Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Çok tatlı öp onu benim için

Öpmez miyim... Öptüm bile:) Ben de seninkinin maceralarına bayılıyorum. Senin de ona karşı tavırlarına hayranım. Hem bilinçli, hem de sabırlısın. Yine de, sabır konusunda, Caoulliu nun annesi hala birinci

Nasıl olucak??? SÜPER!

Alır mısınız ne demek?? Aldık bile Fatoşcum. Hoşgeldin aramıza

1.öğün : 11 :00 da bitti
1 bardak ceviz+fındık+kara üzüm
3 gün kurusu
domates
salatalık
biber
maydanoz
peynir
tereyağda yumurta

2.öğün : 15 :30 da bitti

1 avuç badem
yeşil çay

3.öğün : 19:30 da bitti
2 tavuk kanadı
2 közlenmiş biber
semizotu salatası
omega 3

su: 3 lt
spor : 10 dk cık yürüyüş

iyi tatillerrr....

İyi tatiller Şebnem
ıkıncı ogunumude yedım 1 demlık cayımıda yanıma aldım ıcıyorum

Eki Görüntüle 523343
Canım balık çekti biranda nefis
ama ben bayıldım bu menüye....afiyet olsun canım......

Esasım hoş geldin nerelerdeydin

:112: çok sevindim canım ohhh gitsin yağlar

Yanlış yapmamak için uğraşıyorum elimden geldiğince canımcım sağol..
Caolliunun annesi bence de birinci

Bu arada çıtırlarr benim tuvalet eğitimi oldukça başarılı geçti alıştık artık

selamlar
akşam yürüyüşümü yaptım 90 dkk gel duş al yemek ye bu saat oldu yazdıklarınızıda okudum bende yemeğimi yazıp çıkayım birazdan muhteşemin yeni bölümü başlıyacak bakalım hürrem yine neler yapacak
2. öğünüm
bulgurlu 2 kabak dolması zeytinyağlı
20 tike kadar kuşbaşı kavurma
cacık

iyi akşamlar

hayırlı olsun canım tebrikler soğuklar tam gelmeden iyi olmuş ve senin için

afiyet olsun iyiniyetlim....dün nasılsa 2 kez yürüdün,bugün dinlenme günün olsun:112::112::112:

Keşke canım ya dün bi defa yürüdük Ama yarın sabah yürürüz inş.

Leylakım yarın benim İlde toplantım var.. Toplantı sonrası eşimle alışveriş yapıciiimm

'a pijamalar alıciimm. Kendime de pantolon almam gerekiyor..
Geçen yılki pantolonlarım olmuyorlar doğal olarak
Fiyatlar da sezonda pahalıdır oldukça geçen bi tane almıştık.. Bi kere giyiyorum kırış kırış oluyo Etekler almıştım havalar serinledi artıkın giyilmiyo Bana da soldan soldan geliyolar Bakalım napcam

LCW dan aldığım pantolonum çok giymememe rağmen resmen kırarmış (bugün onu giydim pantalon 40 beden ben 36 beden ayyy)eşim bana kızıyo LCWdan almazmış.. Çocuklar için olanlara hiçbişey olmuyor güzel ve kaliteli
hem fiyatı uygun bulsam hem de bir kaç tane alabilsem

kızlar çok yoruldum ayaklarımağrıyor ben pek alışık olmadığım için yürümeye bugün oğlanın toplantısı vardı 3 te çıktım evden büyüğün toplantısı bitince saat 5 te küçüğü ingilizce kursuna yazdıracaktım arada eve dönmedim kitapçı LCW gezip vakit doldurdum sonra eve gelişim 7 oldu alışık olmadığım için ayaklarımın altı yanıyoo
iyiniyetlim papadiyam leylak84 sizi bi kez daha taktirrrr ediyorum kızlar maşallah diyorum
sersumcuğum ilk günün iyi geçmiş sevindim
akşam yemeğimi yazıyorum hemen sebzeli tavuk ve yoğurt yedim omegamı içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…