Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam kızlar yazdıklarınızı ancak bitirdim bildirimimi yapıp çıkacam hürremi seyredecem

1. öğün
2 haşlanmış yumurta
avuç içinden epey fazla keçi peyniri
domates salatalık
2 ceviz
kupalarca şekersiz siyah çay

2. öğünüm
1 tabak tavuk sote
1 kase yoğurt
birazdan da sade kahvemi içecem

gün arasında 2 kupada yeşilçay hüplettim

çıkmadan yazayım içimde kalmasın sersumcum ne demek buraya yakışmıyorum demek asla böyle düşünme bizler hep kaçamaksızmı devam ediyoruz sanki ama kaldığımız yerden devam ediyoruz işte üstelik ben kaçamak yapınca hiçde üzülmüyorum daha sonrasında nasıl telafi edeceğimi biliyorum nitekim öylede yapıyorum sende sakın öyle düşünme canım

sağol canım..moral oldu..

MENEVŞEHÜLYA'ya....
Caniiiiiimmmmmm ne güzel bir haber bu :))))seni kocaman tebrik ediyorum tatlım ..Uzun bir zamandır giremedim topige dönüşte bu haberi almak çok iyi oldu..canım çok keyifli bir donemin baslangicindasin..her anını keyifle yaşa..hep olumlu duşun..senin her duygunla şekillenecek bebeğin.. Allah'a teslim ol sadece..saglikla,vaktinde kavusursun ins bebegine..

Kızlar hepinize sevgiler..umarım kilolar azalmaya devam ediyordur.Benim diyette tam 2 ayım doldu..bu sürede 13 kilo verdim ..oldukça yogun bir bayram geçirdik bol ziyaretli ve bol ikramli..ne esim ne ben en ufak bir kaçamak yapmadan ikramlara dokunmadık..tartıda bayram süresince 2 kiloyu da gonderince irademe tesekkur ettim..umarım devami gelir..yolum uzun..iyi kalın ..

2. Öğünüm (18:30):10 kadar hamsi,az salata,5 fındık. Spor: sabahtan aksama kadar temizlik, yoga. Sıvı: 3 buçuk Lt su, 1 bardak süt,2 turk kahvesi

2ayda bayağı kilo vermiştin.nasıl verdin 13 kiloyu.

2. Öğünüm (18:30):10 kadar hamsi,az salata,5 fındık. Spor: sabahtan aksama kadar temizlik, yoga. Sıvı: 3 buçuk Lt su, 1 bardak süt,2 turk kahvesi

Fındık sayısını biraz daha arttırabilirsin bence.Bİr avuç yada 1 çay bardağı yiyebilirsin diye düşünüyorum.

Bugün eşimle 1saat 15 dakika yürüdük cısllarımı karşılamıştır inş. Kayınvalidemler gidene kaa ben böyleyim

Öp onu Oyam koccaammaannn
Benimkini de biz eşimle yürüyüşteyken kayınvalidem uyutmuş.. Akşam yürüyüşe gittiğimizde hep uyuyakalıyor bööle gece uyanırsa görürüm günümü erkenden uyumuş
Bu arada kahvaltınız deniz kıyısında bi başka güzel olmuştur afiyetler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…