Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sinir oldum.:KK53:Sofben patladı.Kac saat temizledim ortalığı.[/QUOTE

Aaaa geçmiş olsun canım yaaa...Şofben patlaması ne demek ?

Sofben patlaması : sofben içindeki kaynar suların şofbenin binumum bölgelerinden tasması demek.))) Once çatır çatır bir ses geldi, sonrada kaynar sular fışkırmaya başladı.Allahtan evdeydik ve müdahale edebildik.Evde olmasak evi kaynar sular basacaktı.Ocağım yoktu ( cam Ocak kırıldı da ) ,Şimdi sofbende gitti.Yemek yapamıyorduk,şimdi banyo da yapamayacağız.:KK31::KK36::KK36:

Sinir oldum.:KK53:Sofben patladı.Kac saat temizledim ortalığı.[/QUOTE

Aaaa geçmiş olsun canım yaaa...Şofben patlaması ne demek ?

Sofben patlaması : sofben içindeki kaynar suların şofbenin binumum bölgelerinden tasması demek.))) Once çatır çatır bir ses geldi, sonrada kaynar sular fışkırmaya başladı.Allahtan evdeydik ve müdahale edebildik.Evde olmasak evi kaynar sular basacaktı.Ocağım yoktu ( cam Ocak kırıldı da ) ,Şimdi sofbende gitti.Yemek yapamıyorduk,şimdi banyo da yapamayacağız.:KK31::KK36::KK36:

Sinir oldum.:KK53:Sofben patladı.Kac saat temizledim ortalığı.
allah korumuş.. tehlikeli bu aletler yaa.. evler bomba gibi :)
grip oldum sanırım öğlenden beri nane mollayım.. canım birşey istemedi bugünü kahvaltıyla kapatıyorum hepinize iyi geceler:*
sorma.. bu aralar bnde öyle... 1 haftadır iyileşemedim...
Sofben patlaması : sofben içindeki kaynar suların şofbenin binumum bölgelerinden tasması demek.))) Once çatır çatır bir ses geldi, sonrada kaynar sular fışkırmaya başladı.Allahtan eveydiler ve müdahale edebildik.Evde olmasak evi kaynar sular basacaktı.Ocağım yoktu ( cam Ocak kırıldı da ) ,Şimdi sofbende gitti.Yemek yapamıyorduk,şimdi banyo da yapamayacağız.:KK31::KK36::KK36:
allah yardımcın olsun.. vazgeçilmesi zor mutfak ve banyo...
aynen bende, dünki hallerini herkes bilir şimdi hanımefendi oldu koca parasıyla,paraya aşık insanları sevmiyorum,en cok da doğumda kızını kaybeden bir anne olarak hamileyken 5-6 kilo almasına ve hamile haline bakmadan sırf görüntü için göbek hareketi yapmasına deli oluyorum

nefessss alll nefessss verrrrrrrrrrr(bu kısmına yorum bile yapmıyorum,onun yüzünden insan nefes alıp vermekten soğur)

bendensin yaa... veeeer :)

Sofben patlaması : sofben içindeki kaynar suların şofbenin binumum bölgelerinden tasması demek.))) Once çatır çatır bir ses geldi, sonrada kaynar sular fışkırmaya başladı.Allahtan eveydiler ve müdahale edebildik.Evde olmasak evi kaynar sular basacaktı.Ocağım yoktu ( cam Ocak kırıldı da ) ,Şimdi sofbende gitti.Yemek yapamıyorduk,şimdi banyo da yapamayacağız.:KK31::KK36::KK36:

Amanın çok çok geçmiş olsun.Yanmadınız inşallah.
Yaaa evde bişey bozuldu mu herşey peşinden geliyor maalesef.Fırının var mı bari?

sabah:menemen akşam:mercimek çorbası 1 kase spor:25 dak yürüyüş
peynir köfte pattes bezelye(çok az) su:1,5 lt sanırım :/
ıhlamur salata
fındık ceviz
kaymak

Amanın çok çok geçmiş olsun.Yanmadınız inşallah.
Yaaa evde bişey bozuldu mu herşey peşinden geliyor maalesef.Fırının var mı bari?

Evet fırınım var.:2:Onu da uzun bir zamandır kullanamadım.Ocak kirilinca elektrik tesisatını kapamak zorunda kalmıştık.Sonradan ocağın elektriğini iptal edince fırını kullanmaya başladım.3-4 aydır küçük tüp ile idare ediyorum.yere eğilip yemek yapması bu kilolara Cok zor.Sanirim en Cok bu nedenle kilo vermek istiyorum :KK52::KK52::KK52:

Yarın tartı gunü.Umarim tartım da bozulmaz.O da bozulursa benim salterler iyice atacak çünkü ))))):KK35::KK35::KK35: Hepinize bol bol leptinler dilerim.:103:

MeleXin cooook gecmis olsun kendinizde Birşey yok dımı, gecen aylarda iki defa lavabonun altı patladı hemde gecenin4-5 saatlerinde banyom. Su oldu o zaman selde kalanlar aklıma geldi, Aslında ne kadar tehlikeli ev aletleri ama bir o kadar da gerekli

Evet fırınım var.:2:Onu da uzun bir zamandır kullanamadım.Ocak kirilinca elektrik tesisatını kapamak zorunda kalmıştık.Sonradan ocağın elektriğini iptal edince fırını kullanmaya başladım.3-4 aydır küçük tüp ile idare ediyorum.yere eğilip yemek yapması bu kilolara Cok zor.Sanirim en Cok bu nedenle kilo vermek istiyorum :KK52::KK52::KK52:

canım benim gecmis olsun .. :KK30:

haklisin bi an aklimdan euro 1.30 olaark hesapladim az once
ama 2.30 larda tabiki

baya bi kaziklaniyorum demekkii:KK43:

Bana 60 kapsül 72,50 tl bile Cok gelmişti.Senin ki Cok daha fazla neden ki ?Eczaneye uygun olanını sor.Çunku bu diyeti en Cok destekleyen Omega 3 sanırım.Tecrubeli arkadaslar hep Omega 3 sen bahsetmiş.Karatay hocada muhakkak alınmalı diyor.

Kızlar yazdıklarınızı okudum da ..

Türkiye'de nekadar pahalı omega3
Ben dun satın aldım organik ürünler satan luks bi dukkandan şişede 100 tane var fiyatı 15€ ben indirim ile iki şişeyi yani 200 taneyi 25€ aldım .. Son kullanma tarihi 2015 ..

Ulkemize dönerken hediye olarak balikyagi , vitamin götürsek çikolatadan daha makbule geçecek:KK51:

Son düzenleme:
MeleXin cooook gecmis olsun kendinizde Birşey yok dımı, gecen aylarda iki defa lavabonun altı patladı hemde gecenin4-5 saatlerinde banyom. Su oldu o zaman selde kalanlar aklıma geldi, Aslında ne kadar tehlikeli ev aletleri ama bir o kadar da gerekli

Tesekkur ederim.Lavobo altı dedin de ben de onu sık sık yasıyorum.Mutfaktaki lavabomda çalışmayan :KK39: bir çöp ogutucum var.Lavaboya kaçan çöpleri elimle topluyorum.Bazen yetersiz kalıyorum demek ki o da tıkanıyor ve patlıyor.:KK50:Biktimmmmmmmm...Yeterin Ulen teker teker gelin.....Allah başka dert vermesin.İsin en zor kısmı bu işlerle sadece ben ilgileniyorum.Esim basıma geçip seyrediyor.İste o an insanların nasıl cinnet geçirdiğini anlıyorum.:KK53:

Bense birinciyi bile düşünmemişken ...
:KK9::KK9::KK9:

olucaz tabiki canım benim...sadece sabırlı olmamız gerekiyo isyan etmeden
:KK16::KK16::KK16:

amin canım inşallah:KK19::KK19:
:KK19::KK19::KK16::KK16:

Ne demek ..
Bu linker cok hizli hemen hemen 1 dakika da iniyor .. hepsini indirdim .. soguk kis gunlerinde , yuruyuse cikamadigimiz isli puslu havalrda veya aksam yatmadan once yapilacak cok guzel videolar ..
Kolay gelsin ..
Leslie ve Karatay ile gitsin kilocuklar .. :KK34::KK34::KK34:
:KK16::KK16::KK16::KK16:
Valla nispet yapmak gibi olmasın ama ben o bi çatalları bile yemiyorum bu hafta... Şöyle de bir yöntem buldum kendime (sizden uzak olsun). Millet benim tiroid ca olduğumu biliyor ya, doktor yasakladı diyorum, ağızlarını açamıyorlar:KK60::KK60:

Bugünkü menü züpper olmuş. Afferim arkadaşıma:KK9::KK9::nazar: 3 öğün bence sorun değil. Ben hep 3 öğün yaptım.

Ben de dün yaptırdım doktorumun istediği testleri. Kendim de ilaveten ALT, AST, GGT (karaciğer) ve kolesterolleri istedim. Yarın alıcam inş. Bakalım nasıllar. D vitamini de baktırmalı bence.

Allah birdaha göstermesin arkadaşım..:KK5::KK19:
ama iyi yönde kullanmışsın tüm kaçamaklardan yırtıyosun:KK34:
tahlillerin inşallah iyi çıkar tatlım..:KK16::KK16:
afferim di mi kıss:KK1::KK1:
ama ++ larım daha gitmedii:KK31::KK31:

Bravos sana Sersumcum.Kitabı okumadığım için soruyorum ; bulgur ne sıklıkla ne kadar yenmeli?Benim hayatta en sevdiğim şeydir bulgur ama yemiyorum hiç.O yüzden sordum...

sağol canım:KK16::KK16:
canım bulgur kilo verme aşamasında pek iyi olmuyor bence :KK34:
günde 3-4 kaşığı geçmemeli ama çabuk kilo vermek için lahmacun gibi haftada 1 olsa daha iyi..ben de bu hafta bulguru fazla kaçırdım:KK37::KK37:

aynen bende, dünki hallerini herkes bilir şimdi hanımefendi oldu koca parasıyla,paraya aşık insanları sevmiyorum,en cok da doğumda kızını kaybeden bir anne olarak hamileyken 5-6 kilo almasına ve hamile haline bakmadan sırf görüntü için göbek hareketi yapmasına deli oluyorum

nefessss alll nefessss verrrrrrrrrrr(bu kısmına yorum bile yapmıyorum,onun yüzünden insan nefes alıp vermekten soğur)
:KK60::KK60::KK60: çok güldüm canım ilahi :KK60:
bende o sonradan hanımefendi olma olayına sonuna kadar katılıyorum:KK51::KK51::KK51:..ebru şallı1 demt şener 2 gıccıkkk:KK53::KK53::KK53:

grip oldum sanırım öğlenden beri nane mollayım.. canım birşey istemedi bugünü kahvaltıyla kapatıyorum hepinize iyi geceler:*
:KK16::KK16::KK16::KK16:geçmiş olsun

geçmiş olsun canım..zor bi durum kolay gelsin:KK5::KK5:

Tesekkur ederim.Lavobo altı dedin de ben de onu sık sık yasıyorum.Mutfaktaki lavabomda çalışmayan :KK39: bir çöp ogutucum var.Lavaboya kaçan çöpleri elimle topluyorum.Bazen yetersiz kalıyorum demek ki o da tıkanıyor ve patlıyor.:KK50:Biktimmmmmmmm...Yeterin Ulen teker teker gelin.....Allah başka dert vermesin.İsin en zor kısmı bu işlerle sadece ben ilgileniyorum.Esim basıma geçip seyrediyor.İste o an insanların nasıl cinnet geçirdiğini anlıyorum.:KK53:

olan hep bize olur zaten :KK53::KK53:
kadın olmak çok zor kardeşş:KK5::KK5::KK1:

Bildirim

Kaneel

Başlangıç tarihi: 2-4-2012
Başlangıç kg: 84.00
Geçen hafta: 70.00
Bu hafta: 69.00

Fark:-1.00kg
Toplam fark:-15.00
Beden:40
Spor: ( yürüyüş , hemen hemen hergun )

Boy:1.72

Çok mutluyum tam bir kilo gitmiş :nazar:

Sabah : 3 yumurtadan peyniri omlet,5 zeytin,2 ceviz,5 badem, çay,1 gün kurusu,1 omega3

Diyete başlama tarihi : 19 Ekim 2012
Baslangıc kilosu : 80,200
Suan ki kilo : 76,700:KK34:

sersum kilo bildirimini maalesef yapar..:KK5::KK5:

rumuz:sersum
baş kg:82
geçen hafta kg:79.6 kg
bugün kg:80.4 kg
fark:++ 800 gr
yüzde:% 1

:KK43::KK43::KK43:

yapılacak bişey yok bugün kaçamaksızlığa devam..yine geri geldi 80 :KK37::KK37:
hoşçakal 79 :KK43::KK43::KK43:

günaydın, lavabolardan hepimiz dertliyiz sanırım. lavabo giderinin tıkanıp su akıtması bir sorun bir de çok daha tehlikelisi batarya ile su borusu arasında kalan hafif esnek örülmüş tel gibi gözüken bir boru gibi bişey var adını hatırlayamadım(lavabonun altında kalıyor), yaklaşık 20 cm falan oluyor işte o zımbırtılar çok fazla patlıyor veeeee evi su basıyor. bizim başımıza geldi sanırım sabah 5 gibi falan patlamış 7 gibi uyanınca ıslanmış mutfak halısı ile durumu kurtardık. İş yerinde patladı bizim 2 katımız ve alt kattaki bankayı ve elektronik cihazları mahvetti. Komşumuz tatildeyken patladı, laminantlar mutfak dolapları harap oldu. babam bu olay üzerine ne olur ne olmaz diye gidip bütüüün muslukların o tarif ettiğim parçasını değiştirdi. aman dikkat hele tatile falan çıkarken su vanasını bile kapatmak lazım

X