Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sabahın köründe heyecandan bildirim yaptım.Gozden kacmistir eminim.yalnız ben 2 haftalık verdigim kiloyu yazabileceğim.ilk hafta kac kilo verdim net bilemiyorum. 19 Ekim baslangıc, 80,200 suan, 76,700
Fark :3, 500 hedef 56,000 yaş:35 boy:1,59. İlginize teşekkür ederim Bu arada ben cuma günleri derse gittiğim icin sabah erken bildirim yapacagım.Ona göre bakılırsa sevinirim.

Son düzenleme:
kizlar $u an 57.8im
sabaha ne kadar olurumki :))))))

ak$am menum
iki içli kofte
somon
ayran
salata
limonlu suuu

yuruyu$ yok spor yok ama

o yeeee süpersinnnn tütüttütütü masallah

İyigeceler maRal.Nasilsin?Sende bildirimde bulun hergün haftaya listeye gireriz ne dersin ?

kizlar $u an 57.8im
sabaha ne kadar olurumki :))))))

ak$am menum
iki içli kofte
somon
ayran
salata
limonlu suuu

yuruyu$ yok spor yok ama

Supersin vallahi.Bu rejim beni Hic aciktirmiyor.Porsiyonlarim da resmen çeyreğe düştü.Kendime inanamıyorum.Ruyadayim sanki.Hele bu gün beni bir haftadır görmeyen hocalarım zayıflamışsın sen baya dediklerinde ağzım resmen kulaklarıma değdi.

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün (aksam)tepsı kebabı ,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 2 saat ev ısı yaptım ,40 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum. Ayran ya da sut ıcıyorum.

Ellerınıze saglık canım.Ben de kendımı lısteye ekledım. Devam edelım ugurlayalım kıloları sevgıyle .kım tutar bızı

Kızlarr günaydın.. işlerimden dolayı hiç giremedim foruma..
zaten diette yalan oldu bi aldım bi verdim..

maalesef işlerimin yoğunluğu uzun bir süre daha devam edecek,
ama bu sefer izin vermicem.. bugün itibariyle yine bildirimlerimi
yazıp bir daha bırakmıcam sizleri karatayı..

gunaydın kızlar 1 senedır aklımda duran o cok sevdıgım keteyı dun gece yaptım bu sabah kahvaltıda 2 tane yedım bılenler vardır belkı.pohaca gıbı mayalı bır hamurun ıcınde tereyagında kavrulmus un oluyo harıkaydı valla bıraz pısmanım ama telafı edebılırım dıye tesellı oluyorum

senın annen olmak bu dunyadakı en guzel duygu ıyıkı varsın kızım ıyıkı dogdunnnnn

melegım bugun 2 yasında kızlar,paylasmak ıstedım

senın annen olmak bu dunyadakı en guzel duygu ıyıkı varsın kızım ıyıkı dogdunnnnn

melegım bugun 2 yasında kızlar,paylasmak ıstedım

dün akşam eskileri okuyodum 1. yaşgününü kutlamışsınız arkadaşlarla sözde sen yazmadan kutluyacaktım kızının doğum gününü ...nice mutlu yaşlara sevddiklerinizle sağlıkla:119::119::119:

Kızının doğum günü kutlu olsun canım
ıkızcım cok tesekkur ederım canımm

canımm cok sagolallah herkesın evladını bagıslasın ınsaalah

oo güzeldir bizim buralarda da yapıyorlar,afiyet olsun canım.1 sene tutmussun kendini maşallah.bu arada kızının doğum günü kutlu olsun

1.öğün 10.30
1 nar suyu
2 çay bardagına yakın ceviz
2 yumurtadan lorlu omlet
7 zeytin
1 avuc içi peynir
1 b.süt
1 kaşık haslanmıs nohutsabah sabah yemek için haslamıstım
1 domates
epey yemişim

oo güzeldir bizim buralarda da yapıyorlar,afiyet olsun canım.1 sene tutmussun kendini maşallah.bu arada kızının doğum günü kutlu olsun

tesekkur ederım canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…