Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hepinize günaydın

bu sabah erken kalkıp arkadaşımla sözleştiğimiz gibi yürüdük tam 45 dk

yürüyüşe gitmeden önce 1 bardak süt içtim ve 6-7 kaşık nar yedim

yürüyüşten gelince de 1 tane haşlanmış yumurta, bir parça peynir, 6 zeytin ve domatesten oluşan kahvaltımı yaptım

şimdi suyumu ve yeşil çayımı içip bi yandan da işleri yetiştirmeye çalışıyorum

öğlen eve gidebilirsem çorba ve salata yiyicem

akşama da bi arkadaşa davetliyiz türkiye'den baklava getirtmişler 1 tane yiycem valla şimdiden söyleyeyim dayanamam yani:18:

yarın sabah daha çok yürürüm yakarım diye kendimi avutayım azıcık

iskenderunlu 3. çocuğu sormşsun ben tek çocuğum pek fenaa bişey eğer imkanların elveriyosa maddi sıkıntın yoksa çocuktan güzel şey yok, bence ne kadar çok kardeş o kadar mutlu çocuk, bi ayakkabı eksik giyer belki ama kardeş bambaşka hele yoksa daha iyi anlıyo insan

eşim de bana sorup duruyo,neler yazışıyosunuz da gülüyosun böyle diyesöylesem mi acaba kaynanatörlere güldüğümüzü

Allahım geliyorlaarrrr:18::18:
benim de kucağımda bi de o yatsaydı yazdırmıyo
Zaten kucağımdaydı en son bilgisayarın sütüne çıkınca yazamadan çıkmak zorunda kaldım
nirden çıkardın bakimm..şşııııtt..kimse duymasın..

yazık adamcağız torununu özleyip gelecek bak .....şuraya yazdım
Gözünaydın Leylakım
ooooo kimleri görüyorum,iğneoyam gelmiş
Oyamı kaçırdım
Kızlar, yarın sabah ben napıcam biliyor musunuz? Masaja gidicem! Kendime masaj ısmarladım. 1 saat İsveç masajı...
Ohhhhh nasıl harika gelecek sana gelince yaz bakem
İyiyim, süperim. Bugün pek enerjik ve mutlu hissediyorum kendimi. Sebebi yok.

Sana da... Sabah daha zayıf uyanalım inş.
İnşallah diyelim yiyelim yiyelim inşallah diyelim (kendi adıma)

oh oh ne güzel,hep böyle mutlu güzel günler seninle olsun canımcım
Hepimizin olsun canlarım
Güle güle büyüsünler canımcım en sonuncu kız sanırım kızlar bi başka tatlı oluyo

Sana söyleniyorum söyleniyorum ve takip ediyorum kızıyorum hep okuyor ve görüyoruz canım neler yediğini Kilo verme sürecinde gezmelerde bile önüme gelen hiçbişeyi yemedim toparlan bakalım benim de vermem gereken kilo 2 kaldı verelkim ve kurtulalım Evet takibimdesin:112:
Canım geçmiş olsun.. Bayram sonrası aramızdasın sevindim
Günaydın papişiiimmm Kolay gelsin yarın da benim temizlik var evet kaçırdın canımcım Sizler bana moral veriyosunuz zaten harikasın canım benim iyi ki varsınız
ıyınıyetlım gunaydın bıdenem kahvaltını yaptın mı
Günaydın Papişiim yaptım kahvaltımı güzzelce kahvemi de içtim ardından elma sirkeli suyumu ıhlamurumu vee termosum adaçayı dolu
çay mı gönderceksin bana
günaydın , temizlik ve tatlı olayları başladı. herkese kolay gelsin. bende biraz temizlik yapıp ardından okula gideceğim.
Sana da kolay gelsin canım

Aman da aman hamişimiz gelmiş Olsun canım verirsin doğumdan sonra sağlıkla bi doğumunu yap inşallah

Elifezgi ikizler pek şekerdir öp onları benim için sana da kolay gelsin tekiyle uğraşmak bile zor

ceylınım hosgeldın tatlım nasılsın bebıs nasıl.kg ları bosver bebıs saglıkla dogsun topıkcek hallederız kg larınısen yınede o zamana kadar hamur ısı ve sekerden uzak dur bılıyosun bebıse bu ıkılının hıcbır faydası yok

tsk ederım canımcım sanada kolay gelsın afıyet olsun bende oglusun odasına bır el attım yazlıkları kaldırdım kıslıkları ındırdımkullanılmayan oyuncakları ayıkladım cekmecelerı duzenledım sımdıde turk kahvemı ıcıp oglusu okuldan almaya gıdecem umutsuz degıl 'verımlı ev kadınları'

sen kahvenı ıcmıssın sana cay gonderıyorum bebısımmmm

i

Canım, oğluş da daha iyidir inşallah

sağol canımcım
ben de bayılırım mercimek köftesine1 tabak yiyebilme potansiyeli mevcut bende

Bende de

elmalı bisküvili cevizli çikotop yapıcam..çok hafif oluyor..yanına da sarma ve poğçaa..

Ellerine sağlık canım, şimdiden misafirlere afiyet olsun

Sana da iyi bayramlar canım

ficansım melexin naber kıslarrr

Günaydın iyiniyetlim, iyidir canım sen nasılsın

Günaydın kızlar

Sabah 4 km yürüyüş yaptım

Kahvaltım

2 yumurta ve 1 küçük patatesten piyaz
Zeytin
peynir
ceviz

Ve Ebru ile pilates yaptım

Şimdi de 2 fincan yeşil çay içtim

Sağol canımcım Bi sürü iş yapmışsın
Benim kızımın odası da elden geçecek ben de onu bugün yapayım en iyisi en son baktığımda sabah odası savaş alanı gibiydi
yazlıkları filan ayarladım ben ama dolapları tekrar düzenleyip temizlemem gerek Kızım şimdi beni odasına sokmayacak bir de onu ikna etmem gerekecek
Çayda enfes görünüyor sana afiyet olsun bidenem teşekkür ederim çay için
Ben de öğrencimle görüştüm onu gönderdim aranıza döndüm Ana baba ayrılmış ailelerde çocuklar heder oluyor resmen

Kendimi iyileştirmeye çalışıyorum limonlu ıhlamur içiyorum sağol canım
Oğluş sabah iyiydi saklambaç oyununa doyamadı yatağında yorganın altına girip (hep aynı yerde)saklanıyor ve teyzesinin onu bulmasını istiyordu
Günaydın kızlar

Sabah 4 km yürüyüş yaptım

Kahvaltım

2 yumurta ve 1 küçük patatesten piyaz
Zeytin
peynir
ceviz

Ve Ebru ile pilates yaptım

Şimdi de 2 fincan yeşil çay içtim

Ohhh kendini harika hissediyosundur yürüyüş yapılmış plates yapılmış

Eve gideceğim yemek yemeyeden geleceğim söz Birazdan çıkarım geri gelip mesaimi tamamlayıp eve döndüğümde sarma çorba salata ve yoğurt yerim sanırım

kahvaltım

sıvrı bıberlı yumurta(2)
5 zeytın,bpeynır,fındık
nane,maydanoz,domates
omega3,bol bol çay

Ömrü hayatımda hiç yemediğim kadar güzel bi turşu yedim 2 hafta önce velim göndermişti İşte bana gelip o enfes turşusundan kurdu dün
Bayağı sarımsak ince doğranmış, kırmızı ve beyaz lahana ince doğranmış, kırmızı yeşil ve acı biberler maydanoz kelek hepsi ince doğranmış halde limoz tuzu tuz sirke ve içme suyuyla buluşup turşu oldular

7.5 kilo filan oldu ama bu bise yetmez öteki hafta tekrar yapıcizz Eşim oni heman bitirir

ben geldiiiiim, sizi cok özlediiiim

tatildeydik, kendimle gurur duyuyorum, birazcik kacamak yaptim ama kilo almadim..
cünkü hergün 8 saat geziyorduk. demekki hareket gercekten cooook önemliymis.

bayrama kadar 65 hayalim ama suya düstü ( cok üzgünüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…