Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

2 ayda 13 kg süper canım..tebrikler
herkese iyi geceler bol leptinler..

iyi geceleerr hatunnnlaarr

iyi geceler canlar

Bugün eşimle 1saat 15 dakika yürüdük cısllarımı karşılamıştır inş. Kayınvalidemler gidene kaa ben böyleyim

nerelerdesin kaçakben de bugün iyiniyetli uğramadı buralara diyodum.meğer kaçamak yapıyomuş
iyi yürümüşsün canım
cısslar erimiştir inşallah

iyiniyetliiiiiiim nerdesin,bugün hiç gelmedin:103::103::103:
Canımmm burdayımmm ama geç gelebildim geç kağıdı istiyorum papişimden Sabah geldim ama yazamdım işlerimden eve dönünce de turşu yaptım gene sonra yürüyüş kayınvalidemler filan anca geldim özledim sizi
evet leylakım yaa ıyınıyetlım yok pıyasada sersumda yok sanırım ıgneoyasıda yok kızlar yoklama alıyorum yok yazcam ha

52:
Papişiimmm geldim ama siz gitmişsiniz düzenim bozuk kısllarrr bu aralar Sersummumm da gitmiş

Ben de istiyorummmm:84:

Sersumm gibi çiko da yedim kıss sersum sakın bi daha ööle söyleme

Leylakım siz kurtuldunuz bayram bitti ben napçam:18::18::18: az yeyip yürüyorum pes etmek yok

3 gündür aynı SPORU yapıyorum.İşte SPORUM
JİLLİAN MİCHAELS 30 dk
TWESTER100
YAN BEL HAREKETİ100
SOPALI HAREKET100
BACAK HAREKETLERİ100
GÖĞÜS HAREKETİ100

ay bu cizelgelerdeki o kadar verilmis kilolari gorunce acaip gaza geliyorum ) bende 3.haftamdayim bazen iyi gidiyo bazende sinirlenip oturup herseyi yiyesim oluyo ama tutuyorum kendimi gerci bazen kucuk kacamaklarda olmuyo degil hani fakat yilmak yok yola devam) Allah bu zorlu yolda hepimizin yardimcisi olsun kizlar

Kahvaltı
Domates
SalataLik
Muz
Zeytin
Peynir
Kaçamak olarak avuç ici kadar yufka annem yapmış ahhh annem ahh
İki sarma

Öğle
İki lahmacun
Ayran
Aksam yok ama iki çikolata yedim (((

4saat yürüdüm her yanım ağrıdı
Bol su ve cay

Gunaydin kizlar:)

Kahvaltim,

8 tane yesil zeytin
1 ceri domates
Ceyrek avuc beyaz peynir
1 bardak kakaolu sut

aslinda tabak bayagi bir doluydu ama bunlari yeyince doydum midem mi kuculdu ne

Bu arada iki sabahtir 53.1 cikiyorum tartida ne iniyor ne cikiyor :/

Günaydın hepinize

Hepimizin günü güzel geçer umarım

Sabah kahvaltım

Peynirli yumurta,bol zeytinyağlı domates, peynir, zeytin, ceviz, omega 3 , 2 çay kaşığı bal

evet kolay değil yaa... bende öle oluyorum bazen sonra diyorum ki bunu yemezsen dahada inceliceksin ve azgın nefsin biraz terbiye olucak... dediğin gibi Allah yardımcımız olsun....

Herkeslere günaydınlarrrr

kahvaltım
2 haşlanmış yumruta
maydanoz
kırmızı ve yeşil biber
domates
çay
ceviz + fındık
7-8 zeytin
2 hurma
4 omega 3

Sizlere de afiyet olsun

Papişim gelmiş

ıyınıyetlım gunaydın nasılsın nasıl kaynanatorle durumlar

yuruyuslere devam ufak tefek kacamakları takma hergun yenıden basla

bende oglumu okula goturdum kızımın kahvaltısını yaptırdım evı topladım komsuma kahvaltıya cıkıcam 4 kısıyız dıger 3 kısının afyonunun patlamasını beklıyorum herkes benım gıbı 7 de gune merhaba dıyemıyo maalesef

İyiyim Papişimm evden 20 dakika kaaa erken kaçtım sıkılıyorum yaw

yürüyüş yapmasam zaten fenaa durumlar canımcım sağol

10 gibi kalkarlarsa ala akadaşlarla kahvaltıda haika olur canımcım afiyet olsun size:112: Hamarat değil onlar bizim gibi bir de tüm işler bitmiş bile

iç canım ya,günde 3-4 tane iyi olur

süpersin masallah.
günaydın,boyun kaç arkadasım

reyhan hocam da gelmiş günaydın nasılsın

plates ve yürüyüş var di mi az sonra ebru seni bekler
iyiyim canım benim,sabah yürüdüm birazdan da pilates.valla kilom cok fena ben de sabah tartıldın55.4 kg geldim.epey almışım.:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…