Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

senın annen olmak bu dunyadakı en guzel duygu ıyıkı varsın kızım ıyıkı dogdunnnnn

melegım bugun 2 yasında kızlar,paylasmak ıstedım

canım iyiki dogmus kzın benımde 2.5 yasında yaramaz bi oglum
bebe büyütmek zor ama eksikleri daha zor allah isteyen herkesin kollarını doldursun..

Verdiğin kilo için tebrik ederim canım. Ben de 2 haftalık kilo bildirim yaptım bu yüzden sonucu 2ye böldüm. Senin sonucunu ise 2ye bölüp yazmak doğru olmayacaktır çünkü ilk hafta ödemlerimizi de attığımız için ilk hafta verilen kilo moral olarak güzel de olsa, liste için yanıltıcı olacaktır.

Zaten bu azimle önümüzdeki hafta 1. olacağına eminim.

Tekrar tebrikler.

senın annen olmak bu dunyadakı en guzel duygu ıyıkı varsın kızım ıyıkı dogdunnnnn

Nice nice, sağlıklı mutlu yıllara. Kızını öp benim için lütfen.

Bu arada keteyi ben de çok severim. Afiyet olsun.

Sabah menüm:

10:00 2 yumurta ile kavurmalı yumurta, domates, 1 kalın dilim beyaz peynir.

1 litre su.

Bugün yürüyüş yapmaya vaktim olmayacak sanırım

gunaydinlarr
hayrina biri bancetvel yapabilirmiiiiiiii

boy 1.63
kilo 57
hedef 55

Birkaç arkadaşın daha yapamadığını okumuştum. Belki yardımcı olur.

Gül63 ten alıntıdır:

Öncelikle, aşağıda verdiğim bilgilerin "tickerfactory.com" sitesinde yer alan çizelge için olduğunu belirtmeliyim.

1) http://www.tickerfactory.com/ezticke...r_designer.php
2) Açılan sayfanın altına doğru kategorileri göreceksiniz. Buradan weight loss bölümünü tıklayın.
3) Karşınıza toplam 13 sayfalık kilo çizelge çubuğu seçenekleri çıkacak. Sayfa numaralarını tıklayarak, ilgili sayfaya gidebilir ve size sunulmuş olan seçeneklerden birini seçebilirsiniz.
4) Çizelge çubuğunuzu seçtikten sonra (şekillerin yanındaki yuvarlaklara mouse ile tick koyacaksınız) Next tuşuna basarak ilerleyin.
5) Şimdi karşınıza yine bir çok sayfalı seçenekler çıkıyor. Bu kez çubuk kaydırıcısını seçeceksiniz. Yani kilonuzun çizelge üzerindeki hareketini gösterecek olan ikonu. Toplam 7 sayfada çeşitli seçenekler sizi bekliyor. Buradaki seçiminizi de yaptıktan sonra yeniden Next tuşuna basın.
6) Figüratif seçimleriniz bitti ve şimdi sıra form doldurmada...
7) Formun passsword / pin bölümünde şifrenizi oluşturun.
8) Şifre seçiminden sonra, formu doldururken aşağıdaki yönergeleri izleyin:

track bölümü için : weight seçilecek
weight units: kilogram seçilecek
your target : hedef kilonu yaz
your starting : başlangıç kilonu yaz
your current : geçerli kilonu (bugünkü kilonu) yaz
weight date : tarihi ay/gün/yıl formatında yazılacak
height unit : Metric S.I. seçilecek (bu şekilde yaptığında beden/kitle endeksin de çizelgede yer alır)
your height : Boy yazılacak. Mesela 1.65 sen ilk kutucuğa 1, ikinci kutucuğa 65yazmalısın. Kutucukların yanında m, ve cm göründüğünden emin ol.

9) Formu doldurman bittikten sonra Next tuşuna bas.
10) Seçiminle oluşan çizelgen karşında!!! Şimdi sıra geldi çizelgeni, kk de imzana yapıştırmaya..
11) Çizelgenin altında çeşitli biçimlerde adres tipleri yer alır. Bunlardan urlile başlayanı, yani ilk kutucukta yer alanı ctrl+copy yaparak kopyala ve kontrol panelinde yer alan imza ayarlarındaki alana ctrl+paste yaparak yapıştır.
Ancak bu esnada çok dikkatli olmalısın. En sık hataya bu aşamada rastlıyorum. Adresin tamamını kopyalayamayan arkadaşlar, kilo çizelgelerine kavuşamıyorlar. Adresi kopyalarken url ile başlayıp url ile bittiğine, adresin olduğu kutucuğa bakarken en alt satıra kadar baktığına lütfen emin ol.

günaydın canımmm...

4-5 gün hiç giremedim baya muhabetler dönmüş kaçırdm hepsini..
okuyamadım da şöyle göz gezdirirken senin yazın dikkatimi çekti.
lahana dahi yemiyorum dedin ya,beyaz lahana mı yiyodun?

Eğer işe yarıyosa bende yemek istiyorumm

Kahvaltı ( 12:00-halen.. )

bayramdan kalan 7-8 kare çikolata..
maydonoz
1 kalın dilim beyaz peynir
10 tane siyah zeytin
2 domates
4-5 ceviz
1 yeşil çay

Çikolataları telafi etmek için bugün çok güzel spor yapıcam inşallah + 3lt su içmeye çalışıcamm:26:

9 gündür kaçamakları bol olsa da karatay dietindeyim.. :44:
2-3 gündür artık kahvaltı da ekmeyi aramıyorum..
sanırım ekmeksizliğe alışıyorummmm

evet canım sözüm söz
gözüm üstünde belki bu olabilir

Sersuuuum,

Nörüyon gıııııı?
iyiyim gııı
sen nöörüyooonnn

bulgurlu sarmaların tadı nasıl oluyo güzelmi
ben artık dolmaları ve sarmaları hep bulgurla yapıyorum ev ahalisi dahil misafirlerim bile çok beğendi
kesinlikle pirinci bırakmalısın..benim evime 5-6 aydır pirinç alınmıyor..bazen kızım için kalan pirincimden pilav yaptım okadar..

afiyet olsun bebişim..
senin o yürüyüşlerin yeter telafi etmez mi hiç..

iyi ki doğmuş yavrun canım..Allah sağlıklı ve uzuuuuun bir ömür nasip etsin
öpüver nanacıklarından benim için

sabah menüm

kalkınca geceden koyduğum 1 su bardağı kayısı ve içindeki kayısılar
salçalı omlet
peynir zeytin
közlenmiş biberli domates
ceviz
çay çay

dünden beri yine genzim yanıyor..ilaca başladım yine

kızlar sadece link hata veriyor onun için google aramasına tickerfactory.com yazıp diğer seçenekleri aynen yapın kolay gelsin

Gunaydin , Tunaydin .. Merhaba Kizlar ..
Bugun cumatersi tatil gunum .. gec uyandim guzel bir kahvalti yaptim .. islerimi yaptim bilgisayarimin basina oturdum banka islemlerimi hallettim. Simdi aldim telefonumu elime sizlere bakayim dedim biraz ..

Bugun ki 1. ogunum ;
1 kase kabuklu fistik,
2 kuru incir,
5 zeytin,
biraz eski peynir,
salatalik, domates,
bir kasik kadar yogurt kaymagi,
1 bardak limonlu su,
bir fincan kahve ..

az oncede saclarimin dogal rengini ozledigim icin .. Boyadim elveda golden bronz merhaba brown sable .....

hava yagmurlu ama yinede sisariya cikip en az bi saat yurumek istiyorum.

Kendinize dikkat edin .. Kizkardesler .. Gununuz aydin olsun ..Derdiniz olmasin ..

Benim teyzem Kayseri'de uzun yıllar yaşamış , o çok sık yapardı eskiden.İçine un koymayı katık niyetine , yokluk zamanında akıl etmişler diye düşünüyorum.Un kısmı hariç ben de sever yerdim eskiden.Sana da afiyetler olsun.Sen ki 40 kg vermiş insansın , 2 ketenin hükmü mü olur....

Canım , bebeğine ömür boyu sağlık , mutluluk ve bol şans diliyorum.Bahtı her daim açık olsun inşallah.
Bu vesileyle , aynı dileklerimi , anne olan tüm Karataycılara da diliyorum...

kahvaltım:
tereyağında 2 yumurta
8 zeytin
peynir
domates
suda ıslatılmış kayısı ve incir
ceviz

2.öğünüm: 1 kepçe bamya
az haşlama et
3 kaşık ciğer kavurma
yoğurt

afiyet olsun canım,sen yürüyüşlerinle telafi edersin onları

kızının doğum günü kutlu olsun canım,sağlıklı,uzuuun,mutlu bi ömür geçirsin inşallah

bebe büyütmek zor ama eksikleri daha zor allah isteyen herkesin kollarını doldursun..

amin canım

yeni saçlarını güle güle kullan canım

kahvaltım
2 yumurtalı kavurma
domates
salatalık
pastırma
peynir
2 çatal tahin helvası
çay

1 saat de yürüdüm

merhaba kızlar bugün dördüncü günüm benim ilk gün 600 gr gitti sabah aç karnına tartılmıştım.
kaç gündür her sabah çıkıyorum bir gram gitmemiş okadarda dikkat ediyorum hiç kaçamak yapmıyorum
acelemi ediyorum acaba
bu sabah 2 haşlanmış yumurta
1çay br ceviz badem fındık karışık
domates salatalık
peynir
zeytin 8 10 tane
ve şekersiz çay arada şekersiz bir fincan kahve
öğlen bir kase yoğurt içinde az ceviz kuru üzüm
bir elma
akşamda mercimek çorbası ve kabak yicem

şimdilik bu kadar

amın canım sagolasın sende oglusunu op benım ıcın allah ayırmasın

cok tesekkurler oyam opmez olurmuyum koklaya koklaya operım hemde:))

tsk canım sagolasın allah hepımızın evladını bagıslasın kımseyı aratmasın ınsaallah

tsk ederım.kete sevılmezmı canım super oluyo un yerıne tahın koyanlar varmıs bak bıde oyle denemelı

Canım , bebeğine ömür boyu sağlık , mutluluk ve bol şans diliyorum.Bahtı her daim açık olsun inşallah.
Bu vesileyle , aynı dileklerimi , anne olan tüm Karataycılara da diliyorum...

amin canım

ketenın verdıgı vıcdan azabıyla 1 saat tempolu 1saatte vıtrın gezmesı seklınde yurudum

kızımın dogumgunu pastasından yıyebılmek ıcın bıraz once yaptık kutlamayı geceye kalsa tadamazdım.cok guzeldı yaa:)))bugun cısları yedım bol su ve yesılcayla hasarsız atlatırım dıye dusunuyorum eee hergun ınsanın kızı dogmuyo ya

ne oluyor bana yahu bugün azıttım regl olcam onun arkasına mı sığınsam

saat 3 te,
1 kase fındık
2 elma
arkadasımın evinde de,
3 içli köfte
1 dilim sütlü tatlı

aksam ailecek arkadasımızdayız biraz da orda cıss yeriz .güya aksama kadar bişey yemiycektim yuhhhh bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…