Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bu arada dun 68.1 dım bugunden ıtıbaren soz verıyorum sıfır kacamakla cumaya kadar gıdıcem

saçlarını güle güle kullan canımm.
Canım , bebeğine ömür boyu sağlık , mutluluk ve bol şans diliyorum.Bahtı her daim açık olsun inşallah.
Bu vesileyle , aynı dileklerimi , anne olan tüm Karataycılara da diliyorum...

acele etme canım vücut bu tarz beslenmeye yeni alışıyor bazen kilo vermek zaman alıyor..
bu arada dun 68.1 dım bugunden ıtıbaren soz verıyorum sıfır kacamakla cumaya kadar gıdıcem

2. öğünüm yağmur altında mangal süpperdi..(lojmanın mangal alanında üstü kapalı piknik masalarında)

4-5 tavuk kanat
4-5 köfte
köz patlıcan içinde kaşar
közlenmiş biber ve şalgam suyu

mangalı tek yapan bizdik .tel örgülere biraz yakınız..bi baktık eşimle taş atılıyor..lojmanın dışında şerefsizlerin çocukları bizi taşlıyor..eşimde eline taş alıp koştu..kaçtılar..Allahım elime verseler bi döverdim onları..küfretmemek elde değil

çok sinir oldum yawww

Son düzenleme:
bugün menümü hiç beğenmedim. kahvaltı ve öğle yemedim doğru düzgün kurs yüzünden. ama yrn böyle olmucak

Kahvaltı-Öğlen: 8 burçak bisküvi

Akşam: bir kase kuru fasülye, tavuk, 1 brdk ayran

birer avuç badem-fındık

Su: 2 lt

SPOR: 100 leg magic,100 twist, 2 kgluk dumbellarla kol çalıştırma​

sabah karatay kahvaltımı eksiksiz yaptım domatesiyle biberiyle
akşam kuzu ciğer kavurma ,domates soğan roka karışımı salata ,pazı kavurma ve omega 3 bu kadar

kızlar 73.7yi en son 31 temmuzda görmüşüm araştırma yaptım ...3 eylül de de 70.9 dum

canım yediklerin bana sorarsan iyi (bu işin ustası değilken yani)
canım bu çocuklar konusunda çooooook endişelendim ...konuyu kişiselleştirip kızımıza veya size zarar vermeye kalkmazlar umarım ...allaha emanet olun canım ..

sağol canım..yediklerimde söz verdiğim gibi hiç cıss yok..eferin bana ..kaçamaksız 3. gün

canım merak etme yüzümüzü tanıyacak gibi değiller..askeri bölge olduğumuz için atıyorlar taşları..merak etme
ama yazık çok yazık..nöbet tutan askerimize polisimize küfrediyorlar..taş atıyorlar..çocuk diyip geçilemez.anaları danaları hepsi bir oluyorlar olay olduğu gün..tam bir sinir harbi anlıyacağın.en büyük bela cehalet..Allah ıslah etsin..

haberlerde izlemişsinizdir..hakkaride okullar boş kaldı diye..olayların olduğu geçen hafta yerli halkın çocukları asker polis çocuklarına telden mesaj atıp okullar tatil oldu müdürler bile gitmiyecek diyolarmış.:44::44:

.eşim okul müdürünü arayıp öğrendi böyle birşey olmadığını..her yolu deniyorlar yani provakasyon yapmak için

canım dediğim gibi hepinizi Allaha emanet ediyorum..sağ salim ailelerinize kavuşmanız için dua ediyorum iki oğlum var her şehit haberinde mahfoluyorum kendi çocuklarım gibi...bu halkın hiç kin gütmeyeni sizlere iyi davrananı yokmu sersumcuğum merak ediyorum varsa bile diğerlerinde korkuyorlar belli edemiyolardır ama dimi

aynen dediğin gibi.. var tabii içlerinde iyi olanları da ama çok azınlıklar hakkaride ve onlarda tehditle sindiriliyorlar canım maalesef.
sağol canım iyi dileklerin için..sabır çekip gün sayıyoruz başka çare yok.

uff açtım yine ağzımı kusura bakmayın

canım ya stres oluyosun hep stres altındasın neydi o kortizol mu salgılıyodu vucud stresliyken kilo vermemizi engelleyen...bize de anlatamazsan muhtemelen annene kardeşine de anlatamıyosun canım biz seni her zaman dinleriz canımcım .senin çizelgede 85 varmıydı canım ben farketmemiştim ...ben de seninle birlikte cıs yapmamaya söz vermiştim cumaya görücez kim daha az cıs yemiş

evet canım stres sanırım beni etkiliyor:26::26:
..annemlere nasıl anlatırım.onlara yok bişey siz hiç merak etmeyin televizyonlar abartıyor diyorum:26::26:
..kadın zaten özlüyor bi de böyle olayları bilse kalbine iner..
arada bir size anlatınca rahatlıyorum canım sağolun iyi ki varsınız..hepinizi çok seviyorum..

ben karataydan önce 3 kilo vermiştim onu da ekledim canım moral olsun diye..karataya 82 ile başladım..dukana 85 le başlamıştım ..

Son düzenleme:
muhabbetin dibine vurduk filizim..kızlar kaçırıyor yine..

iğneoyam,iyiniyetlim,leylakım,pampişim nirdesiniz yawww

anlat hayatım ben kendi adıma seni dinlemekten memnunum ...anlat ki rahatla keşke elimden bişey gelse...seni taktir ediyorum yine de hayat dolusun ..ben daha dayanıksız bi yapıya sahibim ...
sözüm söz canım bi ileri iki geri durumlarından bana da gına geldi..

sağol tatlım
evet sözümüz söz..bak cumaya kilo vermiş olarak girersek daha da motive olur kaçamak yapmayız zaten

evet ya bugün burası pek sakin ..nerdesiniz kızlar...ficansım da yok bide fzgün vardı nerelerde acaba

evet ficans kaneel, hiçbiri yok..
fzgunu ben de merak ediyorum epeydir yok o:26::26:

Sabah (09:00) Menemen , fındık,ceviz,badem,omega 3,
Öğlen(14:00)tavuk nuget,2 kasık keten tohumlu yoğurt
Aksam esim balık getiriyorum dedi 2 saatten fazla oldu arayalı hala yok,maalesef aksam yemeği saatim geçtiği icin Hic bir şey yemeyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…