Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kıyamam sanaaa ...acıkırsan ayran iç

Ya bu Leslie inanılmaz zevkliymiş.Dün ve bugün ben de yaptım , çok eğlendim valla...

Ve 1 kaç hafta sonra bıkacaksın
1 ay kadar yaptım ama cidden çok faydalı devam ettirebilirsen çok iyi elbette ama bıkıyor insan yani ben bıkmıştım:26:

Kaçamak yaptım yine..

15:30 da soslu makarna yedim yarım tabak amaa:44:

Sabahta çikolata yemiştim zaten.. o yüzden 1 saat pilates yaptım.
Çok su içemedim.. Şimdi 1.5 lt içip 2 lt ye tamamlamayı düşünüyorum..

iyi geceler kizlar..

2. ogunumu bildirip sizleri okuyacagim ...

firinda kiymali bol kirmizi etli biberli karnibahar,
bir kase beyaz kelem salatasi,
1 kase yogurt,
1 kahve,
1 kac fincan cay
su

yemekten once 45 dakika disarida yurudum ,,, cok soguktu

canımm benimm Allah yardımcınız olsun.. Allah ağız tadınızı bozmasın..

çok mantklı.. bende senin gibi güncelledim şimdi..
daha çok moral geldi.. bende 84düm dukanla 2 kilo verip
karataya başlamıştım..

iyi akıl ettin süper oldu böyle..

Son düzenleme:
Bugün düzensiz oldu yani

sabah : 11 :00
adaçayı
1 yumurta
1 elma
1 armut
8 zeytin
domates,
salatalık
roka
maydanoz
dereotu
1 bardak ceviz+fındık
çökelek

2.öğün : 15 :00
yarım tabak kısır
2 çatal hazır pasta ( üstelik tadı da kötüydü keşke yemeyeydim ama keşkelere yer yok hayatımda iyiki de yemişim ohhh beee )

3.öğün : 19:30
1 tabak bulgur pilavı
1 kase yeşil fasulye
omega 3
badem

Zaten sabah tartıda + 400 gr fazla çıktım
Bu hafta + 400 atmam gerekecek

su: 3lt
yürüyüş : yok

Ben her saat başı içiyorum bunu adet edindim
5 lt deseler onu bile içerim
Ama günlük hep 3,3.5 arası içerim

şimdi benimde yapmak gerekicek hep senin yüzünden
hiç üzülmedim nedense ..ohhh sana da yarasın bebişimm
Ya bu Leslie inanılmaz zevkliymiş.Dün ve bugün ben de yaptım , çok eğlendim valla...
ben leslie sayesinde ingilizceyi söktüm gibi walk walk walk..kick kick
şimdilik ben de eğleniyorum..kaneelimin paylaştığı çok eski görüntü çıktı..yine de sağolsun canım
ben yootube dan televizyona görüntü aktarıp yeni versiyonunu yapıyorum..dakika geri sayımı da hoşuma gidiyor..sona yaklaştıkça rahatlıyor insan bitiyor diyee

canım afiyet olsun beyaz kelem salatası nedir merak ettim:44::44:

sağol tatlım amin

iyi fikir değil mi canım yaa..yaklaşık 5 kilo verdiğimi görünce daha motive oldum
gerçekte doğru olan da bu diye düşündüm.. insan 5 ay uğraşıp ta 2 kilo verdiğini görünce üzülüyor :26:
bundan sonrası daha da iyi olur inşallah canım..

Ben her saat başı içiyorum bunu adet edindim
5 lt deseler onu bile içerim
Ama günlük hep 3,3.5 arası içerim
süppersinn..

sabah kargalar kahvaltı yapmadan kulak ağrısıyla uyandımm:26:
ağrı kesici aldım bakalım ilerleyen saatlerde bakalım noolcak

kahvaltıyı hazırladım ev ahalisinin kalkmasını bekliyorum

sabah menüm

yımırta salatasıı
domatesli biber kavurma
peynir zeytin
cevizz
çay çay

ağrı kesici aldığım için de sabah kalkınca 1 bardak süt içtim

sersum mattıka gunaydın kızlar

bende erkencıyım 7,5 ta kalktım kızımı yedırdım kendımde yedım cay ıcıp dunu okuıyorum sersum kız nazfılızle ne kaynatmıssınız oyle hee:)))

kahvaltım

2 yumurtadan peynırlı omlet
zeytın,fındık,maydanoz,nane
dereotu,helva,omega3,gunkurusu

sersum mattıka gunaydın kızlar

bende erkencıyım 7,5 ta kalktım kızımı yedırdım kendımde yedım cay ıcıp dunu okuıyorum sersum kız nazfılızle ne kaynatmıssınız oyle hee:)))

he canım yaakulaklarınızı çınlattık ama..kaynattık yoktunuz sonra da site kilitlendi zaten

he canım yaakulaklarınızı çınlattık ama..kaynattık yoktunuz sonra da site kilitlendi zaten

he bacım yaw dun gece bende ugras ugras gıremedım sıteye benım nette sorun var sandım ama dıger sıtelere gırılıyodu demek kadınlar kulubu gece gece dıp kose temızlıge gırısmıskı bızı dısarda bıraktı

Canim ben aslem Samsunluyum ve kokenimiz cogu Samsunlu gibi Selanik o nedenle Samsunun belirli bir kesmi lahanaya kelem diyor aliskanlik bu ki bende kelem demeye devam edenlerdenim.

Malzemeler:
• 1 adet ufak kırmızı kelem
• aynı miktar beyaz kelem
• ½ limon ,sirke
• 3 yemek kaşığı zeytinyağı
• tuz

Yapılışı:
Ön hazırlık olarak kelemleri ince doğrayıp, ayrı kaplara alın.
limon,sirke, zeytinyağı ve tuzu bir kabın içinde çırpın. Sosun yarısını kırmızı kelemim üzerine, yarısını beyaz kelemin üzerine döküp karıştırın.

Geniş bir servis tabağının üzerine, önce beyaz kelem salatasını, üzerine de kırmızı kelem salatasını yerleştirin.

saçlarını güle güle kullan canımm.

acele etme canım vücut bu tarz beslenmeye yeni alışıyor bazen kilo vermek zaman alıyor..

Tesekkur ederim canim Guzel oldu ama tabi yeni boyadigim icin biraz daha koyu ..zamanla acilacaktir .. Problem degil artik sac boyamayacagim orjinal rengimi ozlemistim yaw

Tesekkur ederim canim. Sagol
senın annen olmak bu dunyadakı en guzel duygu ıyıkı varsın kızım ıyıkı dogdunnnnn

melegım bugun 2 yasında kızlar,paylasmak ıstedım

Meleginin dogum gunu kutlu mutlu olsun canim ..Kuzucuga Allah uzun ve saglikli bir omur versin

Gecmis olsun canim .
Insallah en yakin zamanda iyi olursun .. Kulak agrisini bilirim fenaa.. Acil sifalar diliyorum..
Bu arada simdiden afiyet ,Leptin olsun

tarif için sağol canım mutlaka denerim ben
salatanın hertürlüsüne bayılırım zaten

ben de kendi saç rengime döndüm canım..hep boya boya yıpratıyoruz saçlarımızı..iyi yaptık bence

Kızlar dun yine omega 3 aldım. Neredeyse 3 yıllık omega 3 depo ettim.
1 tane aldığında 2. 1 cent
500 tane omega 3 : 20€ aldım ..

tarif için sağol canım mutlaka denerim ben
salatanın hertürlüsüne bayılırım zaten

ben de kendi saç rengime döndüm canım..hep boya boya yıpratıyoruz saçlarımızı..iyi yaptık bence

Bende salata delisiyimdir .
her türlüsünü zevkle ve buyuk bir iştah ile yer ve her yeni tarifi uygulamak icin can atarım ..

ewet canım , boyayatarak bazen evde boyayarak yıpratıyoruz saclarımızı .. Ama gec olsada akillandim.. daha da asla boyatmam .. Her ay dipler gelir boyat , tutacakmış acıkmış olacak koyu mu yutacak .. En güzeli doğal renk ..güle güle kullanalım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…