Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hoşbulduk canım
kendimi tanıtayım 22 yaşındayım 1,68 boyum 79 kiloyum çalışıyorum muhasebeciyim uzun zamanlardır diyet yapıyorum bekarım
böyle ilk sayfadan itibaren derken en ilk sayfadan mı

Burada rahatça vereceksin inş. kilolarını Karatayı iyice özümsersen beslenme alışkanlıklarını değiştirirsen kiloların gider bi daha da dönmezler

Canım ilk sayfada konunun özü menümüz filan var oradan başla oku biraz hepsini okuman mümkün değil tabii

umarım bebiştir..

inşallah canım öyledir

ama benim hala çok kötü başım dönüyor ve işteyim şu an
akşam gideyim diye düşünmüştüm doktora ama galiba bu
kafayla akşamı edemiycem temizlikçi kadında getirdim şimdi
buraya kadını da bırakıp gidemem bakalım ne olacak durumum
3 gündür sürekli dönüyor bugün kesin acile gidicem ne olursa
artık

birde eşim diyet yapıyosun ondan mı oluyo demeye başladı
bende aç değilimki başım dönsün aç olunca başı döner insanın
dedim ne bileyim ben diyo :44:

dün akşam

5 ad. küçük içi çökelekli közlenmiş biber yedim

sabah:

1 b.süt
1 ç.b. bademin 3/2 si
domates
peynir
12 y.zeytin
2 k.k yumurta

Öğleyin eve gittim herse yaptım.. Okuldan eve gittiğimde 15:30 da yiyemem yoksa

2. öğünümde neler var

1 porsiyon herse
Barbunya
peynir canavarıyım resmen
yoğurt da yerim

ohh sonra yemezsem süpper olacak

Son düzenleme:

aynen canım yoksa bümkün degil hepsini okumam
Ben bakayım aklıma takılanı sorayım sizlere olur mu ben bu işe baş koydummmmmmm

Kızlar ben okuyorum başlanğış kısımlarını
günlük şu şekilde mi yapıyoruz
1.öğün
2.öğün
3.öğün
sıvı
spor

her pazartesi bildir yapıyoruz onu da anladım birde menü yapılıyormuş sırası gelen yapıyor muş o kısmı anlayamadım

Bir de ben yumurta yiyemiyorum sene de 5 yumurta bile tüketmem yemeklerin içinde ki hariç ben nasıl 2 yumurta yiyecegim yemesem olur mu muz da yenebiliyor muş zannedersem o olsa :26:

kızlar yaklaşık iki haftadır motive olup giremiyorum foruma...canım sıkkın eşim şehir dışına görevli gitti bir taraftan yanlızım bir taraftan ülkenin bu hali hiç moral motivasyon kalmadı bir taraftan işler yıgılı yapılmayı bekliyor nasıl tekrar eski motivemi saglıycam sizden de kopmak istemiyorum ama yapamıyorum artık sporada zorla gidiyorum yemek desen tüm kuralları yıktım kilom aynı ama vermedım de ufff canınızı sıktım ....

Merhaba kizlar,

bende menü bildirime hayirlisiyla basliyoruuumm...

gecen hafta tatile gittik ve iki kilo almayi basardim bi haftada, moralim cooook bozuk
istahim gitti, dogru dürüst birsey yiyemedim...

bugünde itibaren karatayi uygulayarak insallah istedigim kiloya kavusurum..

kahvalti: bir cay bardagi findik, 4-5 kuru incir ve kayisi

aksam yemegi: etli patlican yemeyi ve cacik

kolay gelsin

geçmiş olsun canım

40 dk yürüyüş
+

100 tane mekik

çatırtıyı duydunmuuuuu

merhabalar kızlaar güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle...bu aralar herkesten nasıl zayıfladın sorusunu çok duyuyorum.hemen başlıyorum karatay beslenme şeklini anlatmaya.yolda,pazarda, işyerinde,evde çok soranlar var nasıl zayıfladığımı.

sabah yediklerimbeyaz peynirli,cevizli,maydonozlu,közlenmiş kırmızı biber salatası)5 zeytin,1 domates,1 salatalık,limonlu çay......

akşam öğünümde(17:30da)karnıyarık,kabak salatası olacak inşallah..karnıyarıklarımı patlıcanları fırında közleyerek yaptım..

temizlik,spor,yemek canım çıktı yaw:106::106::106:
üstüne bi de dişim sızlıyo,sanırım temizlenme zamanı geldi,dişetim çekilmiş:18::18:ayyy nefret ediyorum dişçiye gitmekten

Tatlılar,merhabalar hepinize...dün aksam;

mercimek çorba
1 kasık bulgur pilavı
bir tavuk göğüs
salata ve yoğurt yedim

bu sabah;

tulum peyniri
2 yumurtadan yumurta salatasi
10 zeytin
zeytinyağı ve limon ilaveli salatalık ve domates
2 kuru incir
1 kuru erik
ceviz ve yer fıstığı
çay

Aksamda;
kıymalı mantarli yumurta kasar peyniri ilaveli
salata
yemeyi dusunmesemde mercimek çorbası ve 1 kasık bulgur yiyeblirm belki

Teşekkür ediyorum. Yumurtalıklarımda kist vardı. Risk gördü doktorum aldı. İyi ki bi ca teşhisi kondu, şaşı baksam biyopsi yapalım diyosunuz diye çemkirdim doktoruma:)) Ameliyat 1,5 saat sürdü, ayılma-bayılma kısmı dahil. Kapalı ameliyat olduğu için iyileşme ksımı rahattı. Yalnız kapalı ameliyatta içine gaz basıyorlarmış (neremden diye sormaya korktum:)) Organlar birbirinden ayrılsın diye... 1,5-2 beden genişledim resmen! Pantolonların düğmesi kapanmıyor. Doktora sordum, 10-15 gün sürermiş düzelmesi. En azından geçici bişeymiş:)

Sen bir de çalışıyorsun İyiniyetlim ya... Buna rağmen sporunu aksatmıyorsun. Maşallah diyorum.

Hoşgeldin Berivan. Hergün menü bildirimi yapıyoruz. Cumaları da ayrıca kilo bildirimi yapıyoruz. 2 hafta bildirim yaptıktan sonra listeye dahil oluyorsun. O hafta sonuncu olan kişi, bir sonraki hafta listeyi yapıyor.

Aklına takılan bişey olursa cvplamaya çalışıırız.

geçmiş olsun canım

çatırtıyı duydunmuuuuu

Amiboid teşekkür ederim canım.
Leylak'ın mekikleri meşhur hayatım. Yetişemeyiz hiçbirimiz onaaaa... Anca maşallah derim ben, kendi adıma

geçmiş olsun canımcım

Menü bildirimi:

14:30

1 tabak mercimek çorbası
1 avuç ceviz

2 litre su

2km/30 dakika yürüyüş

temizlik,spor,yemek canım çıktı yaw:106::106::106:
üstüne bi de dişim sızlıyo,sanırım temizlenme zamanı geldi,dişetim çekilmiş:18::18:ayyy nefret ediyorum dişçiye gitmekten

canım dişi hiç sorma benimde 2 gündür yavaştan yavaştan ben geliyorum diyor hiç bişeye benzemiyor agrısı valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…