Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugün hiç kaçamak yok eferim bana

sabahsaat 8.

3-4 ceviz
yarım muz

öğle saat 12.

fırında tavuk
mercimek çorbası
3-4 kaşık bulgur pilavı
cacık

akşam saat 17.30

4 çiğköfte
2 bulgurlu yaprak sarma
pastırmalı yumurta
peynir
brokoli,kabak,havuç haşlaması
yoğurt
3-4 günkurusu kaysı(eşime malatyadan hediye gelmiş sabahı bekleyemedim )

tek kusurum 3 öğün oldu ve akşamı biraz fazla kaçırdım

yarın arkadaşın doğum günüsü var ben kısır yapıp götürücem pasta için 1 çatal tatmayı düşünüyorum..
bak iğneoyam poğaça ve kolaya el sürmiycem sadece kısır yiycem.

asyam gelmişş gitmişş:26::26:...öptüm canım senii

maşallah sana.
bende şimdi 200ml lik latte içiyorum dayanamadım tatlı yemektense dedim sıvı alayım...
akşam çok yemiş gibi görünsende gi si düşük gıdalarla beslenmişsin oyüzden sıkıntı yok..

pazartesi kan tahlili yaptıracağım hangi tahlilleri isteyeyim kızlar?
kolestrol şeker ..vs....
cal ve magnezyumu kandan ölçüyorlarmı?
canan hocanın bahsettiğpi d vitamini kontrolü kandan yapılabiliyormu yaptıran varmı?

s.aleyküm kızlar..
sabah k.k.
öglen mercımek corbası
aksamda borani yedım..
spor desen hala yok..
bu arada 3.bebegı istedıgıme karar verdım.
kısmet bakalım..

sağol canım.. çok tok hissediyorum kendimi de ondan

lipit,diyabet,karaciğer fonksiyon,troid demir,ferritin ,B12,folikasit testlerini yaptırırsan geniş kapsamlı bir tarama olur canım

Evet canım , ölçülüyor.Mutlaka B12'ye ve demire de baktırt.Ne kadar et-balık vs yesek de yediklerimizde meymenet olmadığı için özellikle B12 eksik çıkabiliyor.
Şimdiden geçmiş olsun...

çok iyi olmuş naz bu hatırlatmalar için teşekkürler.....
sorma beğen butonu olunca fazla cevap yazma durumu olmuyor :) ama forum olarakta kalabalığız yani.. herkesi cevaplamak ta zor olsa dimi..
vermişsindir yaa. maaşaallah spora baksanıza.. :)

bencede stres falandır.. kafayı takınca hiç bi yolda ilerlenmiyor... takma kafanı yaşayacagamız zaten 3 günlük dünya...
yaa spora bak.. maaşaallah.. bize de azim ver Allahım...

inşaalah leylak Rabbim isteyen herkese hayırlısından versin evlat...

Merhaba , iyi aksamlar kizlar ..

Bugun bu haftaki son calisma gunumdu .. tum gun ayaktaydim ve cok yoruldum ..

kahvaltida yanima aldiklarim;
1 mandalina
bir olcu bardagi kadar karisik kuru yemis
biraz eski peynir
kahve
omega 3

ogle; 1 elma ve cay

aksam;
soganli biberli kiymali yumurta
beyaz kelem salatasi
yogurt
su

yemekten hemen sonra yarim saat tempolu yurudum simdi de sizleri okuyacagim ..

Ebru Şallı ile Süper Bir Karın (2012) DvDRip Türkçe Dublaj Tek Link indir
Ebru Şallı ile Karnınızı Süper Bir Şekle Sokun!

EBRU ŞALLI İLE SÜPER BİR KARIN Ripi ile evde kolayca uygulayabileceğiniz karın hareketleri sayesinde karnınız süper bir şekle girecek. Basit pilates egzersizleri ile dümdüz bir karna sahip olacak ve her zamankinde daha sağlıklı ve zinde görüneceksiniz. indirrr.com iyi seyirler diler…

EbrSllIlSprBrKrn.2012.DVDRip.XviD-HDM.avi download for free on file share letitbit.net
http://turbobit.net/s5q3bkvoti25.html

Vallahi ozendim afiyet , leptin olsun ..

afiyet olsun canimm..

ben ramazanın 1.günü başladım...65,5 ile başladım şuan 62,5 kg geliyorum. ama bayramdan bu yana wc ye çıkamamanın etkisiyle tabi kaçamaklarında etkisiyle +++ geliyorum...hedefim 59...

ıkı arada bı derede 1 saatte yurudum
maasallah canim sana ..

[h=1]Limon Suyunun Faydaları[/h]

Harika bir C vitamini deposu olan Limon, tâbiri uygunsa vücudumuzun doktoru gibidir. İşte birçok derdin şifası limon suyunun faydaları;

- Mide için iyidir. Sıcak su ile karıştırılmış limon sindirim sorunlarınız azaltmaya yardımcıdır. Mide bulantısı, mide ekşimesi ve parazitlere karşı iyi gelir. Hazımsızlık belirtilerini yok eder. Geğirmeyi sağlar ve şişkinliği engeller. Düzenli olarak içildiğinde bağırsakları verimli olarak çalıştırır. Kabızlığa ve safra üretimine iyi gelir. Balgam miktarını azaltır ve safra taşı erimesine yardımcı olur.

- Cilt bakımına iyi gelir. Limon, doğal bir antiseptik ilaçtır, cilt sorunlarında tedavi edicidir. Cildi gençleştirir, yüze parlaklık verir, c vitamini içerir, anti-aging ilaçları etkisini verir. Siyah noktalara ve kırışıklıklara iyi gelir.

- Diş bakımını yapar. Taze limon suyu dişlere uygulandığında diş ağrısını keser. Diş etlerine masaj yapıldığında diş eti kanamalarını durdurur. Ağız kokusunu önler.

- Boğaz enfeksiyonlarını tedavi eder. Boğaz ağrısı, farenjit ve enfeksiyonlarla baş edebilen mükemmel bir meyvedir. Bademcik iltihabına iyi gelir. Gargara yapılabilir.

- Kilo vermede etkilidir. Limon suyu içmek düzenli olarak yapıldığında kilo kaybına yardımcı olur. Yağ yakımını kolaylaştırır. Ilık suya bal ile katıldığında etkilidir. Vücudu forma sokar.

- Yüksek kan basıncını kontrol eder. Yüksek tansiyonda limon suyunun faydalı olduğunu herkes bilir. Yüksek potasyum içerir, kalp sorunlarına iyi gelir, tansiyon düşürür.

- Solunum hastalıklarına iyi gelir. Özellikle astım hastalarında nefes almayı kolaylaştırır.

- Romatizma tedavisi için bire birdir. Diüretiktir ve romatizma tedavisinde kullanılır. Bakteri ve toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar.

- Ateşi düşürür. Soğuk algınlığı ve gripte nane limon içilir. Ateşi düşürür, gribe iyi gelir.

- Kanı temizler. Kolera ve sıtma gibi hastalıklarda tedavi edicidir. Kanı temizler ve arındırır.

Canım hoş geldin :)

Geçmiş olsun bol bol maydanoz ye vücudun sus tutmasın. Ay doktor gibi konuştum

canım çok sağol var gibi daha doktora gitmedim ama test öylesin diyo

inşallah canım teşekkür ederim
Hayırlı olsun

Arkadaslar ben omega 3. 700 ( solgar) aldım.Bu ürünü kullanan varsa günde kac tane içiliyor belirtirse sevinirim.:44:

Geçen ay kullandım solgar 700'ü sabah 2 tane alıyordum
Fakat şimdi solgar 950 olandan aldım epa ve dha çok yüksek..
Akşam 2 tane alıyorum

Son düzenleme:

ben lilomata....eski bir limon canavarı... ve senin bu yazdıkların.. bayıldım... zaten ben limon yemeyi ve okula gitmeyi yani yürümeyi bıraktıgmdan beri kilo aldım... sebep anlaşıldı dayan lilomatam limonaaa...

herşey tamamda zırt pırt alet çıkarmasına sinir oluyorum... işi iyice pazara döküyor gibi geliyor bana... kazandıkları az geliyor bu camiaya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…