Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar hepinize sevgiler..umarım kilolar azalmaya devam ediyordur.Benim diyette tam 2 ayım doldu..bu sürede 13 kilo verdim ..oldukça yogun bir bayram geçirdik bol ziyaretli ve bol ikramli..ne esim ne ben en ufak bir kaçamak yapmadan ikramlara dokunmadık..tartıda bayram süresince 2 kiloyu da gonderince irademe tesekkur ettim..umarım devami gelir..yolum uzun..iyi kalın ..

2 ayda 13 kg süper canım..tebrikler:KK9::KK9::KK9:
herkese iyi geceler bol leptinler..:KK16::KK16::KK55::KK55::KK55:

iyi geceleerr hatunnnlaarr:KK16::KK16:

iyi geceler canlar:KK16::KK16::KK16:

Bugün eşimle 1saat 15 dakika yürüdük:KK8::KK8: cısllarımı karşılamıştır inş. Kayınvalidemler gidene kaa ben böyleyim :KK9::KK9:

nerelerdesin kaçak:KK1::KK1:ben de bugün iyiniyetli uğramadı buralara diyodum.meğer kaçamak yapıyomuş:KK9::KK9:
iyi yürümüşsün canım
:KK9::KK9::KK9:cısslar erimiştir inşallah:KK16::KK16::KK16:

iyiniyetliiiiiiim nerdesin,bugün hiç gelmedin:103::103::103:
Canımmm burdayımmm ama geç gelebildim geç kağıdı istiyorum papişimden:KK54: Sabah geldim ama yazamdım işlerimden eve dönünce de turşu yaptım gene sonra yürüyüş kayınvalidemler filan anca geldim özledim sizi:KK19::KK19::KK19:
evet leylakım yaa ıyınıyetlım yok pıyasada sersumda yok sanırım ıgneoyasıda yok kızlar yoklama alıyorum yok yazcam ha

:KK52::KK52:52:
Papişiimmm geldim ama siz gitmişsiniz:KK19::KK19::KK19: düzenim bozuk kısllarrr bu aralar:KK53: Sersummumm da gitmiş :KK52::KK52:
Sabah:KK11:00
2yumurta
1 avuç içi kadar beyaz peynir
1 avuç ceviz
12 yeşil zeytin

Akşam 16:00
6 adet köfte
1 kase yoğurt
1 avuç fındık

1 saat göl kenarında keyifli bir yürüyüş.:119::119::119:

Ben de istiyorummmm:84::KK1:

2 ayda 13 kg süper canım..tebrikler:KK9::KK9::KK9:

iyi geceler canlar:KK16::KK16::KK16:

nerelerdesin kaçak:KK1::KK1:ben de bugün iyiniyetli uğramadı buralara diyodum.meğer kaçamak yapıyomuş:KK9::KK9:
iyi yürümüşsün canım
:KK9::KK9::KK9:cısslar erimiştir inşallah:KK16::KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Sersumm gibi çiko da yedim kıss sersum sakın bi daha ööle söyleme:KK20::KK20::KK20:

Leylakım siz kurtuldunuz bayram bitti ben napçam:18::18::18::KK43::KK43::KK43: az yeyip yürüyorum pes etmek yok:KK50::KK50::KK50:

3 gündür aynı SPORU yapıyorum.İşte SPORUM:KK8::KK8:
JİLLİAN MİCHAELS 30 dk
TWESTER100
YAN BEL HAREKETİ100
SOPALI HAREKET100
BACAK HAREKETLERİ100
GÖĞÜS HAREKETİ100
:21::21::21::21::21::21:

ay bu cizelgelerdeki o kadar verilmis kilolari gorunce acaip gaza geliyorum :-)) bende 3.haftamdayim bazen iyi gidiyo bazende sinirlenip oturup herseyi yiyesim oluyo ama tutuyorum kendimi gerci bazen kucuk kacamaklarda olmuyo degil hani fakat yilmak yok yola devam:-)) Allah bu zorlu yolda hepimizin yardimcisi olsun kizlar:-)

Kahvaltı
Domates
SalataLik
Muz
Zeytin
Peynir
Kaçamak olarak avuç ici kadar yufka annem yapmış ahhh annem ahh
İki sarma

Öğle
İki lahmacun
Ayran
Aksam yok ama iki çikolata yedim :KK43:(((

4saat yürüdüm her yanım ağrıdı
Bol su ve cay

Gunaydin kizlar:)

Kahvaltim,

8 tane yesil zeytin
1 ceri domates
Ceyrek avuc beyaz peynir
1 bardak kakaolu sut

aslinda tabak bayagi bir doluydu ama bunlari yeyince doydum midem mi kuculdu ne:KK70:

Bu arada iki sabahtir 53.1 cikiyorum tartida ne iniyor ne cikiyor :/

Günaydın hepinize

Hepimizin günü güzel geçer umarım

Sabah kahvaltım:KK56:

Peynirli yumurta,bol zeytinyağlı domates, peynir, zeytin, ceviz, omega 3 , 2 çay kaşığı bal

ay bu cizelgelerdeki o kadar verilmis kilolari gorunce acaip gaza geliyorum :-)) bende 3.haftamdayim bazen iyi gidiyo bazende sinirlenip oturup herseyi yiyesim oluyo ama tutuyorum kendimi gerci bazen kucuk kacamaklarda olmuyo degil hani fakat yilmak yok yola devam:-)) Allah bu zorlu yolda hepimizin yardimcisi olsun kizlar:-)

evet kolay değil yaa... bende öle oluyorum bazen sonra diyorum ki bunu yemezsen dahada inceliceksin ve azgın nefsin biraz terbiye olucak... dediğin gibi Allah yardımcımız olsun....

30349d1343720159-gunaydin-estanbul-kardelen888_dilek10010.jpg

Herkeslere günaydınlarrrr:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK56::KK56::KK56::KK56: kahvaltım
2 haşlanmış yumruta
maydanoz
kırmızı ve yeşil biber
domates
çay
ceviz + fındık
7-8 zeytin
2 hurma
4 omega 3

Sizlere de afiyet olsun:KK34:

Papişim gelmiş:KK54:

ıyınıyetlım gunaydın nasılsın nasıl kaynanatorle durumlar:KK1::KK1::KK1::KK1:

yuruyuslere devam:nazar: ufak tefek kacamakları takma hergun yenıden baslaEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

bende oglumu okula goturdum kızımın kahvaltısını yaptırdım evı topladım komsuma kahvaltıya cıkıcam 4 kısıyız dıger 3 kısının afyonunun patlamasını beklıyorum herkes benım gıbı 7 de gune merhaba dıyemıyo maalesef:KK76::KK76:

ıyınıyetlım gunaydın nasılsın nasıl kaynanatorle durumlar:KK1::KK1::KK1::KK1:

yuruyuslere devam:nazar: ufak tefek kacamakları takma hergun yenıden baslaEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

bende oglumu okula goturdum kızımın kahvaltısını yaptırdım evı topladım komsuma kahvaltıya cıkıcam 4 kısıyız dıger 3 kısının afyonunun patlamasını beklıyorum herkes benım gıbı 7 de gune merhaba dıyemıyo maalesef:KK76::KK76:

İyiyim Papişimm:KK16: evden 20 dakika kaaa erken kaçtım:KK1::KK1::KK1: sıkılıyorum yaw:KK17::KK17:

yürüyüş yapmasam zaten fenaa durumlar canımcım sağol:KK34:

10 gibi kalkarlarsa ala:KK1::KK1::KK1: a:KK1:kadaşlarla kahvaltıda ha:KK1:ika olur canımcım afiyet olsun size:112: Hamarat değil onlar bizim gibi bir de tüm işler bitmiş bile:KK23::KK23:

daha öncede bahsetmiştim am.ay in omega 3 ünü aldım ama burdaki kızlar değerleri düşük diye kullanma demişti ancak elimde kaldı bir kutu neyapayım kullanayım bitireyimsonra başka bir marka alırım artık..tok karnına alacağız değilmi?
iç canım ya,günde 3-4 tane iyi olur

Kızlar hepinize sevgiler..umarım kilolar azalmaya devam ediyordur.Benim diyette tam 2 ayım doldu..bu sürede 13 kilo verdim ..oldukça yogun bir bayram geçirdik bol ziyaretli ve bol ikramli..ne esim ne ben en ufak bir kaçamak yapmadan ikramlara dokunmadık..tartıda bayram süresince 2 kiloyu da gonderince irademe tesekkur ettim..umarım devami gelir..yolum uzun..iyi kalın ..
süpersin masallah.
Gunaydin kizlar:)

Kahvaltim,

8 tane yesil zeytin
1 ceri domates
Ceyrek avuc beyaz peynir
1 bardak kakaolu sut

aslinda tabak bayagi bir doluydu ama bunlari yeyince doydum midem mi kuculdu ne:KK70:

Bu arada iki sabahtir 53.1 cikiyorum tartida ne iniyor ne cikiyor :/
günaydın,boyun kaç arkadasım

reyhan hocam da gelmiş günaydın nasılsın:KK16:

plates ve yürüyüş var di mi az sonra ebru seni bekler:KK34:
iyiyim canım benim,sabah yürüdüm birazdan da pilates.valla kilom cok fena ben de sabah tartıldın55.4 kg geldim.epey almışım.:44:

X