kutluyorum karataycı oldukları için

tebrikler canım,süpersin bu hafta:KK51::KK51::KK9::KK9:

kızlar bugün karatyla 5.günüm ama kilo veremedim:KK43:((çok mutsuzum ne umutlarla başlamıştım oysaki.:KK43:(((

canim acele etme.yeni baslamissin bence biraz sabirli ol.arkadaslar benden daha deneyimli onlarda ayni seyi soyleyeceklerdir.moralini bozma sakin...
bu diyette acele etmiyceksin.yavas ama emin adimlarla devam....

günaydın kızlar:KK3::KK3:
dün tartıda daha iyi bi rakam görmüştüm ama bugün sadece 100 gr cık eksik çıktım
:KK50::KK50:neyse birkaç güne düzelir herhalde:KK1::KK1:
kahvaltımı da yaptım:KK56::KK56:
2 yumurtadan salçalı omlet
pastırma
peynir
domates
fıstık
kuru üzüm

datlum wc ye daha çıkamadım:KK5: işyerime gidip gelcem sonra tartılıcam :KK34::KK34:

waaaawww bebişimm 76 çok yakışırrr arkadaşımaaa..öpüyorum ve tebrik ediyorum seni:KK19::KK19::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:

Heee... 76,9 bile olsa sevindim yav:) Amma sensiz hiç içime sinmiyor haberin olsun. Ben önden yolu açıyorum, arkamdan gel, bekliyorum.:KK54:

Evet inanamiyacaksiniz ama tartım da bozuldu )))) Ama düzelttim .)))) Dün bende kadın vardı temizlikte.Elektronik tartının üzerine bez torbalarını yığmış.Tarti ilk çıktığımda beni 3 kilo almış gösterince:KK52:biraz oynadım düzelttim.Hatta aklıma yazdıklarımız geldi o sıra Güle güle tartildim valla.Ama sonuc iç açıcı değil.((((

100 gram-200 gram... Hiç farketmez. Önemli olan trendin aşağı doğru olması... Hatta daha da önemli olan Karatay'a devam ediyor olmamız. Tebrik ederim canım. Devam!

Tebrikler oyacım:KK16:

Geçen hafta 67.3 tüm bu hafta 66.3 olmuşum, 1.3 fazlam kaldı o da gider inşallah

Teşekkür ederim canım. Asıl ben seni tebrik ederim. Çok güzel gitmiş maşallah.:nazar:

09.11.2012 Kilo bildirimim
Başlangıç kilom : 64.5
Geçen haftaki kilom : 55.7
Bu haftaki kilom : 55.9 hamur işi yedim bol bol:KK53::KK53: yine de çok almamışım:KK1::KK1:
Fark : + 0.2
Toplam Fark: 8.6
Yüzdem: +0.359
Sersumum bak geçen hafta sana ne yazmışım kilo verdin işte gördün mü:112:

Sersum bildirim yapmış mı ki??? Ben görmedim.

İyiniyetlim, bu kadar hamurişinin arasında 200 gram la yırttın ya... Seni tebrik ediyor, alnından öpüyorum.:KK54:

Sabah 1 yufka ile yapılmış peynirli gözleme yedim. Canım çekti.

4km/45 dakika yürüyüş
50 mekik.

hayırlı cumalar arkadaşlar.
kilo bildirimi
rumuz-eddoras
başlangıç-80
geçen hafta-78.5
bu hafta-77.5
giden-1kg
arkadaşlar bende liste yapmayı beceremeeem
:KK50:
şimdiden söyliyimde:KK34:

slm arkaaşlar,ben geçen yıl bu zmanlar dukanla ve bollll sporla 2 ayda 7-8 kilo verdim.sonra ara ara karatay yapmaya karar verdim ama bir türlü randımanlı yapamadım.Bu zaman zarfıda tekrar 2-3 kilo geri aldım.:KK56::KK56::KK56:
geçen hafta iş yerinde 4 arkadaş tekrar başladık diyete ve iddaya girdik.
Onlar dukan-karatay arası yapıyorlar ama ben tekrardan karataya başlayıp toplam vermem gereken 6-8 kiloyu vereceğim.
1 hafta oldu bugün.67,5 ile başladım,1,5-2 kilo verdim.
yalnız bol spor(yürüyüş ve plates) yapıyorum.
günlük bildirim yapmaya çalışacağım.
Bu arada iddamız 1 ay ve en çok kiloyu verene diğer 3 kişi gömlek alacak.Tabiki şu an ben öndeyim :KK1::KK1::KK1:

canim esim burda calisiyor.onun icin burdayiz.bolge olarak sibirya ama cok modern bir sehir.tek fark kisin soguk gecmesi.en soguk oldugu -40 falan.oyle kutuplardaki gibi kizakli kopekler falan yok...
benim tek sikayetim sehirde benden baska turk bayan olmamasi...artik onuda kabullendim iyiyim alisiyorum canim...
kizlar masallah guzel gidiyorsunuz kilo verenlere :nazar: dagitiyorum...

-40 diyosun , bambaşka bi dünya , bambaşka bi yaşam şekli.Şehirden memnun olduğuna sevindim.Kalabalık mı nüfusu? Yaaa çok güzel bi deneyim aslında.İleride torunlarına anlatırsın yaşadıklarını.

Kızlarr benim işlerimm buaralar çok yoğun ve 1-2 boyunca bu yoğunluk devam edecek..
o yüzdenn haftaiçi giremiyorm ama haftasonları sizlerleyim.. ama hep aklımdasınız..

maalesef hergün kaçamaklı oluyo.. fakat kaçamak yaptığım zaman aman madem bozdum,
bugünlük böyle olsun demiyorm.. akşam 6-7 den sonra bir şey yememeye çalışıyorum..
yavaşta olsa kilo verebiliyorum kaçamaklara rağmen...

kızlarr lütfenn kaçamak yaparsanız o gün direk bozmayın.. diğer öğünü sadece cevizle
geçiştirin yeter.. sizlerii seviyorum... sağlıcakla kalın...

yarın yine menümü sizinle paylaşıcammmmm :nazar:

Günaydınlar hepinize

Hepiniz güzel kilolar vermişsinizdir umarım

Bayramdan kalan biraz fazlam vardı

Geçen hafta 67.3 tüm bu hafta 66.3 olmuşum, 1.3 fazlam kaldı o da gider inşallah

sen de iyi vermişsin canım.:KK9::KK9::nazar:

FİCANS VE KANEEL'E:KK16::KK16:

.siz listeye katılıyormuydunuz tatlım eski iki listede adınız yok..:44::44:

ayrıca bide liste yapma sırası yaptık düzenli olsun diye ona da katılacak listeye girenler:KK34::KK34:
bilgi verirseniz sevinirimm..

X