Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

evet canım özletme kendini..aksatıyorsun bu aralar..

dun sahılde gunes ve mıs gıbı denız kokusu eslıgınde 1 saat yurudum

deniz kokusunu ösledim ben yawwww
aramıza hoşgeldin.. zaten 2 öğün en doğrusu..acıkmıyor ve başağrısı çekmiyorsan sorun yok canım..başarılar ..

Merhabalar kızlar
bende bir karataycıyım artık kitabını aldım okudum ve bugün başladım sizlerin yardımı ile zayıflamak istıyorum beni de aranıza alır mısınız :26:
hoşgeldin..
bence 3 kilo çok iyi..ben ayda 1 kiloya bile razıyım..metabolizmam çok yavaşş.her bünye ayrıdır canım..

sağol tatlım.. hoşgeldin..geçmiş olsun..kendine dikkat et
..plateste kusur kalsın şekerim..biraz vakit ver kendine.yürüyüş yeter bence

ben vertigo olma olasılığı var diyorum canımcım kbb anlar bu işten..ihmal etme..
eşine de söyle böyle yumurtalı cevizli kahvaltıda kim aç kalıpta başı döner yaa..güldürmesin bizi... kıyamıyordur o sana da ondan canım..

aşkolsun canımcım..motiveni bozmak yok..bizimle kal ..ben tayin dönemimdeyken moralim sıfırdı sizin sayenizde düzelttim kendimi..sabırlı ol..bozsan bile diyetini buraya gel..başaracağız..biliyorsun
temizlik,spor,yemek canım çıktı yaw:106::106::106:
üstüne bi de dişim sızlıyo,sanırım temizlenme zamanı geldi,dişetim çekilmiş:18::18:ayyy nefret ediyorum dişçiye gitmekten

ben de nefret ediyorum dişçiden ama şekerim ihtiyacın varsa mecburuz gitmeye..geçmiş olsun ihmal etme sakın

canım sakın yanlış anlama ama o gaz basma olayının nerden olduğunu sormaya korkuyorum kısmında koptum gülmekten..Allahım şifa versin..çok komik anlatmışsın..

sabah menüm

sucuklu ve kaşarlı omlet
salata
peynir zeytin
badem
çay çay..

akşam

bulgurlu sulu köfte
tarhana çorbası
salata..

acıktım kıslar akşam yemeğimi yeme vakti geldi sanırsam.sonra görüşürüz..

[sıze=3][ı]acıktım kıslar akşam yemeğimi yeme vakti geldi sanırsam.sonra görüşürüz..[/ı][/sıze]

2 ögun mu yıyorsunuz kızlar sizden öğrenecek çokkkkkkk seyım var fındık,fıstık,badem yıyormusunuz ne kadar sıklıkda meyve yemem gerek ben çalısıyorum 7,30 da evde oluyorum ne yemelıyım ayyyyyyyyy yine çok sey sordum

Tebrikler canım,çok güzel kilo vermişsin,böyle devam,sporu sakın bırakma,Karatay bizi gerçekten de dinç yapıyor,kaçamak yapınca resmen yerimden zor kalkıyorum bende

Canım ben 65 de kaldım,aslında veririm ama yüzden gider diye istemiyorum,ama incelsem azıcık daha iyi olucak,onun içinde pilates ve call yapayım diyorum,bir de b fit açılmış burada,sen gitmişmiydin,bir fikrin var mı canım

Geçmişler olsun canım,Allahım şifalar versin

40 dk yürüyüş
+

100 tane mekik

Geçmiş olsun canım,bence gecikmeden bir doktora git istersen

Çivi çiviyi söker canım. Bir kere canın istemediği zaman inadına sporunu yapacaksın. Menünde kaçamaklar varsa, asıl o zaman buraya yazacaksın. Bir ucundan yakaladığını hissetsen şu işin, zaten kaptırıp gideceksin ondan sonra... Tam 1 ay sonra tekrar konuşalım seninle. Bak gör, ikimiz de daha zayıf olucaz.

İgne oyası gecmis olsun canım ...

düzeltme :igneoyası çook geçmiş olsun

Hepinize çok teşekkür ederim. Duygulandım yahu... Yaşlandıkça daha duygusal bir tip oluyorum ben...

deniz kokusunu ösledim ben yawwww

canım sakın yanlış anlama ama o gaz basma olayının nerden olduğunu sormaya korkuyorum kısmında koptum gülmekten..Allahım şifa versin..çok komik anlatmışsın..

Yanlış anlamam... Zaten ben de aynen o anladığın gibi düşündüm:))))

Bugün ben de denize yakın olmak istedim. Sahile gittim oğlumla. Amaçsız dolaştık. Çimenlerde çıplak ayak top oynadık. Tekneleri seyrettik uzun uzun. İyi geldi.

Canım doğru diyorsun,bundan sonra daha sık girerim inşallah,buraya girince daha dikkat ediyorum yediklerime Sersumum,vertigo içinde geçmiş olsun,babam geçirdi,çok fena birşey,hala da biraz üşütsün cereyanda kalsın hafiften yokluyor,sen de dikkat et kendine canım

üstüne bi de dişim sızlıyo,sanırım temizlenme zamanı geldi,dişetim çekilmiş:18::18:ayyy nefret ediyorum dişçiye gitmekten

Leylakım geçmiş olsun canım

canım dişi hiç sorma benimde 2 gündür yavaştan yavaştan ben geliyorum diyor hiç bişeye benzemiyor agrısı valla.

Geçmiş olsun canım,ihmal etmeyin

selamlar

ben bittim sözde kaynanam geldi yardıma çocuk bakmaya ama ona yemektir çaydır peşinde koşacak adam lazım..ustalar evde hala..

yaw bi zevkim vardı şekerli türk kahvesi ondan da vazgeçtim şekersiz çay kahve içemiyorum ben
ne zaman bu işler biter ben spor başlıycam.

Bugün 55 dakika yürüdüm tempolu bir şekilde

Öğlen yemeğim

Kırmızı mercimek çorbası,çiğ köfte,ayran,2 erik,az üzüm

Akşam çorba ve köfte olucak galiba birazdan yerim acıktım

merhaba kızlarr diyet gayet güzel gidiyor tartı bugün yüzümü güldürdü bakalım cumaya ne olacak inşallah aynı şekilde devam eder
bu sabah yürüyüşede başladım tam 90 dk sorasındada parktaki aletlerde yarım saat egzersiz yaptım çok iyi geldi yoruldum ama ne yaparsınız herşey sağlık ve güzellik için
bugünkü menüm

1. öğün
1 haşlanmış yumurta
avuç içinden fazla keçi peyniri
domates-salatalık
5 zeytin
şekersiz çay

2. öğün(şimdi yiyecem)
koca 1 tabak etli yeşil fasulye
ayran

hepinize iyi akşamlar

Yine ben cvplamaya çalışayım elimden geldiğince...

Bazı arkadaşlar 2 öğün yiyor. Saat 16:00-17:00 gibi 2. öğünü yiyip günü kapatıyor. Ama ben dayanamıyorum o kadar uzun süre. Bu sefer de açlıktan gözüm dönüyor ve saldırıyorum yemeklere. O yüzden 3 öğün yiyorum. Eğer kendini iyihissedersen, baş ağrısı falan yapmazsa, sen de 2 öğün yersin. Kesinlikle daha iyi kilo veriliyor.3 öğün yapacaksan da öğünler arasını 4-5 saat tutmaya özen göster.

Kuruyemiş yiyoruz. Sabah 1 avuç kavrulmamış kuruyemiş öneriliyor. Kendi tecrübemi de yazayım. Ben her öğün 1 avuç yeni kırdığım ceviz yiyorum. Diğer kuruyemişlerden daha tok tuttu beni. O yüzden cevizi tercih ediyorum.

7:30 da eve gelip, yemek hazırla, ye, derken yemeğin bitişi 20:00 yi geçer diye düşünüyorum. 3 öğün yapacaksan 20:00 yi geçirmemeye çalış. 2 öğünü bir dene istersen... Hepimiz deneyip kendimize uyan yöntemler bulduk.

Meyveye gelince... Özellikle kilo vermek isteyenler uzak durmalı. Yumurta yerine muz yiyebilirsin arasıra. Yine de canın çoook isterse, az bişey sabah yersin. Gün içinde eritebilmek için. Meyve demek, şeker demek. Hiç farkı yok. Mümkünse yeme.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Daha verdiğin 1 kilo yok, ne atıp tutuyorsun deme:) Bu benim 2. turum. İlkinde 93kg dan başlamıştım:)

Son düzenleme:

sagol arkadaşım maşallah güzel kilolar vermişsssin o zaman sabah kahvaltı yı bazen yetiştiremiyorum mesala bugun 1 bardak süt ve fdıstık yedım işe geldim öğlen kocaman bır kase yoğurt yedım bırazda fıstık o kadar çok ac dedılım aslında eve gıder 2 salatalık yerım olmadı çok sagol canımmmmmm

Geçmiş olsun Leylakım. Aman ihmal etme. Sevsek de sevmesek de gidiyoruz işte mecbur kalınca.

Dişçiye gidince de sor istersen, acaba dişeti çekilmesi vitamin eksikliğinden olabilir mi diye...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…