Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Valla nispet yapmak gibi olmasın ama ben o bi çatalları bile yemiyorum bu hafta... Şöyle de bir yöntem buldum kendime (sizden uzak olsun). Millet benim tiroid ca olduğumu biliyor ya, doktor yasakladı diyorum, ağızlarını açamıyorlar

Bugünkü menü züpper olmuş. Afferim arkadaşıma 3 öğün bence sorun değil. Ben hep 3 öğün yaptım.

s.aleyküm kızlar..
sabah k.k.
öglen mercımek corbası
aksamda borani yedım..
spor desen hala yok..
bu arada 3.bebegı istedıgıme karar verdım.
kısmet bakalım..
kuzucum 31 yasındayım.cocuklarım 11 ve 7 yasındalar..

Allah gönlüne göre versin canım. Ben de 35 yaşımda doğurdum 3.yü. Büyükler 7 ve 9 yaşındaydı. Büyükler ummadığın kadar yardımcı olacak, bak gör.

lipit,diyabet,karaciğer fonksiyon,troid demir,ferritin ,B12,folikasit testlerini yaptırırsan geniş kapsamlı bir tarama olur canım

Ben de dün yaptırdım doktorumun istediği testleri. Kendim de ilaveten ALT, AST, GGT (karaciğer) ve kolesterolleri istedim. Yarın alıcam inş. Bakalım nasıllar. D vitamini de baktırmalı bence.

Kaneel, yeni kedi resmini daha çok sevdim. Önceki beni ürkütüyordu yav...

çokk te$ekkurler canim
bende youtubeden bakiyordum
indirmek için uyemi olcam , anlamadim ben bu siteyi
çokk oldu ben internetten bi$eyler indirmeyeli :)

İndirmek icin ;
1- verdigim linklerden birine tıkla
2- yeni sayfa acilacak,3 tane indirme kutusu gelecek
3- ortadakini seç ( computer ) olani
4- biraz bekle , kayıt edeceğin yer gelecek
5- kayıt etmek istediğin yeri bilgisayarından seç ve tamam veya ok a bas
6- 1 dakika icinde inecek
ondan sonrada kolay gelsin ..

digerinin gözleri ban benzediği icin koymuştum Ama bu daha sevimli sana katılıyorum

Bravos sana Sersumcum.Kitabı okumadığım için soruyorum ; bulgur ne sıklıkla ne kadar yenmeli?Benim hayatta en sevdiğim şeydir bulgur ama yemiyorum hiç.O yüzden sordum...

ben tümden sinir oluyorum kadına yawww

aynen bende, dünki hallerini herkes bilir şimdi hanımefendi oldu koca parasıyla,paraya aşık insanları sevmiyorum,en cok da doğumda kızını kaybeden bir anne olarak hamileyken 5-6 kilo almasına ve hamile haline bakmadan sırf görüntü için göbek hareketi yapmasına deli oluyorum

nefessss alll nefessss verrrrrrrrrrr(bu kısmına yorum bile yapmıyorum,onun yüzünden insan nefes alıp vermekten soğur)

indirdim canim çok saol
$imdide pc açmiyor
quick time la windows player açmiyo, adobede var di ama nere gittiyse :)
hangi programla açilir bu madmazel :)

nefessss alll nefessss verrrrrrrrrrr(bu kısmına yorum bile yapmıyorum,onun yüzünden insan nefes alıp vermekten soğur)[/QUOTE]

Heheeee çok güldüm yaaaa...Allah iyiliğini versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…