Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sabah 6 km yürüdüm

1.öğün 8:45
2 yumurtadan lorlu maydonozlu tereyaglı omlet
4 siyah,2 yeşil zeytin
1 avuç peynir
1 elma,1 nar
1 çb ceviz
1 fincan sütlü türk kahvesi,ıhlamur
2omega3

birazdan pilates yapacagım
sevgiler

selam kızlar günaydın. kahvaltımı ettim şöyle ki;

2 adet yumurtadan omlet
1 bardak günlük süt
1 avuç ceviz
8 adet kırma yeşil zeytin
cherry domates bir avuç
1 adet salatalık

öğlen bir tabak kurufasülye ve ketentohumlu yoğurt

akşam da ne var bilmiyorum kaynanamlara yemekteyiz

bugün de eşimin doğum günü pasta yemem umarım :)))))))))

bol su,7 karışımlı bitki çayım. 11.30ta da 2 saatlik bir yürüyüşe çıkıyorum.

Sersumm gibi çiko da yedim kıss sersum sakın bi daha ööle söyleme

Leylakım siz kurtuldunuz bayram bitti ben napçam:18::18::18: az yeyip yürüyorum pes etmek yok

evde cıslar pişip herkes de yiyince senin kendini tutman zor tabi canım...ama en azından yürüyüşünü yapıyosun...misafirlerin gidene kadar sabır canım

3 gündür aynı SPORU yapıyorum.İşte SPORUM
JİLLİAN MİCHAELS 30 dk
TWESTER100
YAN BEL HAREKETİ100
SOPALI HAREKET100
BACAK HAREKETLERİ100
GÖĞÜS HAREKETİ100

herkese selaammmm
kahvaltım
-2 yımırtadan salçalı omlet
-peynir
-domates
-salatalık
-bulgurlu sarma(sonunda bitti
)
-kahve ve kuru üzüm

birazdan da yürüyüşümü yaparım
bugün regl günüm,her yerim ağrıyo yinekeşke gelmese bebiş olsa ama nerdeeeeeeeee

evde cıslar pişip herkes de yiyince senin kendini tutman zor tabi canım...ama en azından yürüyüşünü yapıyosun...misafirlerin gidene kadar sabır canım

Evet Leylakım iyiki varsınız işim biraz zor oluyor ama bugün kayınvalidemin 2 gün önce yaptığı poğaçaları filan yemedim hiç.. Su böreği yaptığı gün yapmıştı.. Yine yememiştim poğaçaları ama su böreğine HAYIR diyemiyorum Yarın gene yapacak bise filan da çok sevdi yumuşak yumşak yiyor ağzının tadını biliyor kerata

Sonracığıma dün mantı yapmıştı akşam yemeğinde çok az yedim bide yürüdüm tamamdır. Almayayım da kilo

Canım sen yürüyüş yapacak mısın? Haydi Leylakım sen de yürü havalar güzel gidiyor

Canım Leylakım afiyet olsun.
İnş Allah gönlüne göre versin

ne yalan söyleyeyim,evde bunları yapan biri olsa ben de dayanamam canımsu böreği,mantı..of of of........yürüyüş yapıyosun zaten canım,almazsın kilo sen
evet canım birazdan yürüycem bantta.hatta canım isterse markete gidip bahaneyle dışarda da yürümeyi düşünüyorum

Son düzenleme:

sağol canımmmm,amin inşallah

hadi ben yürüyüşe

ben de arabayı almamaya çalışıyorum yürüyerek geldim okula öğleyin git gel yapacağım kafadan 40 dakika zan yürümüş oluyorum

günaydın 36bedenler

kahvaltım:
9zeytin
domates
salatalık
biber
1kk peynir
çay ve su
2sarma

bugün kaçamak yok,yemicem işte yemicem,ptesi tartılana kadar yemek yok

sağ bacak 50 sol bacak 50 bacak hareketi yaptım geldim
bugün cok gazlıyım hadi bakalım

Selam kızlar

Kahvaltıdan sonra hastaneye gittim , hormon testi için kan vermiştim, onun sonucunu alıp doktora gösterdim, biraz canım sıkıldı, erken menopoz belirtileri var dedi, 2 hormon yüksek çıkmış, ama ben her ay regl oluyorum dedim,kan verdiğin zaman birşeye mi üzüldün stresten de yüksek çıkabilir dedi, ben de öyle birşey olmadı dedim, 3 ay sonra tekrar gel kan ver dedi

Hayırlısı , inşallah öyle birşey yoktur

Dönüşte 45 dakika yürüyüş yaptım

Öğlen yemeğim, bol domates , biber ve soğanlı karnabahar yemeği , yanında da yoğurt

geçmiş olsun canım ama hiç canını sıkma sen.doktorlar da insanı korkutuyo bazen boş yere.benim de bi arkadaşıma erken menepoz demişti doktor,korkutmuştu anne olamazsın filan diye...ama şimdi hamile
sen düzenli regl de oluyomuşsun zaten...ama sen yine de kontrollerini aksatma.hatta bence 2. bi doktora gidip tahlillerini bir daha yaptır ficanscım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…