Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Çalışıyorum. Saatler değişti benim k.valtı da değişti 10: 30 en geç
Pestili bilmiyorum ekmeğim ama Canan hoca bir yerde cevizi sucuk yiyebilirsiniz demişti,herhalde yasak değildir
Evet yasak değilmiş :) Oh rahatladım
pestil ve cevizli sucuk yasak değil ekmeğim:112:
Ah hep güzel haberleri sen veriyorsun İyiniyetlim

Spor için tebrikler. Yalnız ben karatayda hiç bu hareketleri yapmadan belim kendiliğinden inceldi:26::26: ciddi oranda üst bölgeyi inceltip şekillendiriyor Karatay.. Büyülü gibi

Akşam 19:00

1 tabak kurufasulye, 1 avuç kuruyemiş, 1 kase yoğurt.

Kızlar öksürürken bile karnım, kaburglarımın alt ucu ağrıyor valla... Ne zaman alışıcam bu piilatese bilmem...

Valla öncelikle pilates yapma sabrı gösterdiğin için çok tebrik ediyorum.Kaç zamandır yapıyosun bilmiyorum ama yeni başladıysan çok normal ağrıların.Ben belli bir egzersizi 2-3 gün ara verip yapınca bile ağrılar oluşuyor , vücut bu konuda çok nankör.Sen çivi çiviyi söker mantığına sığın , birkaç güne tüm kasların alışır.Okumuş muydun bilmiyorum ben kestane yedim diye kendime 200 şınav ceza kesmiş ve cezamı da çekmiştim.Sonraki 4 gün kollarım ve gövdem 'tövbe Rabbim' ama felç geçirmiş gibiydi :)

1.öğün : 10 :30

2 kk yumurta
bol çökelek
1 bardak ceviz+fındık+karaüzüm
domates
biber
8 zeytin
1 elma
3 gün kurusu
adaçayı

2.öğün : 19 : 00 ( hiç acıkmadım )
6 tane içli köfte
1 kase çorba
semizotu salatası
badem
omega 3

su: 3.5 lt
yürüyüş : 15 dk

Pazartesi kontrolüm var. Bugün gittim tiroid ultrason ve tüm batın ultrason çektirdim. Yalnız çok su içmişim, doktor da yarım saat gecikince ben zor tuttum tuvaletimi.

Adam iki kaburgamın arasına dayıyor ultrasonu, biraz da bastırıyor haliyle. Pankreasa mı ne bakacakmış. Aman hocam bastırma acıyor dedim, adam da şaşırdı. Gak guk... Pilatese başladım da, acıyor dedim. Sonra göbeğimin altına acık bastırdı. Aman hocam dedim ben yine... Yine ne oldu dedi? Çok tuvaletim geldi, çok bastırma hocam dedim. Adam güldü:))) Rezil oldum. Bir daha gitmem artık... En azından makul bir süre geçene kadar.

Sersumum sana da benim gibi cins hastalar geliyor mu?

Daha 2 gündür yapıyorum. Zaten ebru 10 yapıyor, ben 5. Ebru 70 derece eğiliyor, ben 30... Senin spor tecrübeni okumuştum, yanlış hatırlamıyorsam. Sende bile oluyorsa, benimki çok normalmiş.

Benim dertli olduğum kısımda belim.Alt beden olarak rahat rahat 38-kotta 28 giyiyorum.Üst medium ama belim kalın.İnşallah dediğin gibi orası erir.

alemsin oyam..

senin yaptığın ne kiii.. neleri geliyor gelmez mii
hele burda bi de dil sorunumuz var ki sorma

Daha 2 gündür yapıyorum. Zaten ebru 10 yapıyor, ben 5. Ebru 70 derece eğiliyor, ben 30... Senin spor tecrübeni okumuştum, yanlış hatırlamıyorsam. Sende bile oluyorsa, benimki çok normalmiş.

Uuuuuu 2 gün mü ? Hayatım senin hareket edebilmen bile mucize.Valla çok sağlam vücudun varmış.Sen şimdi sabret , yapmaya devam et ama yapabildiğin kadarıyla.2-3 gün içinde alışır vücudun , merak etme.

slm canlar..
bugün annem ve babam memlekete gerı donduler..
bıraz uzgun ve yorgunun..
onlar gıttıkten sonra 4 saate yakın temızlık yaptım..
sabah kahvaltıyı gecıstırdım.oglen mercımek corbası ve badem yedım..
aksamsa kabak yemegı,bulgur pilavı,mer.corbası,salata,yogurt yedım..
şimdide seksenler...

alemsin oyam..

senin yaptığın ne kiii.. neleri geliyor gelmez mii
hele burda bi de dil sorunumuz var ki sorma

Gerçekten ya... Bir de tercüman lazım size...

Devam ederim inş. Görücez bakalım.

Allah kavuştursun canım..

Gerçekten ya... Bir de tercüman lazım size...

Devam ederim inş. Görücez bakalım.

evet canım..idare ediyoruz..Türkiyede Türkçe bilmemek ya da özellikle bilmiyormuş gibi davranılması çok yazık çok
Cuma tartılmaya korkuyorum. Şöyle 78,5 falan görsem çok mutlu olucam.

aşkolsun 78.5 ğun nesi var kıss..ben 79 a kurban olayım

iyi aksamlar guzel kizlar ..... Nasilsiniz ??

bugun isteydim , 07.30-16.00 ya kadar .. tum gun ayaktaydim ..

kahvalti icin yanima aldiklarim ;
1 elma
bir cay bardagi kadar karisik kuru yemis
bir kac parca keci ve eski kasar peyniri
kahve
cay
omega 3

aksam canim hic birsey yemek istemedi .. misir patlattim ve bir kac peynir atistirdim bir cay ve bir kahve ictim

4 ltreye yakinda su ictim hala da icmeye devam ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…