Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bugün denemeye cesaret edemediğim, eskilerden bir elbisemi denedim... Ve oldu! Azıcık dar ama giyilemeyecek kadar da değil. Çok mutlu oldum.
1 beden daha zayıflayıp giyilmeyi bekleyen daha bir sürü kıyafetim var. Onları aklımda tutmaya çalışıcam...

Süper motivasyon valla , çok sevindim elbisene.İnsan gerçekten kendini çok iyi hissediyor...

Bugün denemeye cesaret edemediğim, eskilerden bir elbisemi denedim... Ve oldu! Azıcık dar ama giyilemeyecek kadar da değil. Çok mutlu oldum.

1 beden daha zayıflayıp giyilmeyi bekleyen daha bir sürü kıyafetim var. Onları aklımda tutmaya çalışıcam...

Yakında daha rahatça olacaktır Oyam:nazar::nazar::KK9::KK9:

Yakında daha rahatça olacaktır Oyam:nazar::nazar::KK9::KK9:

1.öğün : 11:00
2 kk yumurta
domates
biber
salatalık
1 bardak ceviz+fındık+kara üzüm
1 elma
8 zeytin
bol çökelek+tereyağ
1 dilim peynir
adaçayı

2.öğün : 18:30
2 kase çorba:KK3:
1 ufak turp
1 ufak havuç
2 yeşil biber ( salata yapmaya üşendim:KK1:)
çekirdek
1 avuç badem

su: 3 lt

yürüyüş : var mı acep himm yok yok:KK1::KK1:

Son düzenleme:
sabah: 1 haşlanmış yumurta
peynir
4 zeytin
ceviz
domates
1 türk kahvesi

yemediklerim: patates kızartması,sosisli milföy böreği,browni.

akşam: 17:30da yedim..
1 koca kase dolusu salata bol sirke döktüm
3 lokma tavuk
kuşbaşılı pidenin 5te birini yedim okadar küçüktü ki sadece tadına baktım yani:)
1 kupa kuşburnu çayı

bugünü kaçamaksız atlattım.hala adetliyim bugün wc yede çıkamadım şiş hissediyorum kendimi..

Eveeet güzel :KK9::KK9::KK9::KK9: lahmacun yiyebiliyoruz haftada bir kere:KK34: pide yerine lahmacun düşünebilirsin bak:KK34:

ıkıncı ogunum

1 tabak karalahana yemegı
1 tabak nane maydanoz sogan
1 tabak k.t ev yogurdu,omega3
fındık,fıstık

Papadiya ne kadar kilo vermissin sen öyle :KK52: tebrik ederim...Bu kadar kiloyu nasıl ve ne kadar zamanda verdin acaba ? Birde omega 3 ne marka kullanıyorsun?

Papadiya ne kadar kilo vermissin sen öyle :KK52: tebrik ederim...Bu kadar kiloyu nasıl ve ne kadar zamanda verdin acaba ? Birde omega 3 ne marka kullanıyorsun?

tsk ederım canım:KK16:yaklasık 1 senede verdım canım karataya tam uyunca cok kolay gıdıyor kılolar.son 3aydır arada canım ne cekerse yıyorum bu yuzden vermıyorum sporum ve 17 den sonra yememem sayesınde almıyorumda.omega3 olarak marıncap kullanıyodum eczacım carlson dıye bır omega3 tavsıye etmıstı onu kullanıyorum sımdı..sanada kolay gelsın canımEn Büyük KKEn Büyük KK

Oooo... :nazar: Kızlar büyütülmüş, tatlılar yapılıyor. Maşallah, maşallah...

Çok kötüsün çooookkk:))))))))))
darısı başına datlum..:KK16::KK16:

kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm kötüyüm..:KK24::KK24::KK53::KK53::KK53:

benim ki bundan sonra sık sık gelebilir zatentır şöförü kendisi,manisaya gelecekmiş hep bundan sonra.ama allahtan 1 gece kalıyo hatta bazen kalmıyo.bu bakımdan iyi oliyiiii

iyi geceler canım:KK54:

biz de seni seviyoruz canım benim:KK70::KK70::KK70:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
:KK19::KK19::KK19::KK16::KK16:
Sersuuuum,

Gitme gııı... Kocanın gönlünü yaparsın nasıl olsa:KK34:

yazdığını göremeden çıkmışım canummm:KK19::KK19::KK19:

Kızlar, yarın sabah ben napıcam biliyor musunuz? Masaja gidicem! Kendime masaj ısmarladım. 1 saat İsveç masajı...
nekaaa güzelll..:KK52::KK52:
Uzuun bir aradan sonra herkese merhaba
Nasılsınız papadiyam,leylam,esasım,iyiniyetlim ve adını hatırlayamadığım tüm mücadeleci arkadaşlarım:KK16:
Bizi sorarsanız iyiyz oğlumla 20.haftaya girdik çok şükür..
Kilolarım aldı başını gidiyor ama olsun ben doğumdan sonra yine Karatay'ıma döneceğim inş.
Neler var neler yok deyin hele bi:)
hoşgeldin canım..yarılamışsın :KK49: maşallah :nazar::nazar:
hayırlısıyla kavuşursun inşallah bebişine..:KK16::KK16:

hepinize günaydın :KK16:

bu sabah erken kalkıp arkadaşımla sözleştiğimiz gibi yürüdük tam 45 dk :KK8::KK8:

yürüyüşe gitmeden önce 1 bardak süt içtim ve 6-7 kaşık nar yedim

yürüyüşten gelince de 1 tane haşlanmış yumurta, bir parça peynir, 6 zeytin ve domatesten oluşan kahvaltımı yaptım

şimdi suyumu ve yeşil çayımı içip bi yandan da işleri yetiştirmeye çalışıyorum :21:

öğlen eve gidebilirsem çorba ve salata yiyicem

akşama da bi arkadaşa davetliyiz türkiye'den baklava getirtmişler 1 tane yiycem valla şimdiden söyleyeyim dayanamam yani:18:

yarın sabah daha çok yürürüm yakarım diye kendimi avutayım azıcık :KK31:

iskenderunlu 3. çocuğu sormşsun ben tek çocuğum pek fenaa bişey :KK50: eğer imkanların elveriyosa maddi sıkıntın yoksa çocuktan güzel şey yok, bence ne kadar çok kardeş o kadar mutlu çocuk, bi ayakkabı eksik giyer belki ama kardeş bambaşka hele yoksa daha iyi anlıyo insan

benim kızım da tek..2. ye de hiç cesaretim yok doğrusu..:KK5::KK5: Allah isteyenlere versin..:KK16::KK16:
Allahım geliyorlaarrrr:18:

Zaten kucağımdaydı en son bilgisayarın sütüne çıkınca yazamadan çıkmak zorunda kaldım:KK1::KK1:

:KK60: yazık adamcağız torununu özleyip gelecek bak .....şuraya yazdım :KK60::KK60::KK60:

kıss sil onu bakem :KK20: sil kıs sil..:KK1::KK1: yok canım o anca totosunu gezdirmeye gelir ..ama neyseki hakkarideyiz ..zorrr..:KK33::KK33::KK33:

i

Ellerine sağlık canım, şimdiden misafirlere afiyet olsun:KK34:

sağol canımm..:KK16::KK16:
Günaydın kızlar

Sabah 4 km yürüyüş yaptım:KK8:

Kahvaltım:KK56:

2 yumurta ve 1 küçük patatesten piyaz
Zeytin
peynir
ceviz

Ve Ebru ile pilates yaptım:KK8:

Şimdi de 2 fincan yeşil çay içtim
:KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:

Ömrü hayatımda hiç yemediğim kadar güzel bi turşu yedim 2 hafta önce velim göndermişti:KK1: İşte bana gelip o enfes turşusundan kurdu dün:KK34:
Bayağı sarımsak ince doğranmış, kırmızı ve beyaz lahana ince doğranmış, kırmızı yeşil ve acı biberler maydanoz kelek hepsi ince doğranmış halde limoz tuzu tuz sirke ve içme suyuyla buluşup turşu oldular:21::21:

7.5 kilo filan oldu ama bu bise yetmez öteki hafta tekrar yapıcizz:KK1: Eşim oni heman bitirir:KK9::KK9:

afiyet olsun tatlımm..elinize sağlık..:KK16::KK16:
ben geldiiiiim, sizi cok özlediiiim :KK1:

tatildeydik, kendimle gurur duyuyorum, birazcik kacamak yaptim ama kilo almadim..
cünkü hergün 8 saat geziyorduk. demekki hareket gercekten cooook önemliymis.

bayrama kadar 65 hayalim ama suya düstü :KK43:( cok üzgünüm
hoşgeldin..:KK16::KK16: kilo da almamışsın canım :KK9::KK9:
Ben de sizi çok seviyorum datlum:KK19::KK19::KK19::KK54:
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
teşekkür ederim canım..dediklerini uygulayacağım.bu ara et yememiştim kızartma zaten karataya başladığımdan beri yemiyorum 83 kilo olduğumda bile hiç yüksek çıkmamıştı niye böle oldu bilmiyorum balıkyağından başka ilaç ta kullanmıyorum...alt23 çıkmış..biraz hareketsiz bi dönem oldu geçtiğimiz bir ay, halsizlik ve bol uyku bu sonucu çıkarmış olabilir ..artık daha hareketli olmaya gayret ediyorum..düzelicektir ...ilgine teşekkürler:KK16:

iyiniyetlim saol canım ..gelicem inşallah aslında aklım hep burda sizinle ama işte performans düşük olunca yazmanın bi anlamı olmuyo düzelmeyi beklemek daha iyi dimi ..hergün halsizim yorgunum yazan biri düşünsene ...neyse artık daha pozitif olup kimseyi sıkmadan burda olucam
aramızda kal tatlım moral için birebir..bak ben kilo bile veremiyorum ama burada çok mutluyum..:KK16::KK16:

sersumum bana herseyı de ama kılo veremıyorum deme yaw:KK1: ımza:butık alı:KK1:

ıyınıyetlımde gelmıs naptın bacım cok yoruldun dımı bugun uzat soyle ayaklarınıda dınlen bakem bıraz:nazar:

Siz çalışadurun, ben masaja gittim kızlar... Valla bu kadar çalışana, bir de tembel lazım değil mi? Evrensel denge... Ying-yang:KK9::KK9:

Loş ışık, tütsüler, aromatik yağlar ve enstrümantel bir müzik eşliğinde süper bir 1 saat geçirdim. Masj bitince 10 dakika daha yattım, çünkü mayıştığım için kalkamadım:)) Sonra da bana Türk kahvesi ısmarladılar. Sonra kendimi o kadar enerjik hissettim ki, minibüsten yarı yolda indim. Eve geldim, hala yürüyesim var, devam ettim yürümeye... Nasıl iyi ve nerjik hissediyorum kendimi ,anlatamam... 75 olunca kendime ödül vericem, 1 seans daha masaj alıcam inş.
offf..züpperrrr...canım çekti benim de yawww..:KK9::KK9::KK52::KK52:
nasılsınız kızlar?benim moral sıfır oldu sabah:KK14::KK14:havalar serinlediğinden beri alerjim azdı,ben de mecburen ilacımı kullanmaya başladım...bugün tartıda +2 çıkınca gözlerim:KK53::KK53: böyle oldu....neden böyle oluyo ya:KK19::KK19:ilaçları da kullanmazsam nefes alamıyorum...hocamızın kitabında da yazıyo zaten,alerji ilaçlarının insülin direncini artırdığını:KK31::KK31:

bozma moralini datlum..onlar geçici kilolardır..sağlığın iyi olsun yeter kii..:KK19::KK19:
oglus alındı 1,5 saat yurundu ıslem tamam:KK8::KK8::KK76::KK76:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
selam arkadaşlar uzun zamandır giremedim belkide girmeye yüzüm yoktu oyüzden :) diyeti iyice boşverdim noldu bana bilmiyorum ne kadar güzel gidiyordum halbuki herhalde havalardan moralim bozuk ama bayramdan sonra toparlanacam allah'ın izniyle.umarım hepiniz iyisinizdir ve istediğiniz kilolara gelmişsinizdir.hepinizi çokk öpüyorum kendinize iyi bakın ve bayramda tatlılardan cıslardan uzak durun :)hepinizin kurban bayramını şimdiden kutluyorum.İYİ BAYRAMLAR....:KK34:
bayramdan sonra ayrılma aramızdan canım..:KK16::KK16: sana da iyi bayramlar..:KK16::KK16:
merhaba kızlar herkes iyidir inşallah:KK16:
evde ve işte tam bir koşturmaca yaşıyorum bir süredir..o yüzden buraya dahi gelemedim:KK50:,evde işim çok ama akşamları yorgun oluyorum,yemekti bulaşık çamaşırdı ancak yapabiliyorum,kadın da bulamadım çıldıriciim:KK14:neyse canlar..sizler nasılsınız,bayram öncesi telaş oluyor haliyle....bu arada karataya uyuyorum ama düzensiz yediğim için kilo verimi olmuyor,inşallah kasımın ilk haftası işlerimi yoluna koyup sporla birlikte kaçamaksız bir program yapacağım.. o zamana kadar listeye de girmek istemiyorum moralim bozuluyor:KK50:

bayramda ailemin yanına gideceğim,topiğe gelemeyebilirim..şimdiden herkesin bayramını kutluyor,kurban keseceklere kolaylıklar diliyor,hepinizi gönülden öpüyorum..:KK54::KK54::KK54:
sevdiklerimizle,huzur içinde,sağlıkla dolu bir bayram ve ömür geçirelim inşallah,gerisi teferruat:KK16::KK16:
iyi bayramlar...iyi yolculuklarr..:KK16::KK16:
Eveeeet , ömrümden bir kıymetli günü daha evi temizleyerek geçirdim...Bugün temizlik yapanlara cümleten geçmiş olsun...Yarın yapacaklara Allah kolaylık versin...
Yarın da mamaları hazırlıcam inşallah.
Sizler nasılsınız , gününüz nasıl geçti?
Bu arada okuduğum kadarıyla birçok arkadaş yolculuğa çıkacakmış , hepsine hayırlı yolculuklar diliyorum ve şimdiden sevdikleriyle birlikte çok sağlıklı , çok afiyetli ve çok neşeli bir bayram diliyorum...
Canlar , diyet konusundaki bayram stratejiniz nedir?Bozmaya şimdiden karar verdiniz mi yoksa mümkün mertebe korumaya mı çalışacaksınız?Ben tatlı konusuna meğilli hissediyorum kendimi.Galiba "bedelini ödemek kaydıyla" bir miktar tüketicem.Açtım-baktım kara kaplıya ; 1 dilim baklava yaklaşık 200-250 cal.Bedeli ağır olacak mamafih yiyecek gibi bir halim var...Valla bu konuda hepimize kolaylıklar , sağlam dirayetler temenni ediyorum...

ben de tatlıya dayanamam sanırsam..:18::18::18:
Arkadaşlar bu cuma liste olacak mı? Zaten az kişiyiz, bayramda bildirim yapabilir miyiz acaba...
bence de çok az kişi oluruz..:26: belki ben bu sefer 1. bile olurum..:KK60::KK60::KK60:

:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar: harikaa...:KK52::KK52:
:KK1::KK1: ısırmaktan bir şey olmaz Sersum

Sersum seksenleri mi izliyosun yine:KK3::KK3::KK33:

evet bidenemmm:KK19::KK19:..sizi okuyorum ve seksenler..:KK76::KK76:

selam karatayın çıtırlarıı..

bugün anca gelebildim aranıza..önce menü sonra ayrıntılar..:KK76::KK76:

sabah.
:KK56::KK56:
6-7 ceviz..

öğle

çorba
türlü
2 kaşık kısır
2 kaşık makarna

akşam

ezogelin çorbası
hünkarbeğendi
turşu
sarımsaklı yoğurtlu pancar salatası

3 mil leslie :KK8::KK8::KK8::KK76::KK76:

kızlar 2 gündür bulaşık makinem de problem var..:18::18:

yıkama bitince bir baktım tüm bulaşıkların üzeri bembeyaz boyalı gibi..3 kere yıkadım aynı:KK53::KK53:
servisi aradım sordum kireç gibi dedim..görevli temizleme solusyonuyla bi yıkayın dedi..yıkadım bakalım..noolcek..:KK53::KK53:

bayram bayram olcek şey mi yawww..:26::26::KK53:

sanırım makinenin tesisatındaki tüm kireç bulaşıkların üzerine püskürdü..birazdan yeni bir yıkama deniyeceğim ..hadi hayırlısı..:KK31::KK31:

slm kizlar bugun tatil basladi ben kotu basadi cocuklar ve ben hastayim ustune migrenimde tuttu birde regliyim yani tam bahtsiz bedevi oldum sabah yediklerim' ceviz peynir oglen' 2 dilim etli pide yogurt 2 nar cay aksam' findik 4 sigara boregi salata 2 kasik bulgur pilavi kayin validemlerde' pisaniye 3 lokum kaynim afyondan tazecik getirmis dayaamadim simdide pisanliktan spor yapiyorum hepinizi optum

X