Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

neeeeee kilon mu 43,5.ben 43,5 fazla kilon var sandım ,cnm mekik ceksen yeter sana,kendine işkence etme,ben boyu kısa olanların biraz balık eti kıvamında olmasını daha doğru buluyorum, daha yapılı gösterir bence

Hayatım ben kilo vermek peşinde değilim sadece yağ yakmak istiyorum.Uzun süredir spor yapıyorum ve vücudum oldukça kaslı.Esasen derdim six-pack çıkartmak.Muhtemelen de tam çıkmasa bile belirginleşmiştir ama üzerindeki yağ tabaksı gözükmesini engelliyor.Benim baba tarafımın karın bölgesi yağlı ve maalesef ben de aynen almışım.Oldukça şekle soktum ama daha işim bitmedi.Resmen yeniden inşaa ediyorum karnımı :) Bu yağ da yemekten değil de genetikten olduğu için gitmemekte çok ısrar ediyor.Onu yok etmeye çalışıyorum.Bu arada mekik tavsiyen için çok teşekkürler ancak ukalalık saymazsan bir bilgi vermek istiyorum ; Mekik çekmek yağ yakmaz sadece karın kası yapmaya yardımcı olur.Yani bölgesel hareket yaparak bölgesel yağ yakılamıyor maalesef.Velhasıl kelam ; İşte ben de bir arayış içerisindeyim açıkcası...

kahvaltı: 11:00
2 yumurta
1 avuçiçi peynir
7 zeytin
1 çb ceviz
1 domates

şimdi 1 elma yedim.

kızlar benim gibi emziren var mı hiç? daha önce karatay yaptım tecübeliyim ama emzirirken farklıymış. önceden bu kahvaltı 4-5 saat tok tutardı beni şimdi 2 saatte acıktım.
emzirdiğim için sık beslenmem mi gerekir acaba? ben özellikle öğünlerin arasını uzattıkça sonuç almıştım karataydan.
hocanın kitaplarında emziren annelerle ilgili bişey var mı hiç?

Ohhh ne güzel Sersumcum tadını çıkart valla.Bu arada 2 hafta önce ben de turşuyu kurmuştum.Meraktan çatladım tabii ve demin yemeğin yanına salatalıklardan 2 tanesini çıkarttım.Tam olmamış haliyle ama tadı çok güzeldi.Tarifin için çooook teşekkürler canım.Tam olduğunda tekrar güncelleme yapıciiim :)

karataya uygun beslenirsen karın yağların gider. şeker un pirinç vs yemedikçe kilo verilmese bile göbek çevresindeki yağlar gidiyo.
erimeyen göbeğim var ne yapsam gitmiyo derdim karatayla giden kilo direk göbekten gitmişti.
şimdi yine vericem inş.

Hımmm hasar birazcık fazla ama Leylakıma vız gelir:112:

Canım , Allah hayırlısını verecektir muhakkak.Aklına kötü şeyler getirme.İyi düşün-iyi olsun...İnşallah güzel haberler alırsın.Bizleri de haberdar et mutlaka...

merhabalar arkadaşlar.
dünki menüm şöyle
SABAH
klasik karatay kahvaltısı
birkaç kestane.evdekilere akşam pişiriyorum.ben sabah yiyim didim.dahada yimem herhelde
:18:
ÖĞLE
1 nar,muz,süt
AKŞAM
yoğurtçorbası,salata,kavurma,süzme yoğurt
eee,arkadaşlar ben bu hafta listede olcekmiyim acep.
ona göre hazırlanıyım

Valla inşallah hayatım.O kadar sıkıldım ki artık olsun-bitsin istiyorum.

o yalancı açlık varyaa.. sakın.. acıktıkça su iç bırak yağların enerjiye dönüşsün..

haydi kızlar ben yürüyüşe
fundacım çizelgeni değiştirmemi istersen sen yaz ben dönüşte yaparım yenisini
canım reglden sonra değiştirelim çünkü sende farkeder demiştin olmazsa haftaya değiştirelim bir hafta kaçamakta yapmazsam belkide değiştirmeye gerek kalmazzzz inşallahhh :18::18::18: Ilgin için çok ama çok teşekkür ederim Yılbaşına kadar 65 olabilsemm keşkeee

2. ve son öğünüm
3.5 lahmacun ayran ve yeşillik akşama bana yemek memek yok
canım meraba nasılsın sende bayramzedesin galibaaa.ama olsun böyle daha da azimli oluyo çünkü eski karataycılardaki motive bizleri acayip etkiliyor iyiki varsınız

Son düzenleme:

yok ukalalık ne demek cnm, ama genede o bölgeni toparlar mekik ondan dedim, zaten Türk kadınlarının en büyük derdi göbek

ne listesi bu kızlar

bu arada pirinçli sarma yaptık annemle, yemek yasakmı,
bir de tursu yasakmı kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…