Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

çek canım çek
ben 14 aydır yapıyorum karatayı....91,5 kiloyla başladım şuanda 60 kiloyum...

canım yaaa harrikasın sen valla nasıl verdın o kadar kiloyu ben 8-9 ayda vereceğim 9kılo ama hala veremedim yaaa ama beni uyarın yanlış yaparsan inş. sayenızde zayıfalrım :) hep yürüdün mü ayda 1kılo verseymısım istediğim kıloya gelebılcekmısım valla :)

Merhaba kızlar
İşteyim yanıma aldıklarımı yazıyorum.

1.ogunum

1 muz
Biraz badem ve fındık
biraz peynir
bir kaç kuru kayısı ve bir incir
bol su
omega 3
d vitamini
ve Demir tableti

tekrar tebrik ediyorum seni canım bambaska biri olmussundur şimdi .. İns bende başarılı olurum..harkasin...

üzülerek itiraf etmeliyim ki dün diyeti elimde olan ve olmayan sebeplerle deldim.
1)yola çıkmıştık açlık, tansiyonumu düşürdü ben de çizi yedim meyve suyu ile birlikte (eşime kızdım niye süt almadın yanına diye ama yine de içmek zorunda kaldım)
2)bunun için pişman değilim canım çok istediği için yedim ve sanırım bu sebeple sütüm arttı saatlerce yetti bebeğime: eti tutku yedim yarı paket
3)akşam yemeğe davetliydik patlıcan dolmasının yanında pirinç pilavı vardı ekmek yememek için az da olsa ondan yedim
evde olduğum sürece uyuyorum ama dışarı çıkınca kontrol zor oluyor umarım devamı gelmez:26:

kısçeler hepinize selamlar

bugün iş yoğunluğundan şöyle bir fırsat buldum(yarattım diyelim hadi) hemen soluğu yanınızda aldım

hemen ne yediğimi yazayım:

sabah: tereyağlı 1,5 yumurtadan omlet, 4 zeytin, bir parça peynir, domates, salatalık, 1 adet ceviz içi

öğlen: ızgara tavuk (gıdaklicam yakında) az biraz peynir, marul, domates, salatalık, turp

akşama da bi açılış gibi bişey var saat 5 gibi gidicez eğer orda yersem son öğünü de öyle yapmayı düşünüyorum

eşimle daha konuşmadım ama belki bir ihtimal spora gidebiliriz

ya bu arada, dün eşim bilgisayarı karıştırırken size daha önce bahsettiğim kırmızı elbisemle çekilmiş bi fotoğrafımı buldu...Allahım ne kadar zayıfmışım ne hale gelmişim inanamıyorum daha çocuk yok bişey yok şimdiden böyleysem ileride yuvarlanırım herhalde...

fotoğrafı görünce 2 gündür yaptığım kaçamaklar vicdan azabı oldu resmen...hala tekrar o kadar zayıf olabileceğime bi türlü kendimi inandıramıyorum sanki hep böyle kalacakmışım gibi geliyo...kalmam di mi?

bu cuma nasıl tartıya çıkıcam hiç bir fikrim yok sınav günü yaklaşam öğrenciler gibi titriyorum :105:

hoşgeldin Eddoras inşallah en kısa sürede istediğin kiloya inersin

Kızlar;

3-4 EKİM Dünya Yürüyüş Gününüz Kutlu mutlu olsun. Bugün ve yarın en az yarım saat yürüyelim lütfen..

** Gencim, güzelim gezerim : )

evet canım,karataya başladığımda yürüyüşe de başladım,14 aydır yürüşümü aksattığım çok azdır

sağol canım.hep beraber inşallah.

çocuklarımla çarşıya gidicem.
spor yapacak zamanım olmaz herhalde.
menümü akşam yazarım.

afiyet olsun canım negüzel ailecek hazırlıyosunuz kahvaltınızı sebzelerde bahçeden taze taze ooohh mis gibi şifa olsun
benim kahvaltıyıda eşim hazırlar domates-salatalık tabağını da bir güzel süsler koca tabağı ben yerim doymak için bende dediğin gibi patlıyana kadar yiyorum eeee böyle yiyincede akşama kadar acıkmıyorum :34
yürüyüş vücudumuzdaki bütün kasları çalıştırırmış bende uzun yıllardır yürürüm çokda faydasını gördüğüme inanıyorum

dün akşam yediğim menüm
fırında köfte 6 tane
yine fırınlanmış kırmızı biber
koca tabak salata
bol bol ayran

yemekden öncede 90 dkk yürüyüş yaptım

aramıza hoş geldin eddoras inşallah sağlıklı bir şekilde istediğin hedefe ulaşırsın doğru yerdesin

valla cnaım azminden dolayı tebrik ederim sen listeni her zaman paylaş bize örnek olsun :)

sağol canımmenümü,sporumu yazıyorum hergün zaten.böylece kendimi kontrol ediyorum,kaçamak yapmıyorum.regl dışında canım da istemiyo zaten artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…