Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hoşgeldin..Annenler Antalya nasıldı..iyidir tabii kii..Allah tekrardan kavuşmanızı nasip etsin canım..

iyi düşün iyi olsun tatlım..inşallah bebiştir..

hoşbuldum canım

Annemler de Antalya da çok iyiydi biraz yağmurluydu ama olsun

Amin canım inşallah

inşallah canım sağol güzel dileklerin için

Kıss karataya döndüm diyosun hemi de 2 dilim ekmek yemişsin kepekli ekmek de yassaaakkk

maşallah kız çok da hamaratsın ekmeğini de kendi yaparmış ekşi maya mı kullandın

ben malzemeyi koydum makine gerisini halletti canım..
instant maya kullanıyorum canım yaş olmuyor makineye

hoşbuldum canım

Annemler de Antalya da çok iyiydi biraz yağmurluydu ama olsun

Amin canım inşallah

inşallah canım sağol güzel dileklerin için

arkadaşlarrrr ben de bir süre ara vermiştim bildirime başlıyım bugün. sabah klasik karatay bir çay tabağı fıstık,öğlen bir çay tabağı yerfıstığı yarım ayvaaa.akşama da allah kerimm tavuk düşünüyorummm.ama 2. ay kilo vermemem uyuz etti beni yaaa

kaçamaksız kahvaltı

8-9 tane mii ben 3 tane yedim diye vicdan yaptım kıss..nettin öölee

3.5 lahmacun..yavlum maşallah sana ben 2 deneyi anca yiyorum..

afiyet olsun bebeemm
[/QUOTE]

Sersumum eşim annesine diyo ki "anne sen gitmeden bizi 90 kilo yaparsın" annem habire yedirmeye çalışıyo da
Durum vahim bence de poğaça ve su böreğine hayır diyebilmem çok güzel efferin efferin bana.. Demin annem bazlama da yapmış yaw o yapıyo ben de tutturuyorum buzluğa atıcam hakkımı diye yaparım ben sana deyip beni kandırıyo hep Gerçi karataydan dolayı geçen yıl kaçırıp buzluğa attığım annemin bazlamasını yenice yedik ama göz doymuyo demekki

propycilin kulakları çınlasın ama rekor ondaydı

LEYLAKımmm belli di mi kayınvalidemin geldiği Bir de görseniz eşimi benden korumaya çalışıyo sanki o yokken oğluna kim bakıyosa bakıcıya da gıcık kaptı geçen de ışık takılıyokadına şakayla karışık la:2: söylüyogülmüşsün komik tabiisii ben çok gülüyorum

slm kizlar eve gideedim bir turlu hastanedeyim yine telden baglaniyorum bugun sabah 9 da 1 yumurta peynir kayisi ve ceviz yedim saat 4 oldu halen birsey yiyemedim basima agri ciktim dahada 1 saat birsey yiyemem cantama koydugum findik da bitti bakalim ne olcek

ay cok komıksınız aılecek ıyınıyetlım.benım kızım 3 kasımda 2 yı dolduruyo tam cumle kuramasana tek kelımeler halınde baya konusuyo canım

45 dk yürüyüş+100 mekik bugün de tamam

hımm bizimki 31 aylık canımcım öp kızını koccammaan benim için

operım canımcım sende op allah bagıslasın

ıyınıyetlım sen ıdealıst ı hatırlıyon dımı hanı ogretmendı evlencektı o geldı kız aklıma bırden nerelerdedır neler yapar acep eskı arkadaslar gırseler ne guzel olurdu yaa az sohbetımız olmamıstı zamanında

papadiyacım bugün ne yemek yapsam diye düşünürken aklıma geçen sene karatay kızları ne yemek yemişler dedim 30 ekim 2011 e baktım maşallah ne sohbetler etmişsiniz sayfalarca okudum akşam yemeği kısmına geçemedim bi türlü..geri dönseler keşke

ay ne guzel nasıl baktın canım o tarıhe kestırme bır yolu varmı.sorma nazfılızcım ne guzel seyler paylastık bız bu topıcde

ay ne guzel nasıl baktın canım o tarıhe kestırme bır yolu varmı.sorma nazfılızcım ne guzel seyler paylastık bız bu topıcde

sayfa 6494 yazan yer var ya oraya tıkladığında küçük bi kutu çıkıyo oraya 840 yaz git e bastığında ordasın canım

kızlar aksammm oldu gene nasıl gidiyor karataylar....

ben cayımı içiyorum aksam yemicem gene,aksam yememek beni asıl zayıflatan sey bunu farkettim

bugün 1,45dk yürüyüş
20dk step
bacak indirip kaldırma hareketi 100 defa

yaptım...

Kilon 43,5 mu? Öyleyse neden diyettesin merak ettim.

Kilon 43,5 mu? Öyleyse neden diyettesin merak ettim.

Canım anlattım sonraki sayfalarda.Six-pack yapmak için karın yağlarımı yakmaya çalışıyorum.Yani bayramda yediğim baklavalar var ya ; işte onların 6 tanesini (4 de kabulüm) karnımda oluşturmak istiyorum :)

MENÜM
SABAH
1 haşlanmış yumurta
Peynir,zeytin,domates
1 dilim çavdar ekmeği(Canım ceviz istemedi )
Birkaç kaşık yoğurt

ÖĞLEN
Yarım kase mercimek çorbası
1 kase yaban mersinli yoğurt

AKŞAM
1 kase yarmalı yoğurt çorbası
Kavrulmuş biberli kıyma
Birkaç ceviz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…