Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hayirli sabahlar kizlar

bir sorum olacak:
kusura bakmayin ama benim oldu bitti wc problemlerim vardi, bu diyetle haftada bir wcye gidebiliyorum, bu normalmi?
arkadaslar caylardan bahsetmis.. tam olarak markasini ve ismini verebilirmisiniz canlarr??

ben de hep sıkıntılıyım o konuda gerçi bu diyete başladığımdan beri daha iyiyim günde 1 kere bile mucize benim için:KK14: ama 1 hafta biraz uzun sanki:44:

benin işime yoğurt ve peynir yemek yarıyor neden bilmiyorum eğer yoğurt yersem çok rahatlıyorum sabahları aç karnına tavsiye ederim

ayrıca bağırsaklarımızın üretimde bulunabilmesi için bolca suya ihtiyacı varmış su içmek de iyi geliyor

ben bir de sıcak suya ıslattığım kayısıları sabah aç karnına yiyorum suyunu da içiyorum gerçi inciri de tavsiye etmişlerdi ama bende işe yaramadı

bir de kepekli şeyler ve çok fazla et sıkıntı yapıyor o yüzden yeşil çiğ sebze yemeye gayret ediyorum

böyle protein ağırlıklı beslenince oluyo biraz galiba

umarım en kısa sürede sorunun çözülür mutlucivciv :KK3:

hayirli sabahlar kizlar

bir sorum olacak:
kusura bakmayin ama benim oldu bitti wc problemlerim vardi, bu diyetle haftada bir wcye gidebiliyorum, bu normalmi?
arkadaslar caylardan bahsetmis.. tam olarak markasini ve ismini verebilirmisiniz canlarr??

haftada 1 çok az canım

içinde sinemaki olan çayları önermem çünkü onlar zamanla bağırsaklarda bağımlılık yapıyor ve bağırsaklar onsuz çalışamaz hale geliyor..kendi çalışmalarını unutuyorlar..uzun süreli kullanımı da bağırsağın yapısına zarar veriyor..
sana önerim düzenli çiğ sebze meyve yemen..yürüyüş ve düzenli mekik de çalıştırır bağırsakları..
kuru kayısı hoşafı da süper olur..içinde blendırı çalıştır biraz işte sana posalı meyve suyu..şeker yok tabii..kansızlık varsa azıcık pekmez de katabilirsin..
kaynarken içine 1 tane kabuk tarçın at metoyu hızlandırır tadı güzel olur..sonra çıkarırsın içinden..menülerinin yanında bardak bardak iç..
süper bağırsak çalıştırıcıdır ve kilo vermede de etken..

Son düzenleme:
ya ben bır katılıp bır vazgeçıyorum su anda 63 kıloyum 27 eylulde kardesımın dugunu var bu yuzden 13 gunluk isvec dıyetı yapacagım sonra karatay yapacagım acıl kılo vermem gerekıyor bu sayfada olunca takıp edınce verıyorum ama takıp etmeyınce olmuyor geçen kurban bayramı oncesıde katılmıstım ve 54 e dustum yıne aldım:KK43:(( bu sefer sıkı tutacagım hedefım 50 ve kıloyu sabıtlemek

hayirli sabahlar kizlar

bir sorum olacak:

1 Kaşık keten tohumu aç karnına dene canım...

sabah menüm (saat 7 de)
omega 3
2 yumurta (tereyağta kasarlı)
2 domates(küçük)
2 Küçük biber
peynir
zeytin
yeşil çay/siyah çay:KK14:
1 fincan kahve
simdi 2 incir le 4-5 tane badem(çiğ)

neden kimse verdiği kiloları yazmıyor.. yediklerinizi değil.. bu beslenme seklinin vucudunuzdfakı ve sağlığınızdakı etkılerını yazın lutfen daha cok.. ne yanılecegını zaten bılıyoruz..:KK47:

zahmet edip geçmiş birkaç sayfayı okusanız istediğiniz çoğu bilgiyi bulursunuz......ya da bu tarz sormasaydınız size üşenmeden cevap yazardım.....

merhaba güzeller....bugün canım hiçbir şey çekmiyo,hele ki yumurtayı:KK50::KK50:bu saat oldu bişey yemedim daha:KK25::KK25:

günaydın papişim...:KK19::KK16:
afiyet olsun..ben de şimdi kahvaltı hazırlamaya gidiyom..kızımı okula götürdüm geldim..acıktım yaww :KK53::KK53:

gunaydın bıdenemm.bende oglumu bırakıp geldım kızımı yedırdım sonrada ben yaptım kahvaltımı mısler gıbı:))sanada afıyet enerjı leptın olsun canımm:)

ohh afiyet olsun canım,sana çok özendim şimdi:KK34::KK34:
koşu bandın tamir oldu mu canım?

tsk ederım canım sende ye bıseyler bu saate kadar yemeden olmaz metabolızma kahvaltıyla calısmaya baslamalı dımı ama:KK34:
kosubandım tamır oldu canım ama bırkac gundur ben yıne dısarda yuruyorum kıs gelmeden..:KK8:

tsk ederım canım sende ye bıseyler bu saate kadar yemeden olmaz metabolızma kahvaltıyla calısmaya baslamalı dımı ama:KK34:
kosubandım tamır oldu canım ama bırkac gundur ben yıne dısarda yuruyorum kıs gelmeden..:KK8:

doğru diyosun canım yemem lazım....
sevindim tamir olduğuna.havalar soğuduğunda evde yürürsün mis gibi:KK16::KK16:

günaydın hanımlar...

2 haşlanmış yumurta,tulum peyniri,5 zeytin,domates,salatalık,ceviz,4 minik nektar,limonlu çay ve taze ceviz ile klasik karatay kahvaltımı yaptım.

akşamada(saat 17:00 gibi) yeşil mercimek,yoğurt ve çoban salatası olacak inşallah...gece misafirlikte olacağız inşallah diyetimi bozacak cısslardan çıkmaz karşıma...

ya ben bır katılıp bır vazgeçıyorum su anda 63 kıloyum 27 eylulde kardesımın dugunu var bu yuzden 13 gunluk isvec dıyetı yapacagım sonra karatay yapacagım acıl kılo vermem gerekıyor bu sayfada olunca takıp edınce verıyorum ama takıp etmeyınce olmuyor geçen kurban bayramı oncesıde katılmıstım ve 54 e dustum yıne aldım:KK43:(( bu sefer sıkı tutacagım hedefım 50 ve kıloyu sabıtlemek

merhaba arii

vazgeçme bence bu sefer daha önce işe yaradığını görmüşsün zaten

inşallah bu defa istediğin kiloya ulaşırsın

mutlaka yaz buraya ben çoğu zaman "ne derim nasıl yazarım bunu yediğimi" diye düşündüğümden bazı şeyleri yemekten vazgeçiyorum :KK1: bir an önce katıl yeniden aramıza

gelelim öğlem yemeğine:

burda güvenlik nedeniyle yolları kapatmışlar iş yerinden hiç bir yere kıpırdayamıyoruz maalesef :KK25:

o yüzden bugün öğlen yemeğine çıkamadım ama bu tür durumlar için odamdaki dolapta yoğurt bulunduruyodum şimdi onu yiyorum

400 gr yoğurt biraz fazla mı olur dersiniz? yanında başka birşey yok :44:

bugünün en hoş tarafı bahçeden kopardığım tazcik yeşil kabuklu bir limon :KK16: sadece suyum değil bütün odam misss gibi kokuyor :101:

merhaba arii

vazgeçme bence bu sefer daha önce işe yaradığını görmüşsün zaten

inşallah bu defa istediğin kiloya ulaşırsın

mutlaka yaz buraya ben çoğu zaman "ne derim nasıl yazarım bunu yediğimi" diye düşündüğümden bazı şeyleri yemekten vazgeçiyorum :KK1: Bir an önce katıl yeniden aramıza

gelelim öğlem yemeğine:

Burda güvenlik nedeniyle yolları kapatmışlar iş yerinden hiç bir yere kıpırdayamıyoruz maalesef :KK25:

O yüzden bugün öğlen yemeğine çıkamadım ama bu tür durumlar için odamdaki dolapta yoğurt bulunduruyodum şimdi onu yiyorum

400 gr yoğurt biraz fazla mı olur dersiniz? Yanında başka birşey yok :44:

Bugünün en hoş tarafı bahçeden kopardığım tazcik yeşil kabuklu bir limon :KK16: Sadece suyum değil bütün odam misss gibi kokuyor :101:

evet vazgeçmeyecm şimdi kendıme ıspanak ve yumurta haslayacagım inş 13 gun sonra bende sıze katılırım ama ısveçtekılerıde yazacagımkı kaçamak yapmayayım:)) yemekten sonra kosu bandında koşacam sonra ev işleri

selamlar ben bu diyeti 4 gündür yapmaya çalışıyorum ama yapamıyorum:18: basit görünüyordu ama çok zorlanıyorum..

kitabı okuyorum 30lu sayfalardayım..ama sanırım kitap bitmeden başlamak doğru değil.

mesela hiç ara öğün yok ama mesela aralarda kahve de mi yok?:2::2:

ben bu diyeti bi yapıp bi bırakıyorum çünkü yazın gelen giden ramazan bayram düğün derken fırsat bulamadımm evde pek yoktum

ama artık okul başladı hayatım daha bi düzene girdi tekrar başlamaya karar verdim

beni de aranıza alıırsanııız sevinirim

artık bu kilolar beni bıraksın istiyorum

kilolu olmaktan yoruldum

sık sık rejim yapıp muvaffak olamamaktan çok yoruldum

inş bu son rejimim olur amin

kahvaltı: fıstık ,10 zeytin ,2 yumurta, 5 kuru kayısı, 1çay kaşığı bal,2 kaşık peynir,yeşil çay

kilom:75.9

herkese iyi günler

ben bu diyeti bi yapıp bi bırakıyorum çünkü yazın gelen giden ramazan bayram düğün derken fırsat bulamadımm evde pek yoktum

ama artık okul başladı hayatım daha bi düzene girdi tekrar başlamaya karar verdim

kilolu olmaktan yoruldum

kahvaltı: Fıstık ,10 zeytin ,2 yumurta, 5 kuru kayısı, 1çay kaşığı bal,2 kaşık peynir,yeşil çay

herkese iyi günler
bende bugun başladım hayırlı olsun ama ben 27 sıne kadar isveç dıyeti yapacagım 27 sınden sonra karatay hayırlı olsun

bende tam basliyamiyorum, bu hafta hic evde olmiyacagim.. evde düzenli olmayinca diyeti uygulamak zor oluyor.

ben bilhassa seneye bebis istedigim icin hem kilo vermek hemde saglikli yemeye alismak istiyorum.
simdiden 68 kiloyum hamile kalirsam hic 80lere cikmayi düsünek bile istemiyorum :KK43:((

Rabbim her isteyene hayirli evlat versin insallah, evladi olanlarinda hayirli saglikli olurlar insallah.

selamlar ben bu diyeti 4 gündür yapmaya çalışıyorum ama yapamıyorum:18: basit görünüyordu ama çok zorlanıyorum..

kitabı okuyorum 30lu sayfalardayım..ama sanırım kitap bitmeden başlamak doğru değil.

mesela hiç ara öğün yok ama mesela aralarda kahve de mi yok?:2::2:

semanagme bence ilk sayfaları okursan kafandaki düşüncelerin daha netleşeceğine inanıyorum

ara öğün yok elbet ama sıvı tüketebiliyorsun (bol bol su, bitki çayı, çay, ve de granüllü olmayan -türk kahvesi mesela- kahve)

bu beslenme şeklinin ana mantığı karbonhidrat ve şeker alımını azaltmak

neler bunlar: her türlü un ve undan yapılan mamül, patates pirinç gibi nişastalı besinler, çok şekerli meyveler

geriye kalan sebzeleri, etleri, peynir, süt, yoğurdu ve arasıra meyveleri usulüne uygun tüketebilirsin (kızartmadan, yağ miktarını abartmadan)

kitabı da okursan daha rahat anlayabilirsin

kolay gelsin :KK34:

kilolu olmaktan yoruldum

kahvaltı: fıstık ,10 zeytin ,2 yumurta, 5 kuru kayısı, 1çay kaşığı bal,2 kaşık peynir,yeşil çay

herkese iyi günler

hoşgeldin zambak06

inşallah kilolarından kurtulursun bu şekilde beslenirsen başarılı olacağına inanıyorum :KK3:

X