Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sersumum bana herseyı de ama kılo veremıyorum deme yaw ımza:butık alı

bozma moralini datlum..onlar geçici kilolardır..sağlığın iyi olsun yeter kii..

doğru söylüyosun sersumum

kızlar yarın annemlere gidiyorum..şimdiden herkesin bayramını kutluyorum.sevdiklerinizle mutlu,güzel bayramlar geçirin inşallah
pazartesi günü görüşürüz artık.herkesi çooooook öpüyorum

Yaaa inşallah düzelir Sersumcum.Biraz da sirke ilave et parlatıcı gözüne.Belki faydası olur.
Ben de temizlik yaptım ya bugün tabii ki leş gibi oldum.Üstüne de spor yaptım tam tekeye döndüm.Ve fakat bizim sıcak suda arıza var ve ben bu saat oldu hala o pisliğimle sıcak suyun gelmesini bekliyorum.Koltuğa da oturamıyorum pisim diye.Tünedim bi sandalyenin üstüne , popom ağrıdı valla.

Canım gelemez oraya bence de şanslısın kıss
Şu an tam tepemde kısllarrr eğilmiş yazdıklarımı bakıyo şimdi omuzlarıma çıktı uyumuyo yaw çocuk hiç gündüz de uyumuyor

geçmiş olsun canımm..
kızlar yarın annemlere gidiyorum..şimdiden herkesin bayramını kutluyorum.sevdiklerinizle mutlu,güzel bayramlar geçirin inşallah

iyi yolculuklar canım..annenlere de selamlarr...
senin de bayramın kutlu olsun tatlım..

Canım ya çok geçmiş olsun.Allah verdi mi üstüste verirmiş ya , seninki tam o hesap olmuş.Hepsi birden geçsin gitsin inşallah.Ama herşeye rağmen sporunu yapıyorsun ya , hayran oldum valla...

geçmiş olsun canımm..

iyi yolculuklar canım..annenlere de selamlarr...
senin de bayramın kutlu olsun tatlım..

Çok alemsin ya

Sersum, inş makinen bir problem çıkartmaz tam da bayram arifesinde... Klimadan sonra bir kırmızı kurdeleli açılış da bulaşık makinesine yapmayasın...

Canımm iyi yolculuklar senin de bayramın gönlünce geçsin

Çok alemsin ya

Sersum, inş makinen bir problem çıkartmaz tam da bayram arifesinde... Klimadan sonra bir kırmızı kurdeleli açılış da bulaşık makinesine yapmayasın...

Senin de bayramın kutlu olsun. Annene selam söyle:)

sağol Oyaammmm onlar da burda gördüm eveeett takım tamam
aaaa gitmişler
Bir varmış, bir yokmuş oldu:))))

Geçmiş olsun canım...

doğru söylüyosun sersumum

deneme başladı bakalım ..sirkeyi de deneyeceğim canım. sağol..
sana da kıyamam sandalye tepesinde...inşallah biran önce gelir sıcak su canım

Canım gelemez oraya bence de şanslısın kıss
Şu an tam tepemde kısllarrr eğilmiş yazdıklarımı bakıyo şimdi omuzlarıma çıktı uyumuyo yaw çocuk hiç gündüz de uyumuyor

canavar senii inatla uyumuyor demek..ıssırırım ben onu..

Cok Cok teşekkür ederim cevabın icin.Bende 5. Günümü bitireceğim bu gece.2,700 verdim hemde acemice uygulayarak.5 gündür forumu okumaktan yerimden bile kimildayamadim.( sporsuz) 2,700 Ama bu sitede herseyi buldum sayenizde.Motivasyon da süper.Hepinize canigonulden Tesekkurler.

Çok uykusu var emme uyumuyo sersumum
İştahı yok patates kızarttım ona demin yiycem dedi yemedi eskiden olsa patates kızartmasını affetmezdim offf ev miss gibi koktu Sersumum

Oyamın dediği gibi inş bi kırmızı kurdelayla daha açılışa gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…