Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Afiyet olsun Kanellcim yürüyüş de yapmışsın

Kislar selamlar,

Makul bi Karatay gunu gecirdim ama bu aralar ben eskiden oldugundan daha cok acikiyorum sanki, daha once yediklerim beni fazlasiyla doyuruyodu ama eski miktarlar bana az geliyo sanki.

Menulerim:
Sabah: klasik karatay
Ogle: haslanmis brokoli, zeytinyagli bruksel lahaansi, salata, cacik
Aksam: bol salata, 3 kasik etli nohut, 2 kasik zeytinyagli ispanak.

Herkese sevgiler.

Bu arada yazmayi unuttum. Bebek sahibi olamk isteyen arkadaslarimiza en iyi dileklerimi yolluyorum. Alahin izniyle ennnn kisa zamanda saglikla bebislerinizi kucaginiza alirsiniz insallah.

Çok severim yeşil mercimek salatasını afiyet olsun Sersum
İkramların yeter elbette

Bu beslenme şekli bende en önce göbekteki yağları ve yan simitleri götürdü..Devam ederseniz o bölgediki yağlar gidecektir yavaş yavaş
her gunkı gıbı bugun de 1 saat dıasarda yurudum kızlar
Ben de seni hep tebrik ediyorum her zamanki gibi

2.öğün 19:30 da bitti
1 tabak fasulye
marul
domates
3 yeşil biber
maydanoz
omega 3

su: 3 lt
spor : yok

Selam kızlar.. Hatırlarsanız 3-4 ay öncesine kadar bende karatay kurallarına göre besleniyordum..
Dügün telası,evliliktir ramazandır derken ben şiştimmi bi güzel :) 2-3 kılocuk aldım ama bariz belli alınan kilo.
Evlilik sonrası kendini saldı dedirtmek istemiyorum, en önemlisi kendim bu şekilde hiç rahat değilim.
Hemen sağlıklı beslenmeme dönmem lazım... Desteklerinizi bekliyorum..

Yediğim cipslerin,çıkolataların haddi hesabı yok, dozunu çok kaçırdım..
Sıkı başlamam gerek dimi ?
Cezamı kesiyorum :)

Canım fasulyeyi ben ayıklayıp yıkayıp öyle koyuyorum.
Şöyle de koyduğum oluyo soğanı domatesiyle sarartıp soğuyunca poşetleyip at buzluğa :112: kışın pratik olur sana:112:

pindistan ben bir de fasülyeyi (ya bamyayı fln domates de yapıyorum böyle) bildiğin pişiriyorum saoğanlı domatesli sonra ateşten alıp sıcak sıcak kavanoza koyuyorum kapağını sıkıca kapatıp ters çevirip bir gece bekletiyorum konserve oluyo işte sonra canım ne zaman isterse açıp azıcık daha pişirip yiyorum

ama tabii hava almamasına dikkat etmek lazım

evet canım yarın iş var....hayırlısı inşallah..bir aydan sonra çok feciiii

kolay gelsin sersumcum yarın sana

maç varmış bu akşam maç başlayana kadar 80'leri izlememe müsade varmış neyse buna da şükür

benimde aynen öyle beslenme düzenim değişti önceden 3 öğun yerdim şimdi ise sabah yiyorum öğlen kaçamaklarla tavan yapıyorum akşamda yemiyorum ban ne oluyor anlamıyorum tartı her gün bir artı 500 bir eksi 500 gösterior

allahım bize ne oluyorrrr

Bu arada yazmayi unuttum. Bebek sahibi olamk isteyen arkadaslarimiza en iyi dileklerimi yolluyorum. Alahin izniyle ennnn kisa zamanda saglikla bebislerinizi kucaginiza alirsiniz insallah.

amin canım inşallah.....kendi adıma güzel dileklerin için teşekkür ederim

yeniden hoşgeldin canım,evliliğinde de mutluluklar dilerim

menülerimi bildireyiimm
öğle
tahıllı yoğurt

ara
sütlü kahve

akşam
mantar sote
bir kase yoğurt çorbası
yarım porsiyon et döner
iki kaşık yoğurt

akşam çayı yanında kuru kayısı ve ceviz

valla ben de bilemiyorum çoştum bi kere durmak ne mümkün!!regl oldum ondandır diyicem ama normalde bile bu kadar tatlının içine düşmüyodum :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…