Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım sıkma kendini ilacı bırakınca nasıl olsa gider onlar sen ilk önce sağlığına kavuş gerisi teferruat

oyam oyle bır anlatmıssınkı sankı ben masaj yaptırmıs gıbı oldum resmen her anını yasadım:))yarasın bıdenem.:))

leylakım bıdenemm hıc uzulme, +2 nekı bız +20 hatta +40 lardan kurtulmus kadınlarız evelallah

selam arkadaşlar uzun zamandır giremedim belkide girmeye yüzüm yoktu oyüzden :) diyeti iyice boşverdim noldu bana bilmiyorum ne kadar güzel gidiyordum halbuki herhalde havalardan moralim bozuk ama bayramdan sonra toparlanacam allah'ın izniyle.umarım hepiniz iyisinizdir ve istediğiniz kilolara gelmişsinizdir.hepinizi çokk öpüyorum kendinize iyi bakın ve bayramda tatlılardan cıslardan uzak durun :)hepinizin kurban bayramını şimdiden kutluyorum.İYİ BAYRAMLAR....

merhaba kızlar herkes iyidir inşallah
evde ve işte tam bir koşturmaca yaşıyorum bir süredir..o yüzden buraya dahi gelemedim,evde işim çok ama akşamları yorgun oluyorum,yemekti bulaşık çamaşırdı ancak yapabiliyorum,kadın da bulamadım çıldıriciimneyse canlar..sizler nasılsınız,bayram öncesi telaş oluyor haliyle....bu arada karataya uyuyorum ama düzensiz yediğim için kilo verimi olmuyor,inşallah kasımın ilk haftası işlerimi yoluna koyup sporla birlikte kaçamaksız bir program yapacağım.. o zamana kadar listeye de girmek istemiyorum moralim bozuluyor

bayramda ailemin yanına gideceğim,topiğe gelemeyebilirim..şimdiden herkesin bayramını kutluyor,kurban keseceklere kolaylıklar diliyor,hepinizi gönülden öpüyorum..
sevdiklerimizle,huzur içinde,sağlıkla dolu bir bayram ve ömür geçirelim inşallah,gerisi teferruat

Esasım ben de seni merak ediyordum Mutlu huzurlu bi bayram geçir inş. ve dön aramıza:112:

İyi yolculuklar iyi bayramlar canım
Ev işleri yıpratıyor di mi ben de temizlik yapıyorum

sağol canım benim,sizler varken moralim hemen düzeliyo

Leylakım herşeyden önce sağlığın iyi olsun kilolar verilir hep birlikte burada
Eşim de aynı şekilde alerji ilacı kullanıyo ama o daha başlamadı yakındır İlacı kullanmadığında gerçekten zor nefes alıyor başka çare yok. seni anlıyorum

Eveeeet , ömrümden bir kıymetli günü daha evi temizleyerek geçirdim...Bugün temizlik yapanlara cümleten geçmiş olsun...Yarın yapacaklara Allah kolaylık versin...
Yarın da mamaları hazırlıcam inşallah.
Sizler nasılsınız , gününüz nasıl geçti?
Bu arada okuduğum kadarıyla birçok arkadaş yolculuğa çıkacakmış , hepsine hayırlı yolculuklar diliyorum ve şimdiden sevdikleriyle birlikte çok sağlıklı , çok afiyetli ve çok neşeli bir bayram diliyorum...
Canlar , diyet konusundaki bayram stratejiniz nedir?Bozmaya şimdiden karar verdiniz mi yoksa mümkün mertebe korumaya mı çalışacaksınız?Ben tatlı konusuna meğilli hissediyorum kendimi.Galiba "bedelini ödemek kaydıyla" bir miktar tüketicem.Açtım-baktım kara kaplıya ; 1 dilim baklava yaklaşık 200-250 cal.Bedeli ağır olacak mamafih yiyecek gibi bir halim var...Valla bu konuda hepimize kolaylıklar , sağlam dirayetler temenni ediyorum...

Oyam doğanın dengesini korumak kolay değil en iyisini sen yaptın biliyomusun yarasın

Sağol canım... Yaptım bu fedakarlığı:)))

Oyanın börekle imtihanı olacak bu bayram:18::18: Ben de böreğe hiç dayanamam

Arkadaşlar bu cuma liste olacak mı? Zaten az kişiyiz, bayramda bildirim yapabilir miyiz acaba...

Sağol canım... Yaptım bu fedakarlığı:)))

Oyanın börekle imtihanı olacak bu bayram:18::18: Ben de böreğe hiç dayanamam
Evet haklısın , daha börek kısmı var di mi :) Üstelik daha çikolata kısmı , üstelik daha "baklava içimizi bayarsa atıştırırız " maksatlı tuzlu kısmı ve üstelik daha pilav kısmı var :) Yaaa bu bayramların herşeyi külfet billah..Yandık ki ne yandık Oyacım...

Bugün denemeye cesaret edemediğim, eskilerden bir elbisemi denedim... Ve oldu! Azıcık dar ama giyilemeyecek kadar da değil. Çok mutlu oldum.

1 beden daha zayıflayıp giyilmeyi bekleyen daha bir sürü kıyafetim var. Onları aklımda tutmaya çalışıcam...

ıkıncı ogunum

1 tabak karalahana yemegı
1 tabak nane maydanoz sogan
1 tabak k.t ev yogurdu,omega3
fındık,fıstık

sabah: 1 haşlanmış yumurta
peynir
4 zeytin
ceviz
domates
1 türk kahvesi

yemediklerim: patates kızartması,sosisli milföy böreği,browni.

akşam: 17:30da yedim..
1 koca kase dolusu salata bol sirke döktüm
3 lokma tavuk
kuşbaşılı pidenin 5te birini yedim okadar küçüktü ki sadece tadına baktım yani:)
1 kupa kuşburnu çayı

bugünü kaçamaksız atlattım.hala adetliyim bugün wc yede çıkamadım şiş hissediyorum kendimi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…