Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Menü bildirimini atlamayalım:

Sabah: Klasik Karatay kahvaltısı

Öğlen: yarım sucuk, 2 kaşık turşu kavurması, 2 karnıyarık(fırında kızarmış)

ohoo çayı da ağzımıza götüren makina da isteriz yakında biz

ya ben ikisi bir arada olanı sormadım ama adam anlattı. Islak kalabiliyor dedi yıkamadan hemen sonra kurutunca ama benim ikisi bir arada istemememin nedeni o değil benim çamaşır mak. süper yıkıyor çok memnunum ondan değiştirmek istemedim canım

Son düzenleme:
bugün ki kahvaltım
çok geç yaptım bir gibi

beyaz peynir
kaşar peyniri
1 yumurta(omlet şeklinde)
2 zeytin
yarım dilim tam tahıllı buğday ekm.
çay
su
domates salatalık

Çamaşır makinenin markası ne dilemm? Benimki sinyal vermeye başladı bırak beni diye...

işte 28.09.2012 tarihli listemizz..

amiboid %1.03

topraksuu %0.82

akrep33 %0.77

şebnemguducu %0.16

ne_yazcam_ya %0.16

menevşehülya %0.15

papadiya 0000 :44::44:

okyanussuda ++200

sersum ++ 700

:119::119::119::119::119::119:

kilo veren veremeyen herkesi kutluyorum..bu hafta ben listeyi peşin olarak yaptım kısslarr...sonuncuyum yaa..haftaya işte olacağım..yanii bidaha sizlerin ellerinizden öper listemiz

işte ben sordum canım..onlarda bana sana söylediklerini söylediler..açıkçası bizimkiler bunu becerememiş60:..valla kupkuru çıkıyor..

çamaşır makinen iyiyse ne gerek var canım..tabii iyi yapmışsın güle güle kullan..benim makinem off durumdaydı..ondan aldım
Sersum, sabahtan beri senle ben burdayız. Evsahibi gibi olduk:)

evet tatlım bugün kabul günümüz oldu..

kısslar 2. öğünümü de yiyorum bu arada

kısır
zeytinyağlı taze fasulye
2-3 ızgara tavuk kanat

evet benim de cildim çok güzel oldu öyle bi sıkıntım yoktu ama artık daha berrak ve duru görünüyor

ben de öyle anladım o yüzden hani 2 makine olmaz yer kaplamaz aman ne iyi demeye çalışmıştım iyiniyetlicim evimiz olunca öyle kurutmalı makine alırız inşallah biz de

çok geçmiş olsun sebnemcim sana iyi yolculuklar güle güle git

Hoşbuldumm tşk ederim :) ya ben cok korkuyorm bundada basarısz olcagm ıcın butun tavsyelere uyuyorum 3gundr ama bakalm olur inş

ben de ütü yapan makine istiyorum!!en sevmediğim ev işi ütü yemek yapayım ev temizleyeyim bulaşık yıkayayım hiiiç sorun değil ama o ütü yok mu...eşim bayaa titiz hiç bişeyi 2 defa giymez (ben yine kazaklarda istisna yapıyorum) e bi de burası tozlu fln haftasonu o çamaşır makinesi hiç durmadan çalışıyo sonra bi de işin yoksa ütüle

dilemmmcim çok teşekkür ederim sağolun sayenizde rahatladım ama tiroid konusunda haklısın annem teyzem herkes tiroid hastası ailede ben de aralıkta Türkiye'ye gidersem inşallah kapsamlı bi test yaptırayım diyorum çünkü ne kadar demir ilacı kullansam da saçlarım çok dökülüyo bu aralar elim ayağım hep soğuk..bi baktırmak lazım..

ya bugün bi ara öğün yaptım o kaçamak sayılır mı :26:

aslında şöyle oldu:
saat 11 buçuk gibi bizim mutfaktan tavuk şiş gönderdi patronun eşi 6 parça (küp küp yani) tavuk yedim

sonra yemeğe gittik 1 gibi 1 kase soğuk domates çorbası içtim (bi de çook az cısslı bişey içtim)

sonra saat 4 gibi muz ve üzüm ikram ettiler 1 muz ve 4 tane üzüm yedim

biraz fazla mı olmuş sizce?

sersumcum ben kaçar akşama misafir var ve kek istedi canım ablam benden umarım kaçamak yapmam ama yemezsemde gönül koyar pufff.
Neyse evin biraz tozunu alayım görüşürüz güzeller

kilo veren veremeyen herkesi tebrik ederim

kısslar bi yanlışlık olmuşş siyahmiyah birinciydi en üstte kaldığı için gözümden kaçmışş..kusura bakmayın listeyi yeniledim...

işte 28.09.2012 tarihli listemizz..

siyahmiyah %1.36

amiboid %1.03

topraksuu %0.82

akrep33 %0.77

şebnemguducu %0.16

ne_yazcam_ya %0.16

menevşehülya %0.15

papadiya 0000 :44::44:

okyanussuda ++200

sersum ++ 700

:119::119::119::119::119::119:

kilo veren veremeyen herkesi kutluyorum..bu hafta ben listeyi peşin olarak yaptım kısslarr...sonuncuyum yaa..haftaya işte olacağım..yanii bidaha sizlerin ellerinizden öper listemiz

sersumcum ben kaçar akşama misafir var ve kek istedi canım ablam benden umarım kaçamak yapmam ama yemezsemde gönül koyar pufff.
Neyse evin biraz tozunu alayım görüşürüz güzeller

güle güle canım.. sen de kek ten bi ısırık alırsın olur biter..1 ısırıktan bişey olmaz

Selamun aleykum hanımlar ;
Sabah menü ve kilo bildirimimi yapıyorum ;
Aç karnına ılık sirkeli su
salçalı yumurta ( 2 yumurta ile hazırladım)
peynir
salata ( bol nane ve domatesli)
zeytin
veee ardından türk kahvesi

Geçen haftaki kilom : 74,8
Bu haftaki kilom : 74,1
Fark : - 700 gr

Aslında hafta içinde 73'leri görmüştüm ama bu sabah çıkan sonuç bu oldu Moral bozmaya gerek yok tabi , Karatay'a tam gaz devam inşaAllah
Hepimize hayırlı cumalar diliyorumm

yaaa arkadaşlar bu kurutma makinesi çamaşırları kırıştırmıyor mu:44:

Canim liste icin ellerine saglık çok güzel olmuş

Kilo veren herkesi tebrik ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…