Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Hoşgeldin şebnem. Biz de seni özledik. Kilo almadığın için de tebrik ederim.

5 km yürüyüş ve Ebru ile pilates yaptım

Bravo

Hoşgeldin hülya. Hayırlı haberlerini alırız inşallah.

Çok güldüm ya...

Ben şunu keşfettim. Az su içtiğim zaman başım ağrıyor. Sen de bir denesene...

Kahvaltıyı yazmıştım.
Öğlen00

1 tabak çorba, 1 tabak yeşil fasulye, çeyrek lahmacun, 1 avuç kuruyemiş.

4 km/45 dakika yürüyüş, 50 mekik.

2,5 litre su.

selam hatunlar, ben geldimmm ay ne yorucu bir gündü ya, öğrenciler resmen yaşam enerjimi sömürdü neyse yine de seviyorum onlarıı, özellikle 6. sınıflarımıı

bugün mutluyum çünkü leg magicim gelmiş, eve gelir gelmez kurdum. bakalım bikaç saat dinlendikten sonra sporumu yaparım menümü de yazıyım hemencik:

Kahvaltı (07.30): 2 haşlanmış ymurta, bir avuç ceviz, 1 avuçiçi peynir, 5 zeytin, 2 salatalık, 1 brdk süt

Öğle (12.30): 1 kase z.yağlı barbunya pilaki, 3 yk yoğurt

Ara: 1 brdk kayısı çayı, 1 ceviz, 1 gün kurusu kayısı

Akşam (19.30): 1 kase çorba, tavuklu salata, 1 brdk ayran, bir avuç fındık

Su: 2.5 lt

SPOR: leslie 1 mil + 15 dk leg magic + 50 mekik + 50 yan mekik + 100 twist + 2 kgluk dumbellarla kol çalıştırma + 150 arka bacak çalıştırma

yorumlarınızı bekliorumm.

bravo bence,insanın spor yaptıkca yapası geliyor dimi,insanı hem mutlu ediyor hemde zayıflatıyor

merhaba hanımlar bende bu diyete bugün başlamaya karar verdim
birşey sormak istiyorum sabah siyah çay tüketebilirmiyiz şekersiz kahvaltıda.birde türk kahvesi şekersiz gün içinde.
etler nasıl pişmeli yağ konmayacak mı pişirirken??

leylakım pardon bebısım yanlıs smlay:))) aslında bunu yapcaktım

ben de dedim papişim neye güldü acaba

geçenlerde benim aklıma geldi idealist...yaz başında evlenecekti ama daha sonra hiç uğramadı buralara

sabahki 1 dilim ekmek dışında herşey süper canım,afiyet olsun

menün çok güzel ama ara öğünü çok çok acıkmadığın sürece yapmamanı öneririm.eğer öğün araları 4-5 saat olursa leptin hormonu çalışır ve yağ yakarasın
onun dışında menün de sporun da süper

merhaba hoşgeldin...evet şekersiz olarak siyah çay da türk kahvesi de serbest....et,sebze,yumurta hiç farketmez,hepsini istediğin miktarda zeytinyağıyla ya da tereyağıyla pişirebilirsin.her iki yağ da bu diyette serbest

2.öğünüm
-2 kepçe etli kuru fasülye
-küçük bi tabak bulgurlu sarma
-küçük kase yoğurt

canım aslında o ara öğünler de olmazdı da, pazara gittim kayısı ve ceviz almaya. tatlarına baktım ondan oldu. ben de yedim sonuçta menüme de yazıyım dedim

ikindi
1 kuru erik ve 1 kuru kayısı
1 avuc fındık ceviz karışık
bir ısırık galetavari bişi..
4-5 bardak su

akşam
2 kase patatesli çorba
1 kase nohut

başka yook yazıyım ki yemiyim başka..
20 dak yürüyüş yazym da yürym...

yoksa zorr..

birazdayaklık oldum ama..

ohh ohh,sen o çikolataları yarın okulda dağıt en iyisi mi yoksa yersin

odadan nefes alış verişini duyarlar senin yürüyüş rekorunu kıramam ama,ayrıca buraya 2 hafta sonra kar düşer bukadar yuruyemem.bantta da cok sıkılıyorum bakalım.senin bugün dersin yoktu galiba nöbet tutmuşsun burda

43.5 mu?

Yürüyüş için ,devam canım durmak yok

:[/QUOTE]ayy inşallah canım.bugün yıkılmış burası herkes coşmuş spor yapan yapana

inşallah canım hamilesindir yarın mutlu haberlerini duyarız insallah

ohhh ohh tatile doydun

süper spor yapmıssın

Evet bugün 2 öğün .Sabahı yazmıştım.Akşam (17:30):2 içli köfte .1 tbk mercimek çorbası.yarından da az kievskkeni chic

Ben yemek konusuna çok hakim değilim ama çok başarılı gözüktü gözüme.
Sporun süper ama hergün bu program çok kısa zamanda bıkkınlık vermez inşallah.Ağırlık çalışmanı gün aşırı yapmanı tavsiye ederim böylece kaslar dinlenip kendine gelir ve büyür.

Kıss ben yaş maya ile yapıyorum oluyo ya
benim bi arkadaşım olmaz demişti benim makinemin tarif kitabında da sadece instant maya diyo canım ondan dedimdi..yoksa denemedim..denediysen oluyodur tabiisi.

Son düzenleme:

nazfılızcım gecmısı okuyosun dımı hey gıdı gunler heyyyy

olabilir canım, fazla fazla su içiyorum ama yetmiyo olabilir. açlıkla susuzluğu karıştırabilirmiş metabolizma zaten
Canım yaa benim de acıkınca hemen yemem lazım yoksa biraz ertelesem bile derhal migren ağrısı gibi başım ağrıyor ve artık yesem de geçmiyor.Mutlaka ağrı kesici içmem gerekiyor.Bazı bünyeler açlığa dayanıklı olmuyor galiba.
Ama susuzluk için de bir gözlemim var kendimde.Eğer çok spor yaptıysam ve gün içinde çok su içmediysem başım da değil , direkt tepem ağrıyor benim.O bakımdan canım su istemese bile zorla içmeye gayret ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…