Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Evet canım iyi hissediyorum, kalan ev işlerim de biterse daha iyi hissedeceğim

Eve gideceğim yemek yemeyeden geleceğim söz Birazdan çıkarım geri gelip mesaimi tamamlayıp eve döndüğümde sarma çorba salata ve yoğurt yerim sanırım
i

Afiyet olsun canım, dediğin gibi yaparsın sen

supersın fıcansım

Sağol canım sen de öyle

kahvaltim:
peynirli omlet
domates
salatalik
biber
keten tohumu
yesil cay

ögle:
kuru kayisi
kuru incir
findik
3 mandalina

Kahvaltım
kızarmış hellim peyniri
domates kırmızı ve yeşil biber(bahçemden)
fındık
1 hurma
çay
2 haşlanmış yumurta
4 omega 3
sınırsız adaçayı ıhlamur

Evet canım iyi hissediyorum, kalan ev işlerim de biterse daha iyi hissedeceğim

i

Afiyet olsun canım, dediğin gibi yaparsın sen

Sağol canım sen de öyle

Kolay gelsin işlerin canım
İnşallah yemeden gelirim. Makarna var evde oturmayacağım sofraya

Afiyetle yersiniz inşallah canım

Kolay gelsin işlerin canım
İnşallah yemeden gelirim. Makarna var evde oturmayacağım sofraya

Hiç oturma sofraya canım, olmadı süt ya da ayran iç, mesai bitiminde yersin , 3. Öğün de yapmamış olursun hem

teşekkür ederim canım..dediklerini uygulayacağım.bu ara et yememiştim kızartma zaten karataya başladığımdan beri yemiyorum 83 kilo olduğumda bile hiç yüksek çıkmamıştı niye böle oldu bilmiyorum balıkyağından başka ilaç ta kullanmıyorum...alt23 çıkmış..biraz hareketsiz bi dönem oldu geçtiğimiz bir ay, halsizlik ve bol uyku bu sonucu çıkarmış olabilir ..artık daha hareketli olmaya gayret ediyorum..düzelicektir ...ilgine teşekkürler

iyiniyetlim saol canım ..gelicem inşallah aslında aklım hep burda sizinle ama işte performans düşük olunca yazmanın bi anlamı olmuyo düzelmeyi beklemek daha iyi dimi ..hergün halsizim yorgunum yazan biri düşünsene ...neyse artık daha pozitif olup kimseyi sıkmadan burda olucam

Eveettt gidince menü güzel z.yağlı barbunya (barbunyayı da öğle arası gittiğimde ayarladım)+ b.lu sarma + yoğurt + salata

Burda kalırsan geçer canım

güle güle otur temiz evinde misler gibi canım,kolay gelsin sana

ben iyiyim canım,siz de iyiymişsiniz şükürkiloları takma hiç ceylincim,sen bebişini çok bekledin,tadını çıkar şimdi boşver kiloları.nasıl olsa seni kilolarından kurtaracak diyet burda

Siz çalışadurun, ben masaja gittim kızlar... Valla bu kadar çalışana, bir de tembel lazım değil mi? Evrensel denge... Ying-yang

Loş ışık, tütsüler, aromatik yağlar ve enstrümantel bir müzik eşliğinde süper bir 1 saat geçirdim. Masj bitince 10 dakika daha yattım, çünkü mayıştığım için kalkamadım:)) Sonra da bana Türk kahvesi ısmarladılar. Sonra kendimi o kadar enerjik hissettim ki, minibüsten yarı yolda indim. Eve geldim, hala yürüyesim var, devam ettim yürümeye... Nasıl iyi ve nerjik hissediyorum kendimi ,anlatamam... 75 olunca kendime ödül vericem, 1 seans daha masaj alıcam inş.

nasılsınız kızlar?benim moral sıfır oldu sabahhavalar serinlediğinden beri alerjim azdı,ben de mecburen ilacımı kullanmaya başladım...bugün tartıda +2 çıkınca gözlerim böyle oldu....neden böyle oluyo yailaçları da kullanmazsam nefes alamıyorum...hocamızın kitabında da yazıyo zaten,alerji ilaçlarının insülin direncini artırdığını

ohh afiyet olsun ağız tadiyla yiyin turşunuzu inşallah benim de canım bu aralar çok turşu istiyo ben de kurayım bi küçük kavanoz lahanadan bu hafta hazır bayram zaten eşim de yok evde fırsattan istifade bi deneyeyim...

hoşgeldiiin tebrik ederim kilo almadığın için 65'i de bayramdan sonra gör canım nolcek

bu öğlen yemek için eve gittim eşim toplantıya gidiyodu aç kalacak diye kıyamadım ona bi sandviç hazırladım

daha önce fırında tavuk yapmıştım ondan kalanlar buzluktaydı hemen sıcak suda çözdürdüm birazını sandviç yaptım birazını da (bi çorba kasesinden az biraz fazla) salatayla birlikte öğlen yemeği niyetine yedim

üzerine de sabahtan kalan narları yedim aslında eşime ayırmıştım onları ama yememiş baktım ziyan olacak yiyiverdim

sonra bulaşıkları yıkayıp, mutfağı topladıktan sonra koşarak işe geldim...

eve giderken eşime yemek için uğraşma sana sandviç yapıcam sana diye mesaj atmıştım, tam sandviçi masasına bıraktım ki bana "mesajını geç gördüm canım kusura bakma buradakiler bize yemek ısmarladılar" dedi o kadar koşturmaca boşa gitti

neyse yarın yesin artık napalım

O kilolar gerçek kilolar değil ki... Moralini bozmana gerek yok. İlacı bırakınca hemen gider onlar. Sen şimdi kendine dikkat etmeye çalış canım. Üzme kendini.

oh sefan olsun bacım,ne güzel rahatlamıştır vücudun

O kilolar gerçek kilolar değil ki... Moralini bozmana gerek yok. İlacı bırakınca hemen gider onlar. Sen şimdi kendine dikkat etmeye çalış canım. Üzme kendini.

doğru diyosun oyam ama ne bileyim daha da geçecek gibi değil alerjim:2::2:daha fazla almaktan korkuyorum.malum bayram da yaklaştı:18::18::18:

canım ya üzülme lütfen saglıgın daha önemli
biraz iyilesince eski kilona dönersin senın gibi azimli ve iyi bi insan herseyin üstesinden gelir

canım sen ufaklıga iyi bak dogumdan sonra verirsin kg leri
hem emzirirken vermek daha kolay saglıkla al da önce kucagına gerisi kolay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…