Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

uzun zamandır yazamıyordum hafif bir rahatsızlık gecirdim tabiii rejimde gitti

bu pazartesi yani dün tekrar basladım ama anladım ki kendimi engelemeden bazı hatalar yapıormusum örneğin hergün 4 tane (en az) 3 ü bir arada kahvelerden içiyordum birde yemek yeme saatlerim uymadı yogun çalışıyorum ve spor cok az yapıordum meğer bunlar ne kadar etkiliymiş insan 2 günde bile anlıyor :26:

2 gündür 40 dk spor yapıyorum harfiyen rejime uyuyorum ve size sunu da belirteyim söylemesi ayıptır ama ben normalde tuvalete 2 günde bir cıkarım 4 gündür doğaddan kayılı form cayı içiyorum ve sabah akşam kurulmuş gb bir düzenim oldu maşallah :26:eger kabızlık sorununuz varsa bir deneyin derim

aslında hersey insanın elinde gecen haftalarda yorgunum z<aten spor yapamam diyorum ama isteyince oluyor

insallah kurbana kadar istediğimiz kilolara ineriz

sabahki menüm 2 yumurtadan omlet
5 zeytin
yarım ç.bardağı ceviz
yarım domates
peynir

öğlen mercimek corbası
döner eti (sadece eti)
yanında bolca salaata

akşam yeşil mercimek yemeği ve cacık

2 tane kayısılı form çayı su anda da bir bardak tarcınlı süt

iyi geceler herkese

ekmegim ben de senın gibi öğlenciyim .pazartesi kahvaltı yaptım 9 da aksamı 6 da yedim.ama okadar yememe ragmen doymadım.saldırganlasıp ardından 1 kase fındıgı 5 kuru inciri güplettim mideye.dün de kahvaltı 7 bucukta,öğle 12 de 1tabak sarma,aksamı da 6 da yedim.böyle daha iyi gibi oldum.ama dur bakalım.ben yanıma ayran almayı planlıyorum ama kuruyemiş te iyi fikir.

ben de köy yumurtası bulmakta zorlanıyorum.dün bitti memleketten getirdiklrim.bugün cıkıp arıycam ama burda biraz pahalı 50 kuruş.bulursam ne ala yine alırım mecbur.

kızlar bu arada sizinle birsey paylasmak istiyorum.sabahları 2 yumurta yiyoruz içinde bol demir var ama yanında çay içince demir emilimi olmuyor.tahlil yaptırdım aşırı kansız çıktim.metabolizmam yavasladı kilo aldım.aman siz dikkat edin çayı 45 dak sonra için.yada onun yerine limonlu bitki çayı.

ben de karar verdim okuldan gelince yemek hazır olmalı yoksa elime ne geçerse yiyorum açlık tavan yapıyor ancak öğle yemeğini sıkı tutmalı kahvaltıyı 07.00 da yapıyorum çok erken oluyor öğle yemeğini 12.30 da yiyorum artık akşam da erken yiyip yeme olayını bitirmek lazım ; ancak çok yiyormuşum gibi geliyor ne yapsam bilemedim.....

neden kimse verdiği kiloları yazmıyor.. yediklerinizi değil.. bu beslenme seklinin vucudunuzdfakı ve sağlığınızdakı etkılerını yazın lutfen daha cok.. ne yanılecegını zaten bılıyoruz..

herkese günaydıııın

hepinize güzel bir gün diliyorum herkesin işi rast gitsin bugün

bu sabah biraz halsiz kalktım dün dişçi bi ilaç verdi diş etlerim için biraz baş dönmesi yaptı salınarak kahvaltı ettim

kahvaltıyı hazırlamak da zor geldiği için acele bir şeyler yedim

3 yumurtadan peynirli omlet (yarısı her zamanki gibi eşimin)

4 zeytin

6 küçük kiraz domates

6 adet tuzsuz kavrulmamış badem

yarım bardak süt (maalesef hazır kahveli)

akşama kadar düzelirsem spora gidicem dün akşam biraz yoga yapayım dedim (televizyonda vardı) başım döndüğü için bıraktım

öğlene yine Allah Kerim

rosarugosa o kadar gıpta ettim ki sana ne kadar güzel maşallah keşke biz de öyle beslenebilsek..

neden kimse verdiği kiloları yazmıyor.. yediklerinizi değil.. bu beslenme seklinin vucudunuzdfakı ve sağlığınızdakı etkılerını yazın lutfen daha cok.. ne yanılecegını zaten bılıyoruz..

seertmece dur sakin ol ben yazıyorum şu anda ben yeni başladım diyete ama daha önce geçtiğimiz yıl aralık ayında yapmıştım (yine annemin korkusuna, beni ziyarete geliyodu ) o zaman 1 ayda 67 kilodan (boy 1.63) 62 kiloya düşmüştüm ama asıl etkiyi tartıdan ziyade kıyafetlerimde görüyodum 57-58 kilodayken giydiğim kıyafetlerin içine sığabiliyodum hatta eşim bayaa bi söylendi küçüldün ben istemiyorum seni böyle diye (herkes gider mersine...)

bu arada bulgurlu pırasa pişirdim pek güzel oldu gerçi bulgurunu biraz fazla kaçırmışım pırasalı bulgur pilavı gibi oldu ama olsun

reyhancığım köy yumurtasının fiyatı heryerde aynı. inan yumurtayı doğal bulunca fiyatını bile sormuyorum bende çay yerine yeşil çay içiyorum sabahları. bugün okula ceviz ve ayran götüreceğim , yoksa akşam resmen yemeklere saldırıyorum

Tamam o halde kuruyemiş yiyorum Sersumcum

maşallah canım ne güzel doğal doğal besleniyorsun..ne mutlu sana..

çınladı canım..

tekrar hoşgeldin aramıza o zaman

geçmiş olsun canım..kansızlık önemli..dalak tavsiye ederim sana ..yiyebilirsen tam kan yapıcı besin..

of cnm sıkkın tartıda 68i gördüm yine 67 olamadım daha gr lar sürekli değişiyor onlara takılmıyorum. haftaya gece nöbetine döncem 2 öğün uygulayacağım bakalım inş kilo weririm.
sabah 1 yumurta
7-8 ceviz

dün yürüyüş yapamadım eve geldikten 2 saat sonra yemek hazır olmalıydı. bugun çıkcam yürüyüşe 1.5 saat yürücem. çok cnm sıkkın çokkkkkkkk

sıkma canını o tartı öyle takılır takılır sonra bi anda hoop bi bakmışsın zayıflamışsın

sen yeter ki diyete spora devam et moralin bozulunca bırakma hepsi düzelir

gunaydın guzeller

kahvaltım

2 yumurta
8 zeytın
1 domates
3 bıber
peynır,fındık
omega3,çay

turk kahvesı

inş kurbana kadar gider canım kilolar..
Benim wc problemim yok çok şükür yemeklerden 1 saat sonra en geç 2 saat sonra düzenli wc olur her zaman hamdolsun..
Sağlıklı beslenme ile düzenli wc...

üzme kendini canım..benim de aynı.çookkk yavaş veriyorum..ama üzmüyorum kendimi..pozitif düşün..olumsuz düşünceler ve stres de kilo vermeye etkendir canım..başaracağız merak etme

gunaydın guzeller

kahvaltım

2 yumurta
8 zeytın
1 domates
3 bıber
peynır,fındık
omega3,çay

turk kahvesı

günaydın papişim...
afiyet olsun..ben de şimdi kahvaltı hazırlamaya gidiyom..kızımı okula götürdüm geldim..acıktım yaww

sıkma canını o tartı öyle takılır takılır sonra bi anda hoop bi bakmışsın zayıflamışsın

sen yeter ki diyete spora devam et moralin bozulunca bırakma hepsi düzelir

üzme kendini canım..benim de aynı.çookkk yavaş veriyorum..ama üzmüyorum kendimi..pozitif düşün..olumsuz düşünceler ve stres de kilo vermeye etkendir canım..başaracağız merak etme

çok tşk ederim kızlar moralim bozuldu bırakmıcam ama en azından bikaç kilo werip motive olmak istiyorum. bu diyet zor deil yapabiliorum ama sonuç alınca daha da güzel olacak inşallah bu siteyi sewiyorum çok güzel destek alıyorum. herkese çok tşkkür

dünkü menüm

kahvaltı
yarım simit,peynir,2 ceviz,yarım domates,11 adet zeytin,1 kapsül omega3,şekersiz limonlu açık çay

öğle
çeyrek simit,2 kupa süt,3-4 adet günebakan çekirdeği

akşam
3 küçük kase cacık,sadece 1 çatal spagetti,1 tadımlık menemen(misafir vardı yemekte ayıp olmasın diye oturdum tabi..ama ağırlık cacıktaydı diğer menülere dokunmamak için)

50 dk yürüyüş
kitap:kırk vezir hikayeleri
2,5 litre su

3 kupa açık limonlu çay

hayirli sabahlar kizlar

bir sorum olacak:
kusura bakmayin ama benim oldu bitti wc problemlerim vardi, bu diyetle haftada bir wcye gidebiliyorum, bu normalmi?
arkadaslar caylardan bahsetmis.. tam olarak markasini ve ismini verebilirmisiniz canlarr??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…