Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba kızlar,
Nasilsiniz?

İsteyim. 1. Ogunum 11 de bitti.

Kahvaltimda;

Bahsettigim tohumu kuru yemişli unsuz ekmek 1dilim.
Kasar peyniri
birazcik badem
2 fincan kahve
ve bol bol su.
omega 3

Birazdan 1.30 gibi kahvaltı molamda yiğemedigim..elmamı , kuru incirimi, hurmamı yiyeceğim ve yanında yine iki fincan cay içeceğim.. Ve bol bol su

herkese merhaba

dün akşam yediklerim:

1 kase domates çorbası
1 tabak kuru fasulye
ve salata

akşam yemekten sonra haşlanmış mısır yedim

yasak biliyorum ama birincisi bu yaz hiç mısır yemedim
ikincisi uzun süredir ne meyve yedim ne de yasak bir
şey ilk ve şimdilik son olarak sevdiğim bir şeyi yemenin
bana iyi geleceğini düşündüm

2 omega 3 ve bol bol suylada günü kapadım

sabah kahvaltım:

1 b.süt
2 k.k yumurta
1 ç.b. fındığın 3/2'si
domates-salatalık
peynir
12 s.zeytin
3 tanede akşamdan suya ıslattığım kuru inciri yedim

sabah işe gelirken yiycektim ama geç kaldığım için
suyunu içip tanelerini kahvaltıda yedim artık
kabızlığa faydalıymış bakalım bende işe yarayacakmı?

hoşgeldin canım...artık asla bırakma karatayı:112::112:burda kal menülerini paylaş hergün bizimle....

30 dk yürüyüş+100 tane mekik
bugün kendimi iyi hissetmiyorum,o yüzden yürüyüş az oldu:78::78:

tünaydın kızlar dün internete giremedim
dün neler yedim
sabah: klasik karatay kahvaltısı
öğlen:Sucuklu kurufasülye-ev yapımı erişte(tereyağlı ve bol ceviz-peynirli ama genede cızzz bir yemek tabiiki )-yoğurtlu çorba
akşam:öğlenin aynısı ama erişteyi yarım porsiyon kadar azalttım

bu arada eşim eve çikolata getirmiş dayanamıyorum 2 gündür yaptığım kahvenin yanında 2 tane yiyorum napsam ki bilemedim saklıyım diycem kimden kendimden mi!! yerini bildiğim için bir anlamı yok eşime desem dalga geçecek ee atcak halimde yok

öğlen
patlıcan oturtma
bulgur pilavı :26:
1 bardak ayran
üzüm de vardı onu yemedim
gelince 1 bardak çay azıcık şeker attım :26:
kuruyemişçi de bir kaç tane kuruyemiş tattım.

bugünün menüsü
sabah klasik kahvaltımız üstüne 1 fincan şekersiz ama 2 adet bitter çikolatalı türk kahvesi 3 bardak su

öğlen
dünden kalan kuru yanına pilav ,pilav eşim için ince bulgurlu-kıymalı yoğurtlu çorba(ismi var mı bilmiyorum normalde unla yaptığım bir çorba bu sefer un yerine bulgur koydum ehh bence iyiydi

birazdan gene kahvemi içerim

akşamada
kıymalı kabak ile çorba içip tükanı kapatçam inşallah bu arada öğlen yemeğine ek üstüne bi dilim kavun yedim aman allahım gözüm kapandı resmen daha önce olmuyordu demekki dedim kan şekerimi yükseltmiş bir daha yaparsan 2 olsun kendi kendime

öğlen
patlıcan oturtma
bulgur pilavı :26:
1 bardak ayran
üzüm de vardı onu yemedim
gelince 1 bardak çay azıcık şeker attım :26:
kuruyemişçi de bir kaç tane kuruyemiş tattım.

tat tatlım afiyet olsu kuruyemiş candır canandır ama çayında şeker olmuyaymış tam süper olacaymış hoş ben de bu aralar çikolataya sardım

Hocam ben Şubat ayı itibarıyla karatay usulü besleniyorum.. İnsülin direncim yok gibi.. Pek acıkmıyorum aslında.. Ama sabah 7:30 gibi yiyince öğleden sonra 3 gibi filan aç olduğum aklıma bile gelmemişti. Gözümün açlığı biraz da sanırım. Evde kek olunca saldırdım Ama başlarda daha çok acıkıyordum ben de. 3 öğün yaparken sabahı çok kuvvetli öğleyin normal akşamı çok hafif yiyordum.. Siz de öyle yapabilirsiniz isterseniz. Bugün için ben şööle yaptım: Sabah karatay + küççük bir tost(ben artık liste dışıyım ve kilo korumadayım o yüzden bazen ekmek yiyorum sabahları tost şeklinde başka türlü ekmeği pek aramıyorum artık)
Öğleyin salatalar ve yemekler de hazırdı yemeseydim bana yemek kalmayacaktı. Ben de yedim. Saat 4 gibi de 1 avuç fındık yiyerek 3. öğünümü yapacağım..
Kahvaltınız çok kuvvetli olsun bence hocam.. Diğer öğünlerde de yasaklı olmayanlardan birer porsiyon yemeniz yeterli olur.. Zamanla porsiyonlarınız zaten küçülecektir.

3 kofte
1 kase salata
1 bardak ayran

Ogle menumm bu.. Arada sade turk kahvesi de ictim.. Yuruyuse baslayamadim
Hic yakinda baslarim ama..

Selamlar

Yüz mekik bile yeter Leylakım Ben de bugün yürüyüş yok gibi 15 dakika plates yaparsam çok mutlu olacağım

ne bileyim,kendimi rahatsız hissediyorum yürüyüş az olunca iyiniyetlim....
bugün bi halsizlik bi bulantı.....bari hamile olsaydım da ondan yatsaydım böyle ama o da yok

Selam kızlar ben geldim kaç gündür yoktum yine internetim yok. Zaten rahatsızdım bi kaç gündür de diş ağrısı çekiyorum. Şişti çok,iltihap var sanırım. Dişimi kaybetcem heralde kurtaramadık.

Bugün karatay kahvaltım 2 yumurtalı omlet sulu sulu fazla pişirmeden :))
8 adet tuzsuz zeytin
Domates
Salatalık
bir avuç izmir tulum
Bir ince belli bardak ceviz

Öğlen bir tabak kuru fasülye ve bir kase yoğurt Keten tohumlu

Akşamda z.yağlı patlıcan ve bir kase yoğurt.

Bol su bol hareket.

krataya başlayalı 1 hafta oldu ama maşallah ne ekmeği kesebildim ne makarnayı ne şekeri.. yapamıyorum kızlar şekersiz ve ekmeksiz hayat düşünemiyorum.. 8 kilo fazlam var. plates yapıyorum ama diyetsiz olmuyor.. nasıl başardınızz( ??

kızlar selam
ben kitabı aldım, okudum ama kafama takılanlar var
örneğin süt den bahsetmemiş, süt içebiliyormuyuz?
birde her öğünde domates salatalık bolca yiyebilirmiyiz

ıkıncı ogunum

1 kase etlı nohut
1 kase k.t yogurt
1 tabak yesıl salata
bırkac fındık,uzum
omega3,tkahvesı

dısarda 1saat yuruyus

kızlar selam

süt içebiliyosun yazıyodu bi yerde sabah çay yada süt olabilir diye. salatalık domates te bolca yiyin diyodu, arrtık doyana kadr:)

geçmiş olsun canım diş ağrısı çok zor oluyor ya umarım en kısa zamanda kurtulursun canım

kızlar selam

kitapta bahsediliyor canım süt ve süt ürünleri serbest
domates salatalıkta tabikide serbest istediğin kadar
yiyebilirsin

Tunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün (ıkındı)cıg borek,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 2saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…