Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın kızlar geçmişe bakamadım fırsat buldukça bakacam inş. baya kaynatmıssınız.dün akşam doğum gününe gittik evde yemek yemedik direk doğum günü olacak eve gittik evde ben sadece azcık ceviz ve fındık atıştırdım :) saat 9gibi pasta kesildi börekler çörekler çizkekler patates salataları neler neler vrdı ama yemiycem dedim arkadaşlar çok ısrar ettiler ee bende açım yemek yemedım zaten
az ince yarım dilim pasta hepsini yemedim 2-3çatal aldım.2 yemek kasıgı patates salatalı ve 1 dörtgen küçük peynirli börek yedim malesef (( kola yerine çay içtim :) şekersiz sonra eve geldik geç olmuştu 11:30 da evdeydik ende yediklermden dolayı pişman oldum ve yürüyüş bandına çıktı 11:30 olduğu için 3de yavaş yavaş yürüdüm ve 30 mekik çektim yattım yatraken kendımı sabah erken kalkmaya programladım çünkü yatarken düşündümde hem zayıflamak istiyorsun hem çoccuk istiyorsun hem çoccuğu olan insanlar kalkıp yürüyüş yapıyorr sen sadece çalışıyorsun erken kalk fazla uyuma dedim kendimeee veee bu sabah erkek kalkıp50 dk yürüdüm kızlar 40 mekik çektim ve duşumu aldım çıktım :) he birde 1 su bardağı ılık limonlu su içtim yanlışmı oldu yaptım limonlu içmekle bilmiyorum.
kahvaltı 1 haşlanmış yumurta 15 yeşil zeytin :) beyaz peynir,yarım domates,yarım salatalık ve 1 çay bardağı ceviz badem karışımı yedim ve kendimi çok tok hissediyorum suan.

bide su durum var kızlar bu sabah erken kalktım yaa her sabah gibi uyuklayarak gelmedim işe daha dinç uykumu almış gibi geldim demekki erken kalkmanın ve sporun faydaları 50 dk uyku için çok bir zaman değil dedim 50 dk eksik uyu ama spor için süper dedim ve yaptım sporumu çok mutluyummm inş. devamı gelir

bence hiç oralara para harcama.çık dışarı yürü istediğin kadar,hem de bedavaya

tatlım ekmek yerine ceviz yada badem ya da fındık ekle..daha da tok kalırsın cildin de süper olur..kavrulmamış olanlarından tabiki
oyy yerim onu ben yaa

geçti canım kayıtlara sana afiyet olsun

yürüyüşlerin süper olmuş
limonlu suda da yanlış yapmadın,aksine hocamız da bunu öneriyo

kahvaltımı yazayım
1 rafadan yumurta
2 küçük poğaça
:26:
2 dilim salam:26:
peynir
zeytin

az sonra da yürüyüşümü yapıciiiiimmmm

bence hiç oralara para harcama.çık dışarı yürü istediğin kadar,hem de bedavaya

ben de sabah 5:30 da kalktım..namaz sonrası yatmadım giydim eşofmanları 1 saat tempolu yürüdüm..karanlıktı çıktığımda tedirgin çıktım önce ama baktım yürüyüş alanı kalabalık benden önce gelenler olmuş harika hissediyorum şimdi..gün içinde de yürür eklerim üzerin 60 dk nın..muhtemelen 110 dk yı bulur nasıl ama kızlar:118:

Son düzenleme:

allah sanada leylakımada butun ısteyenlerede hayırlı evlatlar nasıp etsın bıtanem

Ecrincim Rabbim sana da çocuk nasip etsin inş..,
Yürüyüş muhteşem olur:112: Sporla ve karatayla sağlıklı bir bünye ve pozitif düşünce ile olur inş.:112:

olur olur,daha gençsiniz,sıkıntı yapmayın,nevzat tarhan hoca anlatmıştı,depresyonunu tedavi ettiği hastası 9 sene sonra hamile kalmış,Allah gönlünüze göre versin

Bu arada yazmayi unuttum. Bebek sahibi olamk isteyen arkadaslarimiza en iyi dileklerimi yolluyorum. Alahin izniyle ennnn kisa zamanda saglikla bebislerinizi kucaginiza alirsiniz insallah.

böyle güzel dilkeler okuyunca çok mutlu oluyorum valla allah hepinizden arzı olsun :)))

valla harikasın canım diyecek başka bişey bulamıyorum,hem de o saatte yürümüşsün

kızlar günaydınlar. Geçmişe bir göz attım ama tamamını okuyamadım bayağı yazışmışsınız.
Genelde telden girdiğim için yetişemiyorum size.
Bİr iki gözüme çarpan konu oldu ne oluyor bize demişsiniz.
Olan olsun kaldığımız yerden devam edersek yine kilo vermeye devam ediyoruz çok şükür. Önemli olan günlerce kaçamak yapmamak. Ben de iki hafta sonu kaçamaklar yaptım malesef. Hafta içi sporla vs ile telafi etmeye çalışıyorum.
Ama şundan da eminim amacımıza ulaşacağız ve güzel güzel kilolar vereceğiz. Önümüzde çok güzel örnekler var çünkü gül63, leylak84 gibi.

Çocuk isteyen arkadaşlarıma Allah tez zamanda nasip eder inş.

kahvaltımı da bildireyim

biraz peynir, kibrit kutusu kadar bile değil
1 yumurta haşlanmış
domates
salatalık
zeytin 2 tane
ceviz
4 adet gün kurusu

Son düzenleme:
öğlen yemeğim kızlar

bulgur pilavı
salata
küçük küçük 3köfte
ve 1 ayran düşünüyorum
yanlışım varsa düzeltin kızlarr

Bilemiyorum bugün ilk günüm diye mi bu saate dek zor dayanıyorum. Sabah güzel doyurucu bir kahvaltı etmiştim halbuki Yoksa acaba susadım mı? Ben ne yapmışım kendime böyle, ne kadar çok gereksiz yemek yemeye alışmışım da açlığın farkınıbilmiyorum. Allah ıslah etsin ve kilo vermemi nasip etsin inşallah.

Bugün öğlen fırında tavuk yapıyorum. Tavuk budunu fırın kağıdına koydum tuz karabiber, kimyon pul biber ekledim, domates, limon dilimleri koydum biraz da soğan ekledim.. Paket yapıp verdim fırına. Yanına 2-3 kaşık domatesli bulgur yapmayı düşünüyorum. Bolca da ev yapımı yoğurt... Allah bereket versin :)

Hımm benim gibi karanlıkta yürümüşsün

Bu arada yazmayi unuttum. Bebek sahibi olamk isteyen arkadaslarimiza en iyi dileklerimi yolluyorum. Alahin izniyle ennnn kisa zamanda saglikla bebislerinizi kucaginiza alirsiniz insallah.

Çocuk isteyen arkadaşlarıma Allah tez zamanda nasip eder inş.

çok sağolun inşallah bu güzel dilekleriniz hepimiz için en kısa sürede gerçekleşir

herkese merhaba

akşam

bir kase domates çorbası
2 biber dolması
ve bir kase yoğurt yedim

sabah kahvaltım

1 b.süt
1 ç.b badem
domates-salatalık-y.biber
peynir
12 s.zeytin
2 k.k. yumurta

Canım çok teşekkürler motivasyon için.Evet aynen istediğim karnımı düzleştirmek ve bu bahsettiğin örnek beni iyice motive etti.Mezura da çok iyi fikir ; bizim tartı yağ-su ölçümü yapıyor (ne derece doğrudur tabii emin değilim) ben de oradan takip ediyorum ve evet bir düşme eğilimi var.Hadi hayırlısı diyorum:) Bu hafta hep misafirimiz vardı , bir yığın kek vs yaptım ama hiç yemedim çünkü emekler boşa gitsin istemedim.Ama tabii arada sırada kaçamaklar olmalı.Çok takma kafanı pizza olayına.Doyuncaya dek yemişsin zaten , uzun zaman canın da çekmez.Sakın koyverme ve şuandan itibaren toparlamaya çalış.Futbolcuların dediği gibi : "Önümüzdeki maçlara bakalım".

kahvaltı: 1 az pişmiş yumurta, 4 dilim peynir, 10 siyah zeytin, bir avuç ceviz, 2 gün kurusu, 5 badem

Sersumcum inşallah ya.Bir hafta daha devam edeyim bakalım incelme trendi devam edecek mi?Zaten alıştım artık , geçen haftaki gibi dayanılmaz mide kazınmaları olmuyor.Ben çok sık acıkan ve açlığa tahammülü olmayan biriyim o yüzden de ilk 3-5 gün intibak etmekte zorlanmıştım gerçekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…