Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım meraba nasılsın sende bayramzedesin galibaaa.ama olsun böyle daha da azimli oluyo çünkü eski karataycılardaki motive bizleri acayip etkiliyor iyiki varsınız:KK16::KK16:

Canımm iyiyim sen nasılsın:KK34: Ben fazla almadım ama o bile çok bana:KK30: Fundacım hepimiz iyi ki varızEn Büyük KKEn Büyük KK Daha sık gel olur mu:112:

basla fundacım yuruyus sart ınsulın dırencını kırmayada bırebır..sersumum nörüyon bacım exra tatılın keyfını cıkarıyon demıı:KK76:

ne listesi bu kızlar

bu arada pirinçli sarma yaptık annemle, yemek yasakmı,
bir de tursu yasakmı kızlar

Cuma günleri haftalık kilo bildirim günümüz canım 2 hafta menü bildirimi yapıp listeye girmek isteyenler(liste yapabilecek olanlar) dahil olabiliyor:KK34: Liste birincisi madalyayı alıyor liste sonuncusu da diğer hafta liste hazırlıyor:KK34:

Bulgurlu sarma serbest ama sınırlı yiyoruz biz kilo verene kadar canım..
Turşu ev yapımı ise serbest içinde katkı maddesi olan her tür gıda yasak:KK34:

basla fundacım yuruyus sart ınsulın dırencını kırmayada bırebır..sersumum nörüyon bacım exra tatılın keyfını cıkarıyon demıı:KK76:

Papiş senin kız 3 yaşında mıydı:26: kızlar bıcır bıcır konuşur seninki konuşuyordur di mi:KK34:
Benimki tekerleme öğrenmiş:
lek lek lekirdek
hani bana çekirdek
çekirdeğin içi yok
gelin kızın saçı yok
Ömerin başı bitli:KK1::KK1::KK1: burayı daha bi vurgulu daha bi yüksek sesle söylüyor babasının adı Ömer:KK9::KK9::KK9: (bakıcımız öğretmiş kayınvalidem de bakıcıya soruyo neden ömerin başı bitli öğrettin diye herkes ayrı bi komik)

Cuma günleri haftalık kilo bildirim günümüz canım 2 hafta menü bildirimi yapıp listeye girmek isteyenler(liste yapabilecek olanlar) dahil olabiliyor:KK34: Liste birincisi madalyayı alıyor liste sonuncusu da diğer hafta liste hazırlıyor:KK34:

Bulgurlu sarma serbest ama sınırlı yiyoruz biz kilo verene kadar canım..
Turşu ev yapımı ise serbest içinde katkı maddesi olan her tür gıda yasak:KK34:

5tane yerim cnm en fazla, sağol bu arada

ben suan bmemleketteyim tatili uzattım,tartım yanımda değil o yüzden kilo bildirimi yapamam cok merak ediyorum kac kiloyum,ilk bir hafta tam 3 kilo vermiştim, şimdi 2 kilo daha gider umarım ptesiye kadar

herkese merhaba :KK3:

sabah otobüsten indim ve eşyaları eve bırakıp
işe geldim yani kürkçü dükkanına döndüm :KK1:

Ama ben iyi değilim kızlar ya 3 haftadır midem bulanıyordu benim
şu son haftada arttı dün gece otobüste nasıl geldim bilmiyorum
midem ağzımda sabah eşyaları taksiye götürüyorum yine öyle
Allah'tan taksici yardım etti evde de eşim yoksa çok kötüydü halim :KK50:
Adetimde 3 gün gecikti biliyorsunuz çok bebek istiyorum ama bir taraftan da
korkuyorum başka bir şeydir değildir ya da önceki gibi yine bebeğim olursa
da kaybedersem diye daha olduğunu bile bilmeden bunları düşünüyorum
Dua edin bana Allahım yardım etsin bu bulantı çok kötü
bu gün test alıp yarın yapıcam ve mutlaka bu hafta doktora da gidicem tabi
inşallah hayırlı bir haber alırım :KK49:

geçmiş olsun canım:KK16::KK16:aklına kötü şeyler getirme canımcım...inşallah hamilesindir:emir_bebek::emir_bebek:güzel haberlerini bekliyoruz:KK34::KK34:

kahvaltı: 11:00
2 yumurta
1 avuçiçi peynir
7 zeytin
1 çb ceviz
1 domates

şimdi 1 elma yedim.

kızlar benim gibi emziren var mı hiç? daha önce karatay yaptım tecübeliyim ama emzirirken farklıymış. önceden bu kahvaltı 4-5 saat tok tutardı beni şimdi 2 saatte acıktım.
emzirdiğim için sık beslenmem mi gerekir acaba? ben özellikle öğünlerin arasını uzattıkça sonuç almıştım karataydan.
hocanın kitaplarında emziren annelerle ilgili bişey var mı hiç?

acıktığında ara öğün yapabilirsin canım...mesela ayran yada süt,yanında da kuruyemiş yiyebilirsin:KK34::KK34:
Hımmm hasar birazcık fazla ama Leylakıma vız gelir:112:

inşallah iyiniyetlim:KK16::KK16::KK16:
2. ve son öğünüm:KK1::KK1::KK56::KK56:
3.5 lahmacun ayran ve yeşillik:KK53: akşama bana yemek memek yok:KK20:

afiyet olsun canım:KK16:kayınvalidenin geldiği belli oluyo:KK1::KK1::KK1:

canım reglden sonra değiştirelim çünkü sende farkeder demiştin olmazsa haftaya değiştirelim bir hafta kaçamakta yapmazsam belkide değiştirmeye gerek kalmazzzz inşallahhh :18::18::18: Ilgin için çok ama çok teşekkür ederim:KK16::KK16: Yılbaşına kadar 65 olabilsemm keşkeee :KK16::KK16:

tamam canım sen nasıl istersen...ne demek canım benim,burdaki amacımız birbirimizi motive etmek değil mi zaten:KK16::KK16:
daha 2 ay var canım,0 kaçamak ve yürüyüşle bence 65 i görürsün:112::112::112:
selam fundacım:KK16: ıyıyım sen nasılsın?1 saat yurudum yesıl cayımı aldım sızlerı okuyorum

:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:

Son düzenleme:
Hepinize iyi geceler bol leptinler kızlar ben de leptinimi kaçırmayayım:
:KK16::KK16::KK16:
Tüh, keşke yazmasaydım keki... Leylakımın da canı çekmiş...

Size söz vermiştim, bayramdan sonra kaçamaksız diye... Sözümü tuttum. 0 Kaçamak. Darısı bugüne bakalım. Ben de sizden bekliyorum bu performansı ona göre.
Yalnız pilatesten dolayı karnım çok ağrıyor. Özellikle de en alt kaburgamın orası. Hamlamış resmen.
helal sana datlum..darısı başıma:KK16::KK16:
yaptıkça alışırsın merak etme:KK34:

Papişim erkencisin günaydın çocukları bıraktın sanırım

Sabah kaçamaksız bi kahvaltı ettim efferin bana:KK34: Bu arada tartıldım 56.2 olmuşum yine göbek fırtladıin
tulum peyniri
2 yumurta
2 zeytin
domates biber
çay
ceviz
hıh omegalarımı unuttuğumu hatırladım:

yemediklerimi de yazacağım: peynirli mayalı poğaçalar veee peynirli su böreği daha fazla kilo almaya niyetim yok:KK33:

Kahvemi de içtim:nazar:
Hepinize güzel bir gün diliyor ve öpüyorum:KK54:
kaçamaksız kahvaltı:KK9::KK9::KK9:
Ne zaman başlıyor canım aşure ayı? en sevdiğim tatlılardan benim aşure 1 tabak yerim kaçmaz:KK53: geçen yıl da yediydim hoş artık çok fazla tatlı geliyor ama:KK1::KK1:
ben de çok severim aşureyi..:KK53::KK53: şekerini katmadan kendimize ayırırsak hiç cıss kalmaz içinde rahatça yeriz datlum..:KK34::KK16:
Reyhancım dün kalan çikolatalardan 8-9 tane yedim:KK53: (hani içi fındıklı dışı çikolata kaplı bayram çikolataları var ya onlardan) 25 tane daha filan var daha da yiyecektim ama sonu kötü olacaktı midem bulandı bitiremedim nasıl yiyosunuz o kadar yaw:26::KK1:
8-9 tane mii:KK53::KK53: ben 3 tane yedim diye vicdan yaptım kıss..nettin öölee:KK53::KK53:
gunaydın bıdenem oglanı okula bıraktım gelıp :emir_bebek:yedırdım sonrada ben yaptım kahvaltımı.sanada afıyet olsun canım bundan sonra daha cok dıkkat etmelıyız yedıklerımıze:KK56:

asure ıcın nacızane onerım normal pısırıp seker koymadan kendımıze ayırmak zaten kuru meyveler yeterınce tatlı olmasını saglıycaktır boylece 1 kase yememız sorun olmaz dımı bebısım.bu arada ben bayramda hıc cıkolata ve seker yemedım sevmıyorum cıkolatayı.ıkı dılım baklava 3 tanede sekerpare yedım butun bayram boyunca:KK52:

şanslısım pampişim tatlı sevmiyomuşsun..:KK34::KK34: en iyi sen atlattın heralde bayramı:nazar::nazar:
aşure önerine de aynen katılıyorum:KK52::KK52:

Şimdi sütçünün oğlu süt getirdi.Kalan bayram çikolatalarının hemen hepsini torbaya koyup ona verdim kardeşiyle yesinler diye.Azıcık da ayırdım gelen misafire ikram ederim diye.Böylece bir düşmanı daha püskürtmüş oldum :)
güzel fikir :KK34::KK34: çikolatalardan emin yoldan kurtuluşş..:KK9::KK9:
çok güzeldi canım tavsiye ederim oraları :)) çok memnun kaldım

biz de bu yaz çok istiyoruz canım..bakalım kısmet:KK34:..tatilinin güzel geçmesine sevindim:KK16::KK16:

günaydın hanımlar:KK3:sabah tartıldım,ilaçların ve bayram kaçamaklarının hasarı ortaya çıktı:KK14::KK14::KK14:
ve şok şok şok....bayramdan önce +2 ydim zaten,bayramda da +3 daha gelmiş,65 olmuşum
:KK53::.asla ve asla kaçamak yok uzun süre:KK20::KK20::KK20:ve bol yürüyüş varEn Büyük KK

üzülme leylakım hepberaber vericez inşallah ++ ları.:KK19::KK19:

Selam kızlar nasılsınız uzun zamandır görüşemiyoruz bayram geçti gelemedim buralara. İnternetim yok ve eşim almamak için direniyor :)) Herkesin geçmiş bayramını kutluyorum.
Karatay diyeti tam gaz devam ediyor bayramda kaçamaklarım oldu ama öyle tatlı olarak değil :)) Bugün kaldığım yerden tekrar devam. hala 60 kgdayım :))

Bugün karatay kahvaltısı ama salatalıksız domatessiz oldu.(tatilden dün geldik dolapta bişey yoktu bugünlük)

Öğlen haşlama içli köfteeeeeee ve ayran

Akşama da daha ne yapacağıma karar veremedim.

Özledim hepiniziii bee :))))))))))))))

biz de ösledik seni..:KK16::KK16: kocanı da ikna et alsın interneti olmaz ööleee:26::26:

5 km yürüyüş ve Ebru ile pilates yaptım:KK8:

:KK9::KK9:
off ya üzldüm sabah tartıya çıkınca bide wc yede gitmemiştim çok fazla çıktı yaa hemen toparlanmamız lazımm çizelgeye karar veremedim napsamki ya moralim çok bozulduuu:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

:KK19::KK19: üzülme tatlım halledicez beraberce:KK52::KK52:
herkese merhaba :KK3:
sabah otobüsten indim ve eşyaları eve bırakıp
işe geldim yani kürkçü dükkanına döndüm :KK1:

Ama ben iyi değilim kızlar ya 3 haftadır midem bulanıyordu benim
şu son haftada arttı dün gece otobüste nasıl geldim bilmiyorum
midem ağzımda sabah eşyaları taksiye götürüyorum yine öyle
Allah'tan taksici yardım etti evde de eşim yoksa çok kötüydü halim :KK50:
Adetimde 3 gün gecikti biliyorsunuz çok bebek istiyorum ama bir taraftan da
korkuyorum başka bir şeydir değildir ya da önceki gibi yine bebeğim olursa
da kaybedersem diye daha olduğunu bile bilmeden bunları düşünüyorum
Dua edin bana Allahım yardım etsin bu bulantı çok kötü
bu gün test alıp yarın yapıcam ve mutlaka bu hafta doktora da gidicem tabi
inşallah hayırlı bir haber alırım :KK49:

hoşgeldin..:KK16::KK16:Annenler Antalya nasıldı..iyidir tabii kii..Allah tekrardan kavuşmanızı nasip etsin canım..:KK16::KK16:

iyi düşün iyi olsun tatlım..inşallah bebiştir..:KK52::KK52::KK49:

Ohhh ne güzel Sersumcum tadını çıkart valla.Bu arada 2 hafta önce ben de turşuyu kurmuştum.Meraktan çatladım tabii ve demin yemeğin yanına salatalıklardan 2 tanesini çıkarttım.Tam olmamış haliyle ama tadı çok güzeldi.Tarifin için çooook teşekkürler canım.Tam olduğunda tekrar güncelleme yapıciiim :)

turşuna sevindim tatlım afiyet olsun:KK16:.birkaçgüne daha da güzel olur eminim:KK34::KK34:.benimki de oldu:KK52:..ilk biraz tuzu fazla kaçırmışım onu da ayarladım..mikemmell oldu:KK52::KK52:
2. ve son öğünüm:KK1::KK1::KK56:
3.5 lahmacun ayran ve yeşillik:KK53: akşama bana yemek memek yok:KK20:
:KK53::KK53: 3.5 lahmacun.:KK53:.yavlum maşallah sana ben 2 deneyi anca yiyorum..:KK34::KK1::KK1:

afiyet olsun bebeemm:KK19::KK19:

Son düzenleme:
Papiş senin kız 3 yaşında mıydı:26: kızlar bıcır bıcır konuşur seninki konuşuyordur di mi:KK34:
lek lek lekirdek
hani bana çekirdek
çekirdeğin içi yok
gelin kızın saçı yok
Ömerin başı bitli:KK1::KK1::KK1: burayı daha bi vurgulu daha bi yüksek sesle söylüyor babasının adı Ömer:KK9::KK9::KK9: (bakıcımız öğretmiş kayınvalidem de bakıcıya soruyo neden ömerin başı bitli öğrettin diye herkes ayrı bi komik)

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

evet datlum:KK52::KK52: yaşasın tatil..:KK52::KK52: kocişimle 2 film izledik romantik komedi..:KK23::KK23:
şimdi de sizleyim..:KK24::KK24:

lek lek lekirdek
hani bana çekirdek
çekirdeğin içi yok
gelin kızın saçı yok
yerim ben onu ne datlı söyler o şimdi yarım yamalak:KK1::KK1:
kaynana da hemen oğlunu korurmuşş..bitli demekle bitli oldu sanki:KK37::KK1::KK1:

kızlar dün 72.6 olan kilom bugün 73.3 şok oldum umarım şişliktir inanamadım

bozma hemen moralini ..:KK20::KK20:
halledicez tatlım üzülme:KK19:

evet datlum:KK52::KK52: yaşasın tatil..:KK52::KK52: kocişimle 2 film izledik romantik komedi..:KK23::KK23:
şimdi de sizleyim..:KK24::KK24:

yerim ben onu ne datlı söyler o şimdi yarım yamalak:KK1::KK1:
kaynana da hemen oğlunu korurmuşş..bitli demekle bitli oldu sanki:KK37::KK1::KK1:

bozma hemen moralini ..:KK20::KK20:
halledicez tatlım üzülme:KK19:

gerçekten de acayip bozuldum ama...halledicez demiii:KK16::KK16::KK16:

bugünüm tek kaçamağı 2 lokma kendimin yaptığı sıcak tereyağlı ekmek..:KK37:

ama napiim fırınlar da çalışmıyor bugün makinede kendim yaptım demin pişti miss gibin kokusu da sardı evi..eşim hemen yedi sıcak sıcak ben de dayanamadım sadece 2 lokma ısırdım..:KK53: bu da bişey :KK53:

asıl öğünümü birazdan hazırlıycam ..adana köfte yapiciiimmm..kızımın canı çekmiş kebap..fırında ızgara..hatta gidip yoğursam hiç fena olmaz acıkmaya başladımm:KK36::KK36:

bugünüm tek kaçamağı 2 lokma kendimin yaptığı sıcak tereyağlı ekmek..:KK37:

ama napiim fırınlar da çalışmıyor bugün makinede kendim yaptım demin pişti miss gibin kokusu da sardı evi..eşim hemen yedi sıcak sıcak ben de dayanamadım sadece 2 lokma ısırdım..:KK53: bu da bişey :KK53:

asıl öğünümü birazdan hazırlıycam ..adana köfte yapiciiimmm..kızımın canı çekmiş kebap..fırında ızgara..hatta gidip yoğursam hiç fena olmaz acıkmaya başladımm:KK36::KK36:

maşallah kız çok da hamaratsın ekmeğini de kendi yaparmış ekşi maya mı kullandın

herkesin geçmiş baytarmını kutluyorum bayramı hiç anlatmıyorum kaçamakların sonu yoktu..
bugünden itibaren karatayıma döndüm öglen bamya yemegi,cacık ve 2 dilim kepek ekmek yedim su yarım litre şimdilik bu kadar....

Valla inşallah hayatım.O kadar sıkıldım ki artık olsun-bitsin istiyorum.
uzun zaman yaparsan kalıcı sonuç alırsın.

o yalancı açlık varyaa.. sakın.. acıktıkça su iç bırak yağların enerjiye dönüşsün..
yalancı açlıktır di mi, emzirmekle alakası yoktur. şimdi yeni başladım ya diyete emin olamıyorum insülin dengem bozuk olduğundan mı acıkıyorum emzirdiğimden mi

acıktığında ara öğün yapabilirsin canım...mesela ayran yada süt,yanında da kuruyemiş yiyebilirsin:KK34::KK34:
bakalım elbet bi düzen oturtucam, hemen acıkıyorum ya bi de başım ağrıyo açlıktan hafif hafif. sanırım şeker dengemi iyice bozmuşum

X