Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

tebrikler canım2 kg süperrrr

cherry_pie çok tebrik ederim seni inş. bende senin gibi güzel bir şekilde kilo veririm hedefim 4 ayda 23 kilo :) 20 değil 25 değil 23 nedense? :) benim tek sorunum kahvaltı öncedende kahvaltı kültürüm yokru kızartma yada akşamdan ne kaldıysa ondan yerdim şimdi bulana bulana peynir yiyorum. çok sevdiğim kaşarı bile meğerse ekmekten dolayı seviyormuşum şimdi onuda içim pek almıyor bukonuda tavsiyelere açığım hepimize bol sağlıklı ve tıkır tıkır giden kilolar diliyorum

tebrikler canım,1 hafta sonucunda harika bi sonuç
öğün saatlerin de gayet güzel,ben de aylardır hemen hemen aynı saatlerde yiyiyorum

cherry_pie senin boyun ve yaşın kaç acaba merak ettim. hızlı kilo vermede yaşında etkisi var biliyosun seninle kilolarımız aynı gibi bende 108 le başladım 1 hafta önce. ama 1 ay boyunca tartılmayı düşünmüyorum

Son düzenleme:
günaydın karatay çıtırları:79::79:
kahvaltım
-2 yumurtadan omlet
-peynir
-salatalık
-zeytin
-1 muz

şimdi de yürüyüşümü yapıciiiiim

Merhabalar kızlar
bende bir karataycıyım artık kitabını aldım okudum ve bugün başladım sizlerin yardımı ile zayıflamak istıyorum beni de aranıza alır mısınız :26:

Çok teşekkür ederim :) umarım istikrarlı bir şekilde devam edebiliriz önemli olan o.

valla bence kahvaltı için yumurtayla bir sürü alternatif var. Neye kırsan yakışıyor :) Mesela bu sabah lor peynirli naneli omlet yaptım azcık tereyağıyla. Kendine damak tadına uyacak bişiler bulmaya çalış her gün ayrı bişi dene elbet birini seversin :)
Yumurtaları haşlayıp maydonoz, soğan, bol nane ile salata yapabilirsin hem çok doyurucu hem de sağlıklı olur. Menemen yapabilirsin yağını az koyma şartıyla.
yumurtaları ayrı yiyip peynirle yeşillikli limonlu salata yapabilirsin :) dediğim gibi kahvaltıyı keyifli hale getirmeye çalış bence. Eğer çalışmıyorsan yayıla yayıla keyfini çıkararak yap kahvaltını. Benim en zevk aldığım öğün :)

valla ben kahvaltıda bayağı çok yiyorum ondan akşam yemeğine ihtiyaç kalmıyor bile olabilir. Buradan bazı menülere bakıyorum da bana göre bayağı az yiyorlar :)

öğün saatlerin de gayet güzel,ben de aylardır hemen hemen aynı saatlerde yiyiyorum

Ohhh yaa rahatladım valla :)

Boyum 1,72, yaşım da 24. Senin?
Bu hafta fazla spor yaptım bu onun etkisidir diye düşünüyorum. Hareket çok etkili cidden.
Ya ben de aslında en azından haftada bir tartılsam iyi olacak her gün tartılıyorum bu aralar :) en azından hafta sonuna kadar sabredeyim bakalım :)

Çok teşekkür ederim. Umarım hepimiz istediğimiz kiloya ulaşırız.
O elbiselere girme isteği bayağı gaz kaynağı oluyor. İlk hedefinin bu olması bence çok güzel :)

Ben aslında 90 kiloya kadar inmiştim ne yazık ki kan ilaçları flan dolayısıyla geri aldım. Zaten iştah açılmaya hazır bir de onları kullanınca zıvanadan çıktı :)
benim de ilk hedefim 80 leri görmek sonrasında da niyeyse bi 68 kilo olasım var daha çok vermek ister miyim bilmiyorum :) 40 kilo var daha önümde :/
Şu sarkma muhabbeti de bayağı korkutuyor beni ama bakalım neye benzeyeceğim o zaman :)
Her şeyin hayırlısı...

Son düzenleme:

Leylakım ben de bu saatlerde yiyerek çok güzel kilo verdim.. Bu yüzden devam edeceğim

Şimdi gidip kızıma eşime yemek verip kendim yemeden döneceğim acıkmadım da zaten

arkadaşlar 1 ayda hiç bozmadım diyetimiii.hergün 1 saat yürüyüş yaptım 3 kilo gitmiş niye yaaaaa.en az 4yada 5 bekliyodummm.dün öğlen bir tabak yeşil fasulye akşamda kahvaltı yaptımm.
bu sabah da yinee normal klasik karatay kahvaltısı .öğünlerden son bir avuç çerez yiyorum.hiiçç meyve de yemedimm niyee az verdim acabaaaa.yorum bekliyom arkadaşlarrr.böle az veren var mı ya benim gibii

Merhabalar kızlar
bende bir karataycıyım artık kitabını aldım okudum ve bugün başladım sizlerin yardımı ile zayıflamak istıyorum beni de aranıza alır mısınız :26:

HOŞGELDİN berivan
İLK sayfamızdan itibaren biraz sayfalarımızı oku istersen.. Kaç yaşındasın kaç kilosun hedefin ne biraz bahset bize:112:

hoşgeldin berivan
Ilk sayfamızdan itibaren biraz sayfalarımızı oku istersen.. Kaç yaşındasın kaç kilosun hedefin ne biraz bahset bize:112:

hoşbulduk canım
kendimi tanıtayım 22 yaşındayım 1,68 boyum 79 kiloyum çalışıyorum muhasebeciyim uzun zamanlardır diyet yapıyorum bekarım
böyle ilk sayfadan itibaren derken en ilk sayfadan mı

Günaydın canlar,

Ameliyatımı oldum, döndüm. Geçmişin hepsini okuyamadım...

Leylak ve sersum evlilik yıldönümlerinizmiş. Geç de olsa kutluyorum. Nice yıllara...

Bu arada süper kilo veren arkadaşlar olmuş. Cherry ve yasemin. Kocaman tebrik ediyorum ikinizi de. Aslında burada olup çaba gösteren herkesi tebrik ediyorum

Daha başıma bir iş gelmezse, ben de devam edeceğim Karatayıma inş:)) Yalnız bir müddet pilates yapamayacağım... Oysa tam 2 (yazıyla iki) gün yapmıştım! Yürüyüşe de sanırım haftaya başlarım. Hatta bu hafta tempolu olmasa da 20 dakika falan yürürüm günde diye düşünüyorum.

Geçmişi yavaş yavaş okurum. Aman hiçbir haberi kaçırmayayım:)

Öptüm hepinizi

kızlar merhaba
iki gün sonra yine buradayım. Bildirim yapamadım çünkü iki gündür annemlerdeydim. Ve bir sürü kaçamaklarım oldu. Geçmişe çok bakamadım ama inceleyip okuyacağım yazdıklarınızı.

Şimdi kaldığım yerden devam ediyorum karatay diyetime.

Kahvaltı
beyaz peynir, kaşar peyniri,
yeşil zeytin domates ve kuru yemiş
ve iki su bardağı su

İlk bildirimimi de yapayım:

9:30 2 yumurta ile omlet.
7 zeytin
1 avuç ceviz
2 dilim kaşar peynir.

Pek su içemedim. Gidip içeyim bari...

bence 3 kilo hiç de az değil canım

Canım çok geçmiş olsun Oyam küçük bi ameliyattı sanırım Allah sağlık sıhhat versin inş... Haftaya başla heman sen de yürü oyam ben de platese başlamadım yazdan sonra.. Yürüyorum yeter evde canımız çıkıyo zaten Soğuklar başlayıp yürüyemediğimde plates yaparım diye düşünüyorum ben de

Ben de seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…