Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ya bugün bi ara öğün yaptım o kaçamak sayılır mı :26:

aslında şöyle oldu:
saat 11 buçuk gibi bizim mutfaktan tavuk şiş gönderdi patronun eşi 6 parça (küp küp yani) tavuk yedim

sonra yemeğe gittik 1 gibi 1 kase soğuk domates çorbası içtim (bi de çook az cısslı bişey içtim)

sonra saat 4 gibi muz ve üzüm ikram ettiler 1 muz ve 4 tane üzüm yedim

biraz fazla mı olmuş sizce?

fazla olmamış canım sen bu haftanın birincisisin hakkındır:KK23::KK23:

işte 28.09.2012 tarihli listemizz..:KK76::KK76::KK76::KK76:

siyahmiyah %1.36 :KK19::KK19::KK19: :KK9::KK9: :nazar:

amiboid %1.03 :KK19::KK19: :KK9::KK9: :nazar:

topraksuu %0.82 :KK19: :KK9::KK9: :nazar:

akrep33 %0.77 :KK9::KK9:

şebnemguducu %0.16 :KK9::KK9:

ne_yazcam_ya %0.16 :KK9::KK9:

menevşehülya %0.15 :KK9::KK9:

papadiya 0000 :44::44:

okyanussuda ++200 :KK4::KK57::KK57:

sersum ++ 700 :KK4::KK22::KK57::KK57:

:KK9::KK9::KK9::KK66::KK66::119::119::119::119::119::119:

kilo veren veremeyen herkesi kutluyorum..bu hafta ben listeyi peşin olarak yaptım kısslarr...sonuncuyum yaa..haftaya işte olacağım..yanii bidaha sizlerin ellerinizden öper listemiz :KK9::KK9:

aaa ben birinci olmuşum:KK52::KK52: ben haftaya giricem zannediyodum 2 hafta yapıp 3. hafta girmiyo muyduk?

ay akşam akşam çok sevindim teşekkür ederim sersumcum :KK16::KK16:

peki ben ne zaman yapıyorum listeyi haftaya mı?

sevindirik olunca kafam beynim durdu resmen :KK9:

yaaa arkadaşlar bu kurutma makinesi çamaşırları kırıştırmıyor mu:44:

biraz nemli çıkıyo öyle kupkuru değil hemen elinle düzeltir katlarsan ütüsü de kolay oluyo ben bi arkadaşımınkini kullanmıştım ordan bliyorum

Ben de 1,5 yıldır kurutma mak kullanıyorum. Yerim müsait, çam mak de o zamanlar iyi durumda olduğu için ayrıca kurutma mak aldım. Bir de her 1 makine çamaşır için, yıkama+kurutma 3-4 saat kadar çalışmış oluyor aynı makine. Ömrü daha kısa olur ve her 1 makine çamaşır daha çok zaman alır diye (haftada 6-7 makine çamaşır yıkanıyor bizde)kurutma mak. ni ayrı almayı tercih etmiştim.

Büyük parçalarla(nevresim gibi) küçük parçaları birlikte atarsan, küçük parçalar büyüğün arasına sıkışıyor. O zaman çok kırışıyor. Onun dışında kesinlikle kırıştırmıyor. Havlular pofidik pofidik çıkıyor. Hiç ütü vurdurmuyorum artık. Hatta kendim ütülesem eşofmanları falan ütülemeden kaldırırdım. Kadın ütülüyor diye ütületiyorum doğrusu...En güzeli de saç- tüy-toz, hiçbirşey bırakmıyor. Ama elektrik faturasını sorma:)

Sersumcum ellerine sağlık liste için.

Ben bu hafta çok geç kaldım maalesef bildirimde bulunmak için. Sabah evden de tartılamadan çıkmak zorunda kaldım sabahın köründe. Herkese sevgiler ve tebrikler

kilo veren veremeyen herkesi kutluyorum..bu hafta ben listeyi peşin olarak yaptım kısslarr...sonuncuyum yaa..haftaya işte olacağım..yanii bidaha sizlerin ellerinizden öper listemiz :KK9::KK9:

ellerine sağlık sersumcum emeğine sağlık liste çok güzel olmuş :KK19::KK19:

akşam yiyeceğim yemeğimide yazaym :KK56::KK56:
1 haşlanmış tavuk budu
1 kase mercimek çorbası
yeşillik

çok doldurmazsan kırıştırmıyor canım..genelde nevresimleri kırıştırıyor..ama bence yine de değer..
ben azar azar yıkıyorum..hem kuruyor hem de hijyen oluyor..izmirdeyken is kokusu yüzünden çamaşırlarımı 2 kere yıkadığımı hatırlarım..:KK35::KK35:

Canim liste icin ellerine saglık çok güzel olmuş :KK9::KK9::KK9:

Kilo veren herkesi tebrik ederim :KK9::KK9::KK9:

aaa ben birinci olmuşum:KK52::KK52: ben haftaya giricem zannediyodum 2 hafta yapıp 3. hafta girmiyo muyduk?

ay akşam akşam çok sevindim teşekkür ederim sersumcum :KK16::KK16:

peki ben ne zaman yapıyorum listeyi haftaya mı?

sevindirik olunca kafam beynim durdu resmen :KK9:

biraz nemli çıkıyo öyle kupkuru değil hemen elinle düzeltir katlarsan ütüsü de kolay oluyo ben bi arkadaşımınkini kullanmıştım ordan bliyorum

benim makinemde kupkuru çıkıyor canım..ama o senin elinde kısa programda kurutursan nemli oluyor..:KK34::KK34:

tebrikler canım evet 1. oldun..senin 2 hafta menü bildirimin doldu diye biliyorum..:44::44:bildirim yapınca doldu diye düşündüm..diğer arkadaşlara haksızlık yapmamak lazım..:KK34::KK34:

Sersum liste çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.

Kilo veren-vermeyen, Karatay yapmaya devam eden herkesi kocaman tebrik ediyorum. İyi ki varsınız. Sizi bulduğum için de kendime afferin diyorum:))

Önümüzdeki hafta ben de varım inş.

Ben yürümeye gidiyorum. Hala ağır ağır yürüyebiliyorum. Ellerime ağırlık da alamıyorum. Karnım geriliyor o zaman.

Gidip tıngır mıngır yürüyeyim bari:))

Görüşürüz kızlar.

ELLERİNİZE SAĞLIK CANIM BENİMMM

SABAH: 1 ymurta 9 zeytin 1 peynir domates salatalık çay ceviz

öğlen: 2 imik tatlısı pataesli havuç 1 börek 4 sarma 1 kuru dolma çayy

evet bu hafta üstüste davetler pastalar börekler havada uçustu belimde çok ağrıyor 3 gündür spor yapamadım bu gidşe dur demeliyim

arkadaşlar herkese güzel günlerrr.kilo vermek için çaba gösteren herkese başarılarrr.kendim de dahill.bugün sabah klasik karatay kahvaltısı yaptım.öğlen de işte yine peynir zeytin domates ve 1 yumurta yedimm.birer avuç da yerfıstığı .oooo ne biçim doydum vallaaa.ben nezaman gircem acaba şu kilo bildirimine :KK76: :KK76: :KK76: :KK76:

evet bu hafta üstüste davetler pastalar börekler havada uçustu belimde çok ağrıyor 3 gündür spor yapamadım bu gidşe dur demeliyim

:KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben yürümeye gidiyorum. Hala ağır ağır yürüyebiliyorum. Ellerime ağırlık da alamıyorum. Karnım geriliyor o zaman.

Görüşürüz kızlar.
bugün benim de yeni spor ayakkabılarım geliyor:KK52::KK52::KK52:..demin baktım dağıtıma çıkmış.:KK76:.gelsinler de ben de denemek için çıkayım artık yürüyüşüme..:KK76::KK76::KK76:

arkadaşlar..şimdi çam.makinemden kurumuş çamaşırlarımı alıp dürüyordum vee mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim.:KK52::KK52:

.makinemi 6 aydır kullanıyorum veee çok memnunum.:KK76::KK76:.çamaşırları asma derdinden kurtulmak hele kışın yağmurlu havalrda müthiş..birde ben taşınan bir insan olduğum için hem kurutma mak. hem ayrıca çam mak. alamk hiç cazip gelmiyordu..1 yıl araştırdım..en uygun ve kullanışlısını seçtim..benden sonra 2 arkadaşım da benim tavsiyemle aldı..onlarda çok memnun..belki aranızda makinesi eskiyen ve değiştirmek zorunda olanlar vardır diye söylüyorum..ho..ver in 9 kilo yıkama 6 kilo kurutmalı çamaşır makinesi...müthişş..tavsiyemdir :KK34::KK34:

sersumcum araştırıyordum ne zamandır ikisi birarada. çook faydalı oldu bu tavsiyen ben de alcam inşallah.teşekkürlerr

evet tatlım dur diyelim artıkEn Büyük KK..belin içinde amman dikkat..geçmiş olsun zorlama kendini:KK34:

sersumum bıdenem elıne emegıne saglık:KK16::KK16::KK16:

sağol bebişim..:KK19::KK19:

çok doldurmazsan kırıştırmıyor canım..genelde nevresimleri kırıştırıyor..ama bence yine de değer..
ben azar azar yıkıyorum..hem kuruyor hem de hijyen oluyor..izmirdeyken is kokusu yüzünden çamaşırlarımı 2 kere yıkadığımı hatırlarım..:KK35::KK35:

benim makinemde kupkuru çıkıyor canım..ama o senin elinde kısa programda kurutursan nemli oluyor..:KK34::KK34:

tebrikler canım evet 1. oldun..senin 2 hafta menü bildirimin doldu diye biliyorum..:44::44:bildirim yapınca doldu diye düşündüm..diğer arkadaşlara haksızlık yapmamak lazım..:KK34::KK34:

evet sersumcum tam 2 hafta oldu (eline sağlık yeniden yazmışsın bi de..şimdi önümüzdeki hafta liste sırası bende mi oluyor (yeni katıldım ya) ya da nasıl ilerliyo sıra onu merak ediyorum :44:

Görüşürüz kızlar.

azmine hayranım oyacım tingir mingir da olsa yürüyosun maşallah sana :nazar::nazar:

bugun 3 saatlıgıne kadın aldım cam kapı dıp kose evı temızledık ıkı elden gırısınce 3 saatte heryer mıs gıbı oldu acıktıgımızı fakedınce de guzel bır sofra kurdum bırlıkte yedık

menum

sucuklu kurufasulye
bulgur pılavı
yesıllık salatası
kavun,tereyagında yumurta
zeytın,helva,gunkurusu
bulgurlu beyaz lahana sarma
omega3,çay

hepsınden makul mıktarlarda yedım cay ıcıyorum....evde mıs kibin daha ne olsun:KK76::KK76:

X