Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

olamazzz suan cok uzgnmmmm dayanamadım 3 tane gofret yedim şu incelerden regl donemımdym 7 gundr hiç agzma tatlı koymamstm ((( üzüldm ama napimmm eritiriz

konu ne kadar çok hızlı ilerliyor!

Bugün bismillah deyip başladım bu beslenme programına. Evde ekmek bulundurmadığım için kahvaltı etmiyordum ve yemek düzenim alt üst vaziyetteydi. yumurtaları pişirirken (az tereyağında pişirdim) ekmeksiz kahvaltı olmayacağına inanıyordum hala :)

yumurta, bir iki yaprak taze nane, biber, domates, peynirve zeytinle harika bir kahvaltı oldu. uzun süredir ilk kez yemek yedikten sonra açlık hissimdevam etmedi ki çok sık olur bana. yerim tabak biter bitmez buzdolabının çnündebulurum kendimi falan. bakalım bu beslenme düzeni (diyet demiyorum ben) işe yarayacak gibi. spor salonu olaylarına ancak bayramdan sonra bakabilcem dolayısıyla bugün ip atlarım evin içinde sanırım :)

bu arada hanişumeşhur kadınlara yönelik spor salonları var, onlara giden var mı aramızda? normal spor salonunda sadece koşu bandına binmek ve o kadın spor salonlarına gitmek arasında kaldım gibi. sonuçta olayı para belirleyecek ya neyse :)

Günaydın canlar. Bugün dükkanı ben açayım dedim ama yazan oldu mu benden önce bilmem...

Bugün karatay kahvaltımın yanında koca bir dilim de ıslak kek yedim. Öğlen pazarda olucam (sosyete pazarı demiştim ya dün:))) Öğlen yemeği yiyebilir miyim bilmiyorum.

Dün mutfaktaydım. Küçüğüm geldi. Anne sana bir süprizim var dedi ama heyecandan titriyor, içi içine sığmıyor, belli... İçeri otuma odasına bir gittim... Öğleden sonra parktan dönerken budanmış bir asma dalı alip getirmiştik eve. Onun üstündeki tüm yaprakları küçücük küçücük parçalamış ve koltukların üstü, yerler, heryere yaymış yaprak parçalarını! Öyle heyecanlıydı , gözlerimin içine öyle bir baktı ki, kızmak ne mümkün:) Sarılıp, öptüm. Çok teşekkür ederim, çok mutlu oldum dedim. O da gururla eserine bir daha baktı:) Komik oluyorlar bu yaşta:))

günaydın kızlar
toparlanma çalışmalarım sürüyo evde çiçeğim çok oturduğum odadaki çiçeklerin bi çoğunu diğer odaya götürdüm kapısını kapattım oda bi ferahladı oh yani ...çiçekleri çok seviyorum ama çok edinmişim yok da edemiyorum ben özlerim onları
bu sabah çocuklara yumurtalı ekmek yapmıştım 2 dilim bıraktılar malesef yedim 4 aydır ilk defa ekmek yedim yutmakta güçlük çektim iyimi ben ekmek sevmiyomuşum bu cıss kayıtlara geçtiyse ben gidip çiçekli odamda çayımı içeyim sonra görüşürüz kızlar

günaydınlar, güzel bir gün geçirmenizi diliyorum dün çok yorgun olduğum için akşam uğrayamadım. yavaş yavaş toparlanmaya başladım. arada 1-2 kaçamaklar oluyor. onlarıda yok edersem süper olacak

Canım günaydın afiyet olsun
Günaydın canım
günaydınlar, güzel bir gün geçirmenizi diliyorum dün çok yorgun olduğum için akşam uğrayamadım. yavaş yavaş toparlanmaya başladım. arada 1-2 kaçamaklar oluyor. onlarıda yok edersem süper olacak
Senin günün de güzel geçsin canım.. Kaçamaklaro azalt iyice ama
Çiçekleri ben de çok seviyorum ama sürekli taşındığım için fazla çiçek bakamıyorum Yaseminim melisam vb bi sürü çiçeğim taşındığım yerde kaldı kamyona sığmadılar
Filizcim ben de meyve bile yesem accayip şekerli geliyo artıkAfiyet olsun

dünkü menüm

3 lahmacun(küçük),az peynir,3 zeytin,1 ceviz,1 omega3

öğle
domatesli bulgur pilavı,yoğurt,kaymaklı dondurma

ara
1 avuç leblebi,simit,sade soda

akşam
yok

kitap:duy beni sevgili eşim
su:3,5 litre
spor:50 dk yürüyüş

canım sen kilo vermeyeceksin ama göbeğin gidecek bu yaşam tarzıyla çünkü zaten olman gereken klilonun çok altındasın. basküle takılma bence, bence haikikaten göbek bölgende birikim varsa sen göbeğini mezurayla ölç, alacağın tek ölçü bu olsun.
kitabında böyle biri yorum yapmıştı kadın sezeryan göbeği diye uğraştığı göbeğinden bi türlü kurtulamıyormuş fitness salonuna da gidiyor aylarca spor yapıyor, bel fıtığı yüzünden alt karın hareketlerini yapamadığı için kaldığını zannettiği sezeryan göbeği bu diyetle gidiyor, kilosu azalmıyor ama karın dümdüz oluyor.
ben de göbeğimden şikayetçiyim ufff ya son zamanlarda iyice büyüdüüüü...
dün güya dikkat edecektim bu sefer de yeğenim pizza yapmış , iş çıkışı sıcak sıcak(( yedim hemde pek çok...sabah dikkt edicem dedim gene pizza yediiiiim

Günaydın kızlar..
Bu sabah tartilmamak için dirensemde gene bı bakayım dedim gecen cumartsiden beri 1 kilo fazla çıktım hiç kacamaksiz gidiyorum adet dönemimde değil pöffff

Kahvaltımı yaptım aksamda çok hafif yemeye dikkat edeceğim tartı gunume dek ne olacak bakalım..

günaydınlarr nasılsnz .bugun kalktm hiç canım istemedi kahvaltı yapmak 3 ceviz 4 badem 2 parcada peynir yedimm bi bardakta çay şekersiz ..pek keyfim yok bugun uykumu alamadm sanrm :) iyi günlerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…